Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Slavoo

OnePlus 5T - case, etui

Szukam takiego case który by nie wystawiał poza powierzchnię ekranu
  3. U mnie również jest wszystko w porządku. Czytnik pokazuje się gdy dotkne raz ekranu nigdy nie wyświetlał się samoczynnie. Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
  4. DoNaTeLo

Grand Theft Auto: San Andreas

Posiada ktoś z was spolszczenie do najnowszej aktualizacji 2.00 ?
  5. mmaciejow

[PRZYJMĘ ZLECENIA] Programista Android

Twój temat został przeniesiony do kosza.
  6. mmaciejow

[PRZYJMĘ ZLECENIA] Programista Android

Złamanie pkt 2 regulaminu:
  7. cichykoksik2207

Skin ikonik do gry Fortnite dla S10

@rafsonn Tak,była cena kup teraz 140zł.Można wystawić za więcej,ale widzę,że coś nie chcą się sprzedawać. Oczywiście pierwszy zakupu dokonał ktoś kto nie zapłacił.
  8. rafsonn

Skin ikonik do gry Fortnite dla S10

Jeżeli można spytać, sprzedawałes na allegro? Jeżeli tak, to za ile poszedł?
  9. Andrzej H. Wojaczek

Huawei Watch GT - Aktualizacje oprogramowania

Na zagranicznych forach wrze. Co z tego, że aktualizowali zegarek, skoro wielu ludzi na świecie nie znajduje w aplikacji Zdrowie możliwości zmiany tarczy. Ani słowa o przyczynach takiego stanu. Strasznie to frustrujące. Mam najnowszą wersję apki, mam aktualne oprogramowanie zegarka, a nie mogę korzystać w pełni z "udogodnień". Ktoś, coś wie, jak temu zaradzić?
  10. wienio48

karta sd do s8

Tak
  11. Puma2012

Szybkie ładowanie(quick charge) - dyskusja ogólna

Kabel wymień, na forum ktoś podawał do kabla link. Dział akcesoria. Mi pokazuje 5V / 4,9A. Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  12. adamos111

Skojarzenia

Ułatwienie
  13. sukr

Huawei P30 Pro. Pytania do posiadaczy.

A to niestety nie znam sposobu by usunąć liczenie kroków na ekranie telefonu, jednocześnie nosząc zegarek.
  14. trampowsky

OnePlus 7 - informacje i plotki

Czyli koniec dobrej ery Oneplusa, poszli tą samą drogą co reszta - Samsung, Huawei i Apple wydając różne wersje smartfona tylko po to, aby jak najwięcej $ zarobić. Say bye bye Oneplus
  15. Dzisiaj
  16. Po roocie musisz sam instalować przez custom recovery (TWRP) najnowsze wersje systemu, inaczej za każdym razem będziesz tracił roota.
  17. Wooyek

No okej, ale aplikacja zdrowie nie jest potrzebna do zegarka? Chodzę w nim a tam mam wszystkie ustawienia.
  18. Sebastian Leśniak

Aktualizacje oprogramowania.

Moja Pani też ma brandaale od Plusa i zatrzymała się na 335
  19. Jarson27

MMS - "Nie można dołączyć plików."

Niestety problem dalej występuje pomimo aktualizacji, ma może ktoś jeszcze jakieś pomysły?
  20. wlodarek1

Tv box a5x max nie wlacza sie

Oddaj tam gdzie go kupiłeś... Wysłane z mojego AGS2-L09 przy użyciu Tapatalka
  21. MaciejB

Skojarzenia

Skrót S9+&Tapatalk
  22. sukr

Usuń aplikację Zdrowie.
  23. GRIZZLY1

Pierwsze wrażenia

Od kilku lat jestem użytkownikiem samsungów serii note czyli sprzętowo bazującym na serii S. Jak jest z zasięgiem w porównaniu do np S9 czy do ostatnich notesów? Ostatnim moim czystym androidem był nexus 4. Jak wypada takie krótkie porównanie do s9, s8 czy nawet s7? Pomijając kwestie czystko sprzętowe chodzi mi o ogólne wrażenia z użytkowania. Jeśli chodzi o cenę w oficjalnych sklepach to 4300 chyba ten telefon nie jest wart?
  24. Wooyek

Jak usunąć krokomierz na ekranie blokady?
  25. monika99

Szybkie ładowanie(quick charge) - dyskusja ogólna

A moj miernik na usb podczas szybkiego ladowania pokazuje niecale dwa A, a to razy 5 V daja 10 wat (oryginalna ladowarka i kabel)
  26. Boundy Al

Huawei Mate 10 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

I zaskoczenie, Huawei planuje aktualizacje dla M10 Pro do 9.1 [emoji6] Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
  27. U mnie można je zwinąć lecz nie do końca (same przyciski się chowają te Odpowiedz itd), jest to normalne na każdym ROMie i nie możliwe że na SoLdieRa full stock ROMie była coś "nadzwyczajnego" bo niema tam nic Musiałeś używać jakiejś aplikacji lub modułu.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się