Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. S3V3N

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Potwierdzam, brak błędu. Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  3. Grzegorz M

U mnie nic takiego nie występuje ekran zapala się dopiero po zakończonej rozmowie.
  4. lukeniu

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Mam wygraną wersję 259 Kernel z 4 kwietnia Aplikacja aparatu w wersji 9.0.0.309 czyli nowsza niż firmware'ach o wyższym numerze. Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  5. mlody1910

Sluchawki do huawei p30 pro

Creative wytrzymują długo na baterii polecam. Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
  6. ochkarol

Pytania do właścicieli

Mam pytanie do użytkowników, którzy kupili S9 z abonamentem w Plusie ale nie na raty, tylko za gotówkę i mają oryginalny soft Plusa. Czy wśród aplikacji administratorów urządzenia macie aplikację Info Device Admin?
  7. K.M.Bak

Słuchajcie, zauważyłem ostatnio MEGA wkurzającą rzecz. Nie wiem czy to się zrobiło z Pie, czy może z ostatnim update i nie umiem sobie poradzić. Mianowicie w trakcie połączenia na zestawie bluetooth (testowałem na różnych słuchawkach i jest to niezależne) ekran sam się wybudza. Chwile poświeci, gaśnie i znowu. I tak w kółko. Jeśli wygaszę go sam przyciskiem power po 2 sekundach też tak robi. Krew mnie na to zalewa. Identycznie się robi na rozmowie przez głośnik (głośnomówiące) - też gaśnie i się zapala... Jak rozmawia się normalnie to ekran się wygasza przy głowie (czujnik działa). Możecie sprawdzić jak jest u Was? Druga rzecz - już tu poruszona - to sporadyczny problem z wyszukiwaniem głosowym. Jestem w domu, WiFi połączone, a w trakcie wyszukiwania głosowego telefon odpala LTE. Ja się pytam po co? Czasem jest wówczas błąd połączenia... Zresetowałem apkę googla. Szukał głosowo ze dwa razy bez LTE i znowu zaczął je odpalać. Na razie błędu połączenia nie było... Zaczyna mnie drażnić ta słuchawka.
  8. ochkarol

Gdzie kupić pewnie i korzystnie

No tak. Nie każdy telefon z Plusa jest na raty.
  9. S3V3N

Samsung Galaxy Watch - Gdzie Kupić ?

Zegarek nie ma imei, więc nie zablokuje. Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  10. Witam, za niedługo będę zmieniał swój już dosyć stary telefon, priorytety dla mnie to przyzwoity aparat i prędkość działania, notche, minijacki, nfc etc. mają dla mnie marginalne znaczenie. Najbardziej skłaniam się w strone P20 ze względu na chyba najlepszy aparat z w.w telefonów, ale zastanawiałem się również nad V30 który ma szeroki kąt i dobry wyświetlacz, oczywiście zakupy z olx/allegro
  11. kamil79123

Brak połączenia z WiFi oraz WPS

Nie rozumiem. Nie da się uruchomić funkcji korzystania z Wi-Fi?
  12. cichykoksik2207

S10 Debranding - Dyskusja Ogólna

@Krzysztoflodz Mam btu. Napisałem,że się nie udało Trzeba czekać.
  13. zabka35i

@Krzysztoflodz Kolego przeczytaj dokładnie post @cichykoksik2207 napisał, że się nie udało.
  14. tobiak

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

No ale przecież ludzie już dostają aktualizacje to przecież to musi byc raczej to co rozsylaja. Póki co się wstrzymam bo karta pamięci gdzies mi się posiała a nie chce mi się szukać.
  15. vvti

Ładowarki sieciowe i samochodowe

Walnięci w dekiel.
  16. W ostatnich dniach coraz częściej mówi się o końcu wolności słowa w internecie. Nie wielu zadało sobie jednak ważne pytanie – czy ta wolność jeszcze istnieje? Jak to wyglądało kiedyś? Pamiętam jeszcze polski internet z okolic roku 2006. Treści było niewiele, poza paroma dużymi stronami nie istniały znane dziś małe portale i blogi z informacjami. […] Artykuł Wolność słowa w internecie – czy ona jeszcze istnieje? pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  17. Niedzwiedz21

Samsung Members - galaxy buds, care+, odkup.

Także mam cierpliwie czekać, tylko ile już można czekać
  18. Krzysztoflodz

Czyli masz xeo a nie btu?
  19. We wtorek zlookam na kompie, na telefonie jest mega! Da radę takiego P30Pro na jakieś kilka dni na testy kupić i ewentualnie potem oddać? W majówkę miałbym nim co pocykać
  20. Jak długo już masz ten telefon? Wysłane z S10e
  21. kitas5

Huawei P30 Pro. Pytania do posiadaczy.

Zmiana motywu pomaga. Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
  22. Dzisiaj
  23. little.big.conversation

Huawei P30. Opinie i wrażenia.

U mnie nic nie klatkuje, przy scrollowaniu w apkach wszystko lata płynnie
  24. little.big.conversation

Huawei P30. Aparat - dyskusja ogólna i zdjęcia wykonane telefonem.

Spigen Liquid CR, polecam.
  25. PWojciechowska

Samsung Galaxy A50 - Pierwsze wrażenia, pytania do posiadaczy

Nie używam, to nie wiem. Używam zwykłej blokady ekranu. Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
  26. adif1

Huawei Watch GT - Aktualizacje oprogramowania

U mnie jest taka opcja Może spróbuję na nowo wgrać aplikacje zdrowie wraz z Huawei mobilne uslugi Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
  27. Dzisiaj niedziela, a więc czas sprawdzić, co ciekawego działo się w świecie nowych technologii w ostatnim czasie. Standardowo, zestawienie najbardziej interesujących informacji zostało podzielone na posty chwalone i krytykowane. Zapraszam do lektury. Pochwała iOS 13 będzie świetny? Oby Apple nie zrobiło tego błędu co w iOS 11, który był zabugowany. Wersja 12 skupiła się na […] Artykuł [SPT #58] Mocarne Playstation 5, świetny iOS 13, porażka Galaxy Fold pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się