Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. waldemark70

Android Oreo [8.x] - wrażenia/opinie/błędy

Zajrzyj do wątku "Prośby o reupload... " Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  3. Watcha mam od premiery czyli już ponad 2 lata . Włączone mam wybudzanie gestem i bezelem i nigdy nie miałem takiego przypadku jak u Ciebie. Jaki telefon masz sparowany z watchem? Ja miałem zawsze sparowany tylko z telefonami samsung i wszystko zawsze działa bezproblemowo.
  4. Honor 20i ma bardzo ostry ekran TFT LCD o przekątnej 6,21 cala i rozdzielczości 2340 × 1080 pikseli, co daje gęstość pikseli 415ppi. Telefon jest zasilany 64-bitowym procesorem oktawowym Kirin 710F o taktowaniu 2,2 GHz z pamięcią 6 GB + 64 GB, którą można rozszerzyć do 512 GB za pomocą karty microSD. Wyposażony jest w potrójną konfigurację tylnej kamery 24-megapikselowego czujnika podstawowego z przysłoną f / 1,8, szerokokątny czujnik 8 MP i czujnik głębokości 2 MP. Z przodu znajduje się samowyzwalacz autopilota AI 32 MP. Telefon obsługuje system operacyjny Android 9.0 Pie oparty na EMUI 9.0 i pobiera soki z niewymiennej baterii litowo-polimerowej o pojemności 3400 mAh. Główne parametry: Procesor: Hisilicon Kirin 710 Octa Core 2,2 GHz GPU: Mali-G51 MP4 System operacyjny: EMUI 9.0.1 oparty na systemie Android 9.0 Wyświetlacz: ekran LCD IPS 6,21 cala z wycięciem w kropli wody, rozdzielczość 2340 × 1080 i proporcje 19,5: 9 Pamięć: 6 GB LPDDR4X RAM + 64 GB ROM Rozszerzalna pamięć: karta microSD do 512 GB Kamera tylna: 24 MP + 8 MP + 2 MP Kamera przednia: 32 MP (przysłona f / 2.0), odblokowanie twarzy wsparcia Karta SIM: Dual Nano SIM, dual standby Protokół WLAN: 802.11 a / b / g / n / ac, 2.4G i 5G WiFi Bateria: 3400 mAh z ładowaniem 5 V / 2 A Wersja Bluetooth: 4.2 Korzystając z kodu kuponu „HUAWEI10”, uzyskasz 10% zniżki na Huawei Honor 20i: https://gearvita.com/huawei-honor-20i-4g-smartphone-6gb-ram-64gb-rom.html Telefon jest dostępny w dwóch innych wariantach, które mogą również otrzymać 10% zniżki z kodem kuponu: Honor 20i 128GB: https://gearvita.com/huawei-honor-20i-4g-smartphone-4gb-ram-128gb-rom.html Honor 20i 256GB: https://gearvita.com/huawei-honor-20i-4g-smartphone-6gb-ram-256gb-rom.html
  5. Moje zdjęcia z safari w Kenii - chyba wszystkie to zoom x10 dodana zawartość dodana zawartość dodana zawartość Aa aparat to Huawei p30 pro
  6. Witam, chcialem odinstalowac ROOT'a z mojego telefonu, zainstalowalem jakis czas temu ale nie byl mi on dluzej potrzebny. Otworzylem Magiska, kliknalem uninstall, pobralo uninstaller.zip czy cos takiego i to by bylo na tyle. Telefon odpalil sie w eRecovery, ale nie moge zrobic recovery, wyskakuje: "Getting package info failed" Gdy odpalam z przyciskiem volume wyskakuje RESCURE MODE Attention! Please update system again  Update User Guide: http://zh.ui.vmall.com/emotiondownload.php?mod=restore Jestem totalnie zielony gdy chodzi o telefony, wiec prosze o pomoc i wytlumaczenie kazdego kroku jezeli ktos mial taki sam problem, bardzo wazne bo nie moge uzywac telefonu
  7. Dzisiaj
  8. SWAT85

Czy Mate10Lite się samoczynnie wygina ?

Niestety w moim telefonie zauważyłem ostatnio wygięcie, prawej dolnej części ekranu. Nie mam pojęcia skąd mogło się wziąć. Telefon ani mi nie upadł, ani nie noszę go w tylnej kieszeni spodni (także w przedniej, jest po prostu za duży...). Nie byłem jeszcze w serwisie, doskonale wiem, co mi powiedzą - uszkodzenie mechaniczne, niewłaściwe użytkowanie, bla, bla, bla. Czy ktoś zaobserwował podobne sytuacje? Jak poradziliście sobie z uporem serwisu?
  9. Podczas ładowania rozsypała się wtyczka bo była luźna, i telefon przestał ładować. Czuć było przy gnieździe spaleniznę. Od tamtej pory przestał ładować. Poza tym cały czas działał sprawnie do wyładowania. Czy w tym modelu będzie trzeba wymieniać całą płytę główną, czy może ostanie się na wymianie gniazda USB? Wcześniej już i tak przerywało. Pytam się, bo nie wiem czy jest sens bawienia się w jeżdżenie z tym po serwisach, zwłaszcza jeśli naprawa będzie nieopłacalna z powodu wymiany płyty.
  10. Wczoraj
  11. @edi194 Wypowiedz się proszę
  12. slawek19926

