Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Azdragor

Gdzie kupić pewnie i korzystnie

W takim razie chyba najlepiej decydować się dzisiaj. Kto wie jak długo będzie jeszcze ta zniżka cenowa. Dziękuję Ci za odpowiedź.
  3. Reacon

Na co myslisz zmienic m10pro i dlaczego warto? Co Wam przeszkadza?

Cześć. Mam mate 10 pro i zastanawiam sie czy warto go zmienić na mate 20 pro głównie ze względu na aparat. Czy ma to większy sens?
  4. box33

Mi A2 - aktualizacja oprogramowania, informacje

U mnie też marzec pokazuje, może nie zawsze da się przeskoczyć?
  5. B737

Kable usb-c do ładowania

Podłączę się, ale z pytaniem o krótszy kabel, 0,8-1m. Cos, co w pełni będzie wspierało prędkość ładowania dołączonej do telefonu ładowarki.
  6. Reacon

Huawei Mate 20 Pro - pytania do posiadaczy

A jakość dużo odbiega?
  7. Kilgore

Promocja ratalna do dzisiaj, natomiast co do ceny, trudno powiedzieć, została obniżona w ramach Wielkanocnego cośtam w weekend. Mamy wtorek, cena została, więc nie wiem.
  8. DeathMagnetic

Huawei P10 - Pytania do posiadaczy

@oort wipe = wyczyszczenie = hard reset Huawei P10 | Tapatalk
  9. sabrex11

Płatności GPay przestały działać po aktualizacji

@jarix75 znajdziesz pod TYM linkiem
  10. lopi

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Problem w tym, że aktualizacja mi się pojawiła w piatek rano, niestety nie mogłem pobrać bo bylem poza domem, a jak wróciłem do domu to juz aktualizacja zniknęła. I do tej pory ani śladu.
  11. Łukasz1403

Mi A2 - aktualizacja oprogramowania, informacje

U mnie do dzisiaj nie ma aktualizacji kwietniowej? Tez ktoś tak ma? Czy to jakoś etapami leci? zawsze była od razu.
  12. mniedziel

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

Promocja świąteczna na niemieckim Google store, ale niestety adres dostawy musi być niemiecki. Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka
  13. Azdragor

Wiece może do kiedy ta promocja w euro i w media expert? I gdzie lepiej się opłaca na raty wziąć? Pozdrawiam! @w sumie fajna promke widzę w media expert. Teraz place za 50%, a resztę w kredycie za pół roku
  14. B737

Przejściówka Jack 3.5mm - USB C i brak muzyki przez aux

Ktoś z Was miał podobny problem, czy działa normalnie?
  15. oort

Huawei P10 - Pytania do posiadaczy

Czyli jeżeli zrobię manewr jak na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=KDZ8F7EwriY to będzie to samo co Ręczne przywrócenie ustawień fabrycznych w ustawieniach telefonu? Chciałem się zapytać, bo właśnie zaciekawił mnie ten manewr na tym przedstawionym instruktażu (filmiku). Dlatego pozwoliłem się zapytać, który według Was manewr usuwanie i czyszczenia telefonu jest najwłaściwszy i najlepszy. Zauważyłem, że na tym filmiku jest słowo "wipe" co ono oznacza? Jestem w tym początkujący i nie wszystko wiem co z czym ma się do czynienia, szczególnie "wipe" w trakcie HARD Reset'u. Będę bardzo wdzięczny za wyczerpującą odpowiedź. Z góry dzięki wielkie!!!
  16. Porównywałem 1:1. Na E8 dźwięk był bogatszy. Na 12+ tony tony niskie jakie by nie były są zagłuszane przez szeleszczenie tonów wysokich. Sytuację ratuje nieco zmiana trybu odtwarzania na "tryb kina domowego", ale np. w przypadku dzwonków nie ma to dodatniego wpływu na jakość.
  17. Gumis2028

Zaparowana szybka aparatu

Tylko tu rzecz w tym że mogą nie przyjąć gwarancji gdyż miałem oblane spodnie w których był telefon
  18. mustaphatbu

Z jakich aplikacji korzystacie?

