Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. tomas53

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Pojawiła się aktualizacja OTA. .
  3. PiPoLiNiO

Aparat - dyskusja ogólna i zdjęcia wykonane naszym telefonem

Tu doskonale widać postęp
  4. Marfo

Tools & Mi Band | N&F | Mi Fit - dyskusja

U mnie już też wszystko ok działa. Po pewnym czasie wszystko samo się naprawiło. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  5. mariusz2486

Huawei Mate 20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Ale ja nie zainstalowałem drugiej karty, tylko po prostu wyciągnąłem kartę z Plusa, której używam na co dzień i w jej miejsce (sim1) włożyłem kartę giffgaff. Telefon się uruchomił, karta się aktywowała, sprawdzam aktualizację i oczywiście komunikat, że oprogramowanie jest aktualne (wersja 198). Więc zrobiłem ponowny restart telefonu, ale także nie wykryło nowszej wersji systemu.
  6. adiida12

Wymiana szkła/wyświetlacza.

Zapłaciłem z wysyłka 619zl za pobraniem. Rzecz jasna telefon wysłałem w poniedziałek, doszedł do Nich we wt, telefon został wysłany od nich w srd A doszedł do mnie w czw. Wyswietlacz chodzi jak trzeba, nie widzę różnicy z oryginałem A sprawdzałem co intensywnie zobaczymy co czas pokaże jest gwarancja 3 m ce na to szkło Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  7. Witam. Kupiłem LG G7. Miał być niebrandowany, ale okazało się, że jest z sieci TIM (popularna opcja na allegro). Nie przeszkadza mi to mocno poza jedną istotną kwestią. Nie mogę zaktualizować oprogramowania. Moja aktualna wersja systemu to 8.0.0, wersja jądra 4.9.65, numer kompilacji: OPR1.170623.032, wer. oprogramowania:V10b-222-01 Aktualizacja oprogramowania w centrum aktualizacji nic nie znajduje. Aktualizacja przez LG Bridge też nie działa. Po ściągnięciu softu telefon restartuje się do ekranu, w którym powinna wykonać się aktualizacja i zaraz po tym restartuje się znowu. W LG bridge pojawia się taki błąd. Czy ma ktoś pomysł co może być przyczyną problemu i jak go rozwiązać? Jeśli nie uda mi się zaktualizować systemu to zwrócę telefon, ale przyznam że nie chce mi się tego robić bo jest z tym trochę niepotrzebnej roboty :). Pozdrawiam
  8. Nie mam problemów z ekranem w okolicach czytnika.
  9. mateusz1807

Jest już update dla xeo dodana zawartość Dźwięk kliknięcia ekranu się zmienił
  10. arex766

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Po aktualizacji do 9 proponuję zrobić przywracanie do ustawień fabrycznych. Bez robienie przywracania,telefon też dobrze działa,ale dzisiaj zrobiłem przywracanie i kilka ustawień się zmieniło.
  11. Dzisiaj
  12. Munder

Aktualizacje oprogramowania.

.....ciekawe gdzie je można znaleźć...? ? Pozdrawiam
  13. Nie zaobserwowałem takich problemów. Na razie odpukac wszystko działa elegancko Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  14. peterpp

Bateria w Galaxy S8.

O głośniku i jack nie wiedziałem ani nie słyszałem ale o gnieździe ładowania rozmawiałem z serwisem podczas wizyty.
  15. ksmx

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

Ja mam 360 dpi i jest wszystko idealnie.
  16. Rambdal

karta sd do s8

Korzysta ktoś z karty 128 GB ?
  17. fraza

Huawei Mate 10 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Jest już możliwość powrotu przy pomocy HiSuite z androida 9 do androida 8 - z wersji 215 przywraca do wersji 158 z poprawkami z grudnia 2018 r.
  18. mckay

Huawei P30 Pro. Folie ochronne i szkła hartowane.

Kleju się trochę wylało. Szkło wygląda fajnie. Montowałem pierwszy raz szkło na klej i nie jest to trudne. Tylko jakby szkło miało 0,5mm mniej z długości to by idealnie pasowało do etui Spigen.
  19. Tracershy

Huawei P20 Pro. Folie ochronne i szkła hartowane.

W opisie szkła spigen na pancerniku podają że szkło klejone jest tylko na jego barwionej części na ramkach. Jest to zapewne opis producenta, więc raczej nie ma kleju na całości. Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka dodana zawartość Ale przyznam że nie czuję większej różnicy w codziennym użytkowaniu między tym szkłem a folią Zagg. Jest to trochę inny dotyk, ale zupełnie nie robi mi to żadnej różnicy. Nawet chyba polubiłem tą lekką gumowatość tej folii. Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  20. seb84

Problem przy połączeniu z zegarkiem samsunga

Mam zegarek Samsung Frontier połączony z p30 pro i wszystko działa elegancko. Spróbuj jeszcze raz wymazać zegarek i zesparowac z telefonem, na którym masz już zainstalowane aplikacje : werable i plugin s. Zrób zrzut ekranu tego prostokąta Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  21. mrtur

Tasker - jak i z czym to się je :)

Takie coś SilentModeToggle (247) A1: If [ %SILENT ~ on ] A2: Sound Mode [ Mode:Sound ] A3: Else If [ %SILENT ~ off ] A4: Sound Mode [ Mode:Vibrate ] A5: Else If [ %SILENT ~ vibrate ] A6: Sound Mode [ Mode:Mute ] A7: End If
  22. balcer0

Oxygen OS Beta

Masz rację, niektórzy Oneplus nazywali "następcami" nexusów ze względu na aktualizacje i stosunek ceny do jakości. Zreszta chyba sopora ilość użytkowników to byli właściciele nexusów.
  23. lukiin09

Tasker - jak i z czym to się je :)

A da się zmienić kolejność? 1 dźwięk 2 vibrate 3 mute ? Próbuję to sam zmienić i ni chuu Wysłane z mojego SM-N935F przy użyciu Tapatalka
  24. Josephe

Aparat - dyskusja ogólna i zdjęcia wykonane naszym telefonem

@Jagielon_0 Ogólnie pewnie delikatnie w kwestii fotografii wygra p30 pro choć teraz po tej aktualizacji wstrzymałbym się na Twoim miejscu i poczekał na jakieś dobre porównania. Jeśli video jest dla Ciebie równie ważne to jak dla mnie rożnica jest i to znaczna na korzyść s10 i dlatego powtórnie wybrałbym s10 ( a już po tym co potrafi nowy tryb nocny jestem w pełni usatysfakcjonowany)
  25. Mam problem z połączeniem zegarka. Przy próbie logowania na konto samsunga wyskakuje tylko bialy prostokąt bez możliwości wpisania danych do logowania. Ktoś już miał z tym problem? Czy ktoś podłączył zegarek gear że do p30? dodana zawartość Instalowałem ponownie aplikację gear od Samsunga problem ten sam. Zegarek działa jest podłączony ale bez zalogowania na konto nic nie zainstaluje
  26. szuwar1978

Jak wymuszasz aktualizacje?
  27. mitpio

Poprawnie działająca aplikacja do nagrywania rozmów.

Bo Huawei p 20 pro ma super dźwięk
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się