Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. KAMIKAADZE

Wymiana wyświetlacza - wrażenia po

Rysuje się przed wymianą i po wymianie tak samo. Można uchronić przed zarysowaniami naklejając szkło lub folię. Ale doszedłem do wniosku że nie ma sensu dusić go w tej ochronie. Wysłane z Tapatala.
  3. Oneplus 6 lub oneplus 6t. Mam op6. System chodzi super płynnie. Bateria średnio 5h sot. Cały czas wifi lub lte. BT (sparowany z smartwatchem) i czasem GPS. Zdjęcia w dzień bardzo fajnie. Przy braku światła niestety dużo szumów.
  4. Tak wygląda poświata klawiatury a filmiku nie mogę wrzucić bo ma za duży rozmiar
  5. Jinx66

Złośliwe oprogramowanie

@Camulos tak, próbowałam też z poziomu recovery, skutki zerowe dodana zawartość @dzidexx telefon mam ładnych parę lat. A problem od tygodnia. Możliwe żeby po tak długim czasie to się ujawniło ?
  6. Gwozdek

Huawei P30 Pro. Pytania do posiadaczy.

Możesz jeszcze pokazać ten panel ze standardowym dpi? dodana zawartość Najistotniejszy jest styl ekranu blokady. Przy domyślnym ta opcja powinna wrócić tam, gdzie wcześniej pokazywałem.
  7. KAMIKAADZE

Zanikanie warstwy oleofobowej na skrajach ekranu

Wymieniają zawsze na nową bez numeru imei Wysłane z Tapatala.
  8. Jeśli bardzo przeszkadza, masz czas, cierpliwość i telefon zastępczy, to ślij
  9. przemoks

Huawei P30 Pro. Etui, case'y i covery.

To oryginalne przezroczyste etui jakie ma ramki? Wystaja troche poza ekran czy rowno?
  10. Jesteś w stanie to pokazać na wideo?
  11. mariankoniuszko

Android Oreo [8.x] - wrażenia/opinie/błędy

Ja nie mam takiego zużycia baterii jak wy u mnie przez noc jak zejdzie 2 %to jest max czasem nawet nic nie zejdzie [emoji33] teraz godzina Youtube i całe 8% poszło , tel ma rok stokowy rom. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  12. Tak, HTC ma super słuchawki, niestety szkoda, że kabel mi się dość szybko ułamał. Używam jakichś JBL- kupa kasy za sprzęt, który nie służy do niczego innego niż szpanu, ale też wiele os nich nie wymagałem. Mam też ma kablu Pioneer SE-A1000, które pokazują pazur dopiero na wzmacniaczu słuchawkowym no i transmmiter FM, dopóki nie kupię lepszego radia z aux. Myślę jednak, że będę szedł w stronę S9+ lub nawet Note 9 jakby by znalazła się jakaś super okazja, do nawigacji kupię po prostu jakiś tablet z IPS. Zresztą, zobaczymy czy w ogóle uda mi się dorwać wszystkie telefony przed zakupem, może wtedy zmienię zdanie. Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
  13. lukaszsas23

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

no właśnie problem w tym że u mnie to działa dużo gorzej jak bez tego długo łączy a jak już połączy to często ja kogoś słyszę a rozmówca mnie już nie a gdy to wyłączę działa wszystko jak być powinno Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  14. Gwozdek

Huawei Mate 20 X. Aktualizacje oprogramowania.

No tak, Chiny zawsze mają pierwszeństwo, co do nowości.
  15. mare27

Beta testy Androida 9.0 i EMUI 9 dla Huawei P20 Lite.

Podpowie ktoś jak wymusić aktualizację do androida 9 ??
  16. Chester112

Android Oreo [8.x] - wrażenia/opinie/błędy

@Maciek pokerzysta z jakich "śmieci" poczyściłeś LGka? :D
  17. Tutaj bym zwrócił uwagę na fakt, że HTC daje w zestawie najlepsze słuchawki dopasowane do porogramowania telefonu, bezpośrednio po wyjęciu z pudełka nic nie zagra tak dobrze na fabrycznym zestawie. LG ze swoim wzamcniaczem będzie spoko jeżeli masz swoje ulubione wymagające słuchawki, ale tak jak wyżej napisałem, HTC daje najlepszy "zestaw startowy". Dostałem informacje od HTC Polska, że U12+ nadal będzie dystrybuowany w Polsce z wyjątkiem wersji czerwonej. S9+ vs V40 - tutaj bardziej chyba S9, zauważ, że LG też ma OLED, więc te same problemy co Samsung.
  18. Bezben

Huawei P30 Pro. Etui, case'y i covery.

Miał ktoś kiedyś to etui Jumper magnetic tyłprzod.? Warto coś takiego brać? Dużo osób to na necie bierze czy lepiej spigen liquid crystal?
  19. DeathMagnetic

Brak aktualizacji

@mati1337 Jaka karta SIM?
  20. matush93

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Polski fanpage na Facebooku napisał mi, że aktualizacja jest przewidziana na maj. Ile stron, tyle wersji :Da
  21. Jacek K.

S10+ ekran strasznie porysowany

Intrygujące te spostrzeżenia > jednym się rysuje - innym nie ... Ekrany powinny być identyczne, przecież to seryjna produkcja. Mam na innym telefonie od kilku lat szkło 9H - zaręczam > 0 rys, pod lupą i pod ostre światło. Teoretycznie jeśli ekran S10+ jest bardziej miękki - to rysy (m.in. włosowate) są nieuniknione.
  22. Dzisiaj
  23. TomPL2

Co mi się nie podoba w Androidzie 9

A może kolega zdradzi jednak jak to zrobić? Bo mi w sieci to tylko wyszukuje jak edytować wygląd tego paska (zaokrąglenia, kolorki itp.) a nie o to przecież chodzi...
  24. sebaj.p

Ładowarki sieciowe i samochodowe

Zawsze możesz skorzystać z niezgodności z umową (rękojmia). Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
  25. MaciejB

Skojarzenia

Pióro S9+&Tapatalk
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się