Ja ostatnio korzystam z tych aplikacji. Jedna dodaje gesty na ekranie a druga chowa klawisze. Dziala bardzo dobrze. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  19. Do laptopa, który nie posiada USB 2.0 podłączam wielokrotnie P20 Pro i za każdym razem jest ok, wykrywa. Nie ma żadnego komunikatu. Można zgrywać pliki, aktualizować przez HiSuite bez żadnego problemu. Do komputera stacjonarnego podłączam przez USB 2.0 i też wszystko działa.
  20. rybus85

Gear S3 Frontier/Classic - dodatkowe paski

Hopla https://allegro.pl/oferta/pasek-silikonowy-samsung-gear-s3-classic-frontier-7389634085?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare
  21. Pyle

Regulacja głośności Bluetooth

HR czyli co?? a co miałeś problem z regulacja głośności bluetooth?
  22. Yildunn

Honor 10 - Jak odinstalować demo video

Dzięki za wytłumaczenie , w takim bądź razie na razie sie wstrzymam, Jak by komuś rzucił się sposób jak zdjąć BL aby wywalić to demo to proszę dać znac .
  23. Ozymandias

LG V30 vs LG G7

Stoję przed podobnym wyborem tel. dla żony sam jestem właścicielem g6 (od 9 miesięcy) v30 ma szklane soczewki i szerszy kąt w 2 aparacie (ale ten w g7 ma 16 mpx) i oledowy ekran - za to g7 ma nowszy procesor i nowsze oprogramowanie (dodatki do aparatu). Różnicy w szybkości procesora pomiędzy g6 a v30 raczej nie zauważysz (może w niektórych grach ale minimalną - ja raczej nie gram więc...) co innego g7 to już jest szybszy procesor ale też ważne jest to raczej dla mobilnych graczy. Ja ze zdjęć w g6 jestem bardzo zadowolony - jak fabryczna aplikacja ne daje rady to mam g-cama (też w wersji do zdjęć nocnych) v30 zrobi pewnie lepsze zdjęcia szerokim kątem, bo g6 ma światło 2,4 (inni twierdza, że są 2 wersje 2,2 i 2,8) a v30 już 1,9 ale tez bez IOS, no i v30 filmuje ponoć lepiej niż g6 (ma dużo więcej możliwości w tym cine log ale g7 tez chyba to ma za to brak możliwości zmiany szerokiego kata na ten węższy).
  24. maniek971

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

9.1 w drodze https://www.androidauthority.com/huawei-emui-9-1-devices-978838/amp/
  25. Dzisiaj
  26. Gwozdek

Honor 10 Lite. Etui, case'y i covery.

No tak, ale ja mówiłem o takim oryginalnym. To co podajesz jest faktycznie, jak to określiłeś 'protezą' Pewnie jakaś pokrywa pół-przezroczysta przez którą widać zwykły ekran blokady, gdy się podświetli.
  27. Cześć W październiku zeszłego roku postanowiłem zmienić już mojego wysłużonego xiaomi note 4, zmieniłem na huaweia mate 10 pro (generalnie telefon super, wszystko bardzo mi się podobało ale musiałem się z nim rozstać ponieważ w ciągu miesiąca użytkowania 3x mi go wymieniali na nowy i w każdym wypalił się ekran...) ok, powróciłem do xiaomi, następnie od lutego posiadam htc u11 (niby okej ale jednak nie podoba mi się tak jak powinien i nadal lepiej mi się korzystało z xiaomi note 4). HTC sprzedany, powrót do xiaomi. Teraz rodzi się pytanie, co teraz? Mam okazję kupić Google Pixel 2xl - 3 miesięczny na gwarancji za 1300zł Xiaomi mi mix 2s - nowy 1270zł Honor 10 - nowy 1100 zł Honor Play - nowy 1000zł ew co innego co mnie jednak nie zawiedzie, z telefonu korzystam tak jak typowy człowiek, trochę nawigacji, trochę muzyki, w gry gram rzadko, głównie takie na zabicie nudy w pociągu (candy crush ew jakieś bloons towersy). Najważniejsze to żeby miał minimum te 5h SOT'u, robił przyzwoite zdjęcia i nie gubił GPS'a.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się