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

32? Czy aby napewno?
  13. Space86

Problem z pisaniem głosowym

CeHej Mam od niedawna problem z pisaniem SMS i asystentem google - jak mam podpięte słuchawki z mikrofonem i chce wpisywać głosowo sms albo wywołać OK Google to wszystko działa, jak odepnę to "nie słyszy" nic nie wpisuje, ale pokazuje się dymek "zapisuje na koncie Google "i nazwa mojego konta Telefon A9S Pomóżcie bo pisanie głosowe jest mi potrzebne w pracy a bez niego jak bez ręki
  14. woojtekn

Pierwsze wrażenia

Zwykły biały Pixel 3, operator to PLAY.
  15. Sławomir Sokół

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Inaczej. Game Suite nie ma, bo została ta funkcja zaimplementowana w ustawienia>aplikacje>asystent aplikacji
  16. iMoCks

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Już gdzieś pisałem i napisze jeszcze raz. Jak chcesz mieć extra zdjęcia to noś ze sobą lustrzankę i nie porównuj matrycy wielkości główki od szpilki do matrycy wielkości pudełka od zapałek. To jest smartfon z funkcją aparatu a nie odwrotnie. Fakt, że sam zauważyłem że aparat nie porywa ale zaczekam na jakieś aktualizacje, może coś poprawią przez najbliższy miesiąc, może dwa. Jak nie to sprzedam i kupię Xs Max.
  17. cichykoksik2207

Huawei P30 Pro. Aparat - dyskusja ogólna i zdjęcia wykonane telefonem.

@fiksiu No w końcu ktoś napisał jak jest Ja w innym temacie chwaliłem za zdjęcia,ale jak robiłem fotki obiektom w ruchu to zmieniłem zdanie. Winne jest wyostrzanie i o tym już pisać.U mnie przy ruchliwych obiektach częsciej było źle niż dobrze.
  18. dominikwrobel

Smartfon 1000-1500zł LG może coś innego?

Interesujące chociaż czasy kiedy chciało mi się instalować pierdyliard rzeczy i wgrywać co tydzień nowe Romy u mnie minęły. Wolę zainstalować najważniejsze aplikacje i ma działać. Kusi pojemna bateria i to mocno.
  19. Dawid Chełmiński

Ja właśnie czekałem najbardziej na GPU Turbo, podobno miało to dużo zmienić
  20. Wciąż nic ciekawego w tej kwestii nie ma poza Holey light. Samsung chyba tylko dla świetego spokoju dodał ten tryb. Wysłane z S10e
  21. Akurat a5 miałem w tym samym czasie co s8 i s9+ i nie ma opcji by a5 robił porównywalne zdjecia do tych modeli. No chyba,że s10 jest gorszym modelem Jeżeli tak to się wkopałem.
  22. Witam. Mam problem z internetem. Jak połącze się z komputerem lub innym telefonem to nie działa internet. Na moim starym Honor 8 po przełożeniu karty internet działa po podłączeniu się z komputerem i innym urządzeniem. Mam włączony roaming. Ktoś pomoże? 
  23. Sławomir Sokół

Jak na razie widzę same zmiany wizualne. Podczas połączenia obrazek gór. No nawet ładnie. Troszkę inny wygląd aplikacji telefon (zakładki na dole) Przy zmianie głośności suwak mamy po prawej stronie a nie na górze. Troszkę wygodniej. Aplikacje otwarte w tle maja położenie poziome a nie pionowe jak dotychczas. Troszkę inny wygląd quick settings ale to bez znaczenia. Inaczej pogrupowane ustawienia menu ustawień. Do tego inne kolory ikon w menu ustawień. Dodane ustawienia "higiena cyfrowa" w menu ustawień, informuje ile czasu poswiecalismy na daną aplikację. Co do płynności: przywracalem ustawienia fabryczne więc telefon chodzi jak rakieta nic się nie tnie ale to zapewne się zmieni Co do baterii : okaże się na dniach, przez święta przetestuję ile trzyma. Brak jest natomiast aplikacji Game Suite, co mnie dziwi, myślałem że w tej wersji androida ma być GPU turbo 3.0 Ogólnie: wygląd moim zdaniem na +, oczywiście nie ma co szukać innowacji ze stockowego android 9 (chociażby zegar na statusbarze po lewej stronie) działanie myślę że się nie zmieniło aż nadto.
  24. Smartfony z dużymi ekranami są hitem. Przekątna ekranu z biegiem lat rośnie, wymiary na szczęście nieco się zmniejszają. W zasadzie wszystkie flagowe modele pozbyły się już szerokich ramek i innych zbędnych elementów – nawet w przypadku Apple, które opierało się dość długo. Kupujemy tyle wielkich telefonów, że śmiało możemy stwierdzić, że te mniejsze są już […] Artykuł Mały iPhone jest w drodze. Nie będzie to jednak następca modelu SE pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  25. ochkarol

Czym nagrywać rozmowy telefoniczne?

A to przepraszam.
  26. mateusz1807

Ochrona ekranu - szkła, folie

Może to jakaś nowa wersja, ale na S7 Edge i na S9+ miałem właśnie taką folię z mediamarkt, też w tej cenie. Na S7 wymieniałem z 5 razy, średnio co 3 tygodnie. Na S9+ po 3 wymianie zrezygnowałem i nakleiłem szkło uv
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się