Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. kubatm

Odblokowanie bootloadera, TWRP i ROOT (Magisk)

U mnie takie coś siedzi Wysłane z mojego 1+6 przy użyciu Tapatalka
  3. sqner

Odblokowanie bootloadera, TWRP i ROOT (Magisk)

Zase co? Co to w ogóle za polenglisz? Co do korzyści to ostatnio wrzuciłem Viper4android i dźwięk rewelacja + kilka innych modułów magisk.
  4. Witam, otóż mam pewien problem z Samsungiem S8. Podczas włączania go wyskakiwało co chwilę "Samsung Experience została zatrzymana", po włączeniu klikając na aparat wyskakuje "Błąd kamery" potem przeglądając Chrome również ten problem "aplikacja Chrome została zatrzymana" i tak w kółko praktycznie co bym nie włączył, choć nie zawsze. Myślicie, że zmiana softu pomoże? Dodam, że telefon pochodzi z VD2 (niemieckie Vodafone) więc czy wgranie czystego XEO załatwiłoby sprawę? Czy raczej to nie wina softu?
  5. Nie chyba nie ma ale właśnie chciałem zapytać czy może nie jakiś dziwoląg z Chin, to wtedy by była sprawa jasna
  6. Spasticink

Gdzie kupić pewnie i korzystnie

Mnie w koszyku przy 2szt. wyskoczyła informacja że to max ilość jaką można kupić. Kupiłem dzisiaj za 2299 stacjonarnie w NeoNet S9+ Coral Blue. Dostalem do tego bon na 220zł, także finalnie cieszę się jak dziecko
  7. spec-naz1

U12+ vs S9+ vs V40 vs Huawei P20Pro/P30/Mate 20

Jak wyżej. HTC jest chyba najgorszym producentem, jeśli chodzi o wsparcie oraz aktualizacje systemowe, nawet LG wypada tutaj lepiej, dodatkowo losy tej firmy stoją od wielu lat po znakiem zapytania a sytuacja jest z roku na rok co raz gorsza. S9+ zdecydowanie jest o wiele pewniejszym zakupem, a sam kiedyś brałem u12+ pod uwagę:)
  8. Sandip Godbole

Czy można połączyć GW z opaską do pomiaru tętna?

Da się. Obsługuje to aplikacja Gear Tracker (mam i potwierdzam że łączy się z pasem Magene)
  9. Shyamer

Xiaomi Pocophone f1 - jakość zdjęć

Decyzja chyba podjęta i kupie poco zamiast A50 i 100zl w kieszeni
  10. NicK_a

Motorola G7 Power - opinie i wrażenia z użytkowania.

Zainstalowałem Nova na chwilę aby zobaczyć co to jest i jak wygląda. Rzeczywiście pomaga uporządkować kwestię widżetów, bo mój problematyczny o jakości powietrza nagle wyzdrowiał i jest w Nova wyświetlany poprawnie. Może