Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Gwozdek

Po aktualizacji do EMUI 9 nie działają aplikacje. Honor 8X

Dodam, że 8X jest ARMv8-A.
  3. Faktycznie, zdjęcie wygląda bardziej naturalnie niż w trybie nocnym, bez żółtego efektu. A ilość szczegółów wcale nie wypada gorzej
  4. Najnowsza wersja ma już dodane powiadomienia ring wkoło aparatu https://www.sammobile.com/apk/edgelighting/samsung-edgelighting-1-0-21/
  5. XenHol

Android Oreo [8.x] - wrażenia/opinie/błędy

Problem jest tylko na tym telefonie. Na androidzie 7 nie było z tym problemu. Teraz nie wiem czy jeszcze raz robić ten hard reset :< Najdziwniejsze jest to, że to totalne RNG raz jest powiadomienie a drugim razem go nie ma.
  6. Sławomir Sokół

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Mam i ja
  7. Kim-Kolwiek

Sprawdź na innym telefonie czy nie jest to problem operatora/kart sim . Wtedy można myśleć
  8. glatzhead

Też mam telefon M250E brandowany z Play, ale nie ma problemów z powiadomieniami SMS. Ani na stockowej apce, ani na Yaata, której używam. Wszędzie są powiadomienia. Tapnięte [emoji2768] Tapatalkiem z mojego Honora [emoji390].
  9. Buhaj47

[Galaxy S9+] Ochrona ekranu

Założyłem Whitestone Dome trzy tygodnie temu i do tej pory szkło się trzyma. Moim zdaniem lepsze od folii, bo w dotyku nie ma różnicy w porównaniu z gołym ekranem. Aplikacja przebiegła w miarę gładko, używałem dołączonej ramki. Co prawda odciski palców już zaczynają trochę zostawać, ale chyba przeceniłem możliwości powłoki oleofobowej. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  10. Cześć. Potrzebuję pomocy. W sytuacji gdy rozmawiam z kimś (za pomocą whatsapp lub dzwoniąc na czyjś numer ) w trybie głośnomówiącym mój ekran telefonu zachowuje się nietypowo. Standardowo (tak miałem wcześniej oraz mam na S7) ekran powinien po kilku chwilach się ściemnić a następnie ekran powinien zgasnąć do czasu aż się go nie wzbudzi przyciskiem itd. U mnie w trakcie rozmowy ekran się ściemni (co jest normalne), następnie zgaśnie (co również jest właściwe) ale po sekundzie ekran znowu się rozjaśni tak jakby go coś wzbudziło... i tak w kółko j/w. Gdybym wyszedł z panelu rozmowy (dzwoniąc przez komórkę lub whatsapp) do pulpitu, ekran już nie zacznie się ściemniać i wyłączać. Problem wydaje się dotyczyć opcji wykrywania czy telefon jest przy głowie czy nie. Albo go coś wzbudza. Przywróciłem go do ustawień domyślnych i nie pomogło. Korzystając z trybu *#0*# wszystkie czujniki wydają się działać. Opcja jasności adaptacyjnej również działa. Zdjąłem z ekranu ochronną szybkę sądząc, że coś się dostało pod nią i to ona powoduje fałszywy sygnał wzbudzający. Nie pomogło. Proszę o radę... chyba trzeba telefon oddać do serwisu.
  11. Wincenty

Czym nagrywać rozmowy telefoniczne?

@bartos38 A kto mówi o powrocie do Oreo? Wróć i poczytaj starsze posty! Firmware ILO ma natywne nagrywanie na Pie ( Android 9)
  12. Artekm

Ok, to trochę zmienia postać rzeczy Jeśli chciałbyś doinstalować sklep play, albo inne aplikacje google (lub inne), to polecam stronkę apk mirror. https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-services/google-play-services-16-0-89-release/
  13. Street

Co wybrać po Honor 9?

Tak naprawdę te wymagania spełniają tylko P30 i S10/S10e póki co Może Honor 20 coś ciekawego w tym temacie pokaże.
  14. mirosławb

Brak powiadomień ze sklepu Play - poradnik

Pokazuje Ci historię powiadomień np tydzień przed instalacją ? bo mi żadna apk tego nie potrafi na P20Pro.
  15. Camulos

tak, przez HiSuite powinna być opcja, zmień wersję systemu
  16. jaktojest

szybka ładowarka beprzewodowa

Witam , Czy ta ładowarka z linku to jest ta dedykowana do s10? I moje pytanie czy ona jest z zasilaczem czy tylko sam panel indukcyjny? https://m.euro.com.pl/ladowarki-sieciowe/samsung-lad-indukc-wireless-charg-duo-2019-black.bhtml?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjwwODlBRDuARIsAMy_28Ud0Ud_vrXQBQjpH4AtmobJg_ej_hILYG88mWxHRPOd1RJdCjJkU00aApdUEALw_wcB Tu na filmiku z unboxa w środku jest zasilacz :
  17. U mnie tak Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  18. marco_v

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

A propo telefonów od naszych operatorów - który najmniej ingeruje w soft a który najmocniej go obciąża swoimi aplilacjami? I czy ktoś jeszcze w ogóle daje sim locki? dodana zawartość @jackq
  19. W zeszłym roku Google nie miało łatwego życia na Starym Kontynencie. Świadczy o tym ogromna kara nałożona przez Unię Europejską na amerykańskiego giganta za narzucanie swoich usług użytkownikom Androida. W tym roku Komisja Europejska też nie daje spokoju Google, co przekłada się na kolejną grzywnę, tym razem za AdSense. Mimo wszystko skupmy się na tym […] Artykuł Unia każe, Google robi – wybierz swoją przeglądarkę i wyszukiwarkę pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  20. jackq

Mniejsze ceny s10 w innych krajach.

Wczoraj kupiłem córce s10e za 2000zł a miałem propozycję s10 za 2600zł i s10+ za 3000zł Wszystko zafoliowane, prosto z play. Wystarczy posiedzieć na olx i podjechać do kogoś w okolicy.
  21. Unie caly czas 10.3.4, nie pojawia sie aktualizacja przez ota. Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  22. mordrek82

[Samsung Galaxy S10e]Etui, pokrowce

Ja kupiłem Nillkin Nature - przezroczyste etui. Wygląda jakby dolegało lepiej, niż w poprzednich Samsungach. Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
  23. Dzisiaj
  24. Lowton

[STOCK] Oficjalne ROM-y MyPhone

Witam, poszukuję stock romu do Prime 18x9 LTE. Ma ktoś możliwość zgrania softa? W sieci ciężko cokolwiek znaleźć na jego temat.
  25. Oczywiście tak dobrze nie jest codziennie Ale 5h daje radę... Wysłane z S10e
  26. Czy ktoś z Was dostał już najnowszą aktualizację softu? Bo tak czekam ciągle i nic nie ma
  27. Niestety tak jak piszesz. Ne działa równolegle. Czyli problem jest dalej. Macie może jakieś inne pomysły?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się