Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Dawid Chełmiński

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Z tego co wiem to z serwerami Huaweia na dzień dzisiejszy jest coś nie tak. Możliwe że przez święta są wyłączone czy coś, ale oficjalnej informacji nie ma. Aktualizacja która była dostępna wcześniej do instalacji jest teraz niedostępna.
  3. @daron64 Nigdy nie miałem takiego komunikatu, ale może dlatego, że wyłączyłem roaming krajowy, gdyż w Warszawie jest pełne pokrycie Play LTE.
  4. marekk47

Ładowarka samochodowa

A co Ci pisze na telefonie podczas ładowania? "szybkie ładowanie" czy "ładowanie za pomocą kabla"? bo wydaje mi się ze to jest tylko 5V ładowarka a nasze telefony znacznie lepiej się ładują na 9V
  5. szymon7805

Skojarzenia

Dobrobyt Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
  6. steefl

Huawei P30. Opinie i wrażenia.

Ja również nie widzę powyższych problemów. Nie wiem może po prostu nie zwracam uwagi na takie drobiazgi.
  7. Roy

Uceglony tablet

Hallo @sabrex11 ponawiam zapytanie.
  8. Witam. Przy kopiowaniu zdjęć z jednego albumu do drugiego zniknęły wszystkie zdjęcia z obu albumów. Szukając przez menedżera są one widoczne ale tylko w ten sposób. Szukałam podobnego tematu jak przywrócić albumy do galerii ale sposoby typu czyszczenie pamięci podręcznej, reset tel nie pomagały. Instalacja innej aplikacji do wyświetlania zdjęć również. Proszę o podpowiedzi, bardzo zależy mi na czasie
  9. Roy

OnePlus 7 - informacje i plotki

To samo pomyślałem o 7 widząc rendery z Tweeta. O jakimś konkretnym modelu OP wspominasz, czy ogólnie o OOS ? Użytkuje OP3 od MM do Pie i OP6 od Oreo do Pie i nie zaobserwowałem problemów z responsywnością.
  10. K.M.Bak

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Dzięki za odzew. Znalazłem w necie, że to może być przez aplikację Zedge (dziwne to), ale nie pomogło. Nie mam żadnych dziwnych apek, w sumie mam ich tylko kilka, żadnych softów do nagrywania, wyczyściłem dane aplikacji telefon... Szukam dalej. Alarm odwołany! Czyszczenie cache partition z poziomu recovery załatwiło sprawę. Nie robiłem tego od... Chyba od nowości. Nie krzyczcie.
  11. dareksz

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Wgrywanie prze OTG czy inaczej? Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  12. xPatrykPlayX

Tak, to jest to, ale nie oficjalnie...
  13. S3V3N

Potwierdzam, brak błędu. Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  14. Grzegorz M

U mnie nic takiego nie występuje ekran zapala się dopiero po zakończonej rozmowie.
  15. lukeniu

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Mam wygraną wersję 259 Kernel z 4 kwietnia Aplikacja aparatu w wersji 9.0.0.309 czyli nowsza niż firmware'ach o wyższym numerze. Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  16. mlody1910

Sluchawki do huawei p30 pro

Creative wytrzymują długo na baterii polecam. Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
  17. ochkarol

Pytania do właścicieli

Mam pytanie do użytkowników, którzy kupili S9 z abonamentem w Plusie ale nie na raty, tylko za gotówkę i mają oryginalny soft Plusa. Czy wśród aplikacji administratorów urządzenia macie aplikację Info Device Admin?
  18. K.M.Bak

Słuchajcie, zauważyłem ostatnio MEGA wkurzającą rzecz. Nie wiem czy to się zrobiło z Pie, czy może z ostatnim update i nie umiem sobie poradzić. Mianowicie w trakcie połączenia na zestawie bluetooth (testowałem na różnych słuchawkach i jest to niezależne) ekran sam się wybudza. Chwile poświeci, gaśnie i znowu. I tak w kółko. Jeśli wygaszę go sam przyciskiem power po 2 sekundach też tak robi. Krew mnie na to zalewa. Identycznie się robi na rozmowie przez głośnik (głośnomówiące) - też gaśnie i się zapala... Jak rozmawia się normalnie to ekran się wygasza przy głowie (czujnik działa). Możecie sprawdzić jak jest u Was? Druga rzecz - już tu poruszona - to sporadyczny problem z wyszukiwaniem głosowym. Jestem w domu, WiFi połączone, a w trakcie wyszukiwania głosowego telefon odpala LTE. Ja się pytam po co? Czasem jest wówczas błąd połączenia... Zresetowałem apkę googla. Szukał głosowo ze dwa razy bez LTE i znowu zaczął je odpalać. Na razie błędu połączenia nie było... Zaczyna mnie drażnić ta słuchawka.
  19. ochkarol

Gdzie kupić pewnie i korzystnie

No tak. Nie każdy telefon z Plusa jest na raty.
  20. S3V3N

Samsung Galaxy Watch - Gdzie Kupić ?

Zegarek nie ma imei, więc nie zablokuje. Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  21. Witam, za niedługo będę zmieniał swój już dosyć stary telefon, priorytety dla mnie to przyzwoity aparat i prędkość działania, notche, minijacki, nfc etc. mają dla mnie marginalne znaczenie. Najbardziej skłaniam się w strone P20 ze względu na chyba najlepszy aparat z w.w telefonów, ale zastanawiałem się również nad V30 który ma szeroki kąt i dobry wyświetlacz, oczywiście zakupy z olx/allegro
  22. kamil79123

Brak połączenia z WiFi oraz WPS

Nie rozumiem. Nie da się uruchomić funkcji korzystania z Wi-Fi?
  23. cichykoksik2207

S10 Debranding - Dyskusja Ogólna

@Krzysztoflodz Mam btu. Napisałem,że się nie udało Trzeba czekać.
  24. zabka35i

S10 Debranding - Dyskusja Ogólna

@Krzysztoflodz Kolego przeczytaj dokładnie post @cichykoksik2207 napisał, że się nie udało.
  25. tobiak

No ale przecież ludzie już dostają aktualizacje to przecież to musi byc raczej to co rozsylaja. Póki co się wstrzymam bo karta pamięci gdzies mi się posiała a nie chce mi się szukać.
  26. vvti

Ładowarki sieciowe i samochodowe

Walnięci w dekiel.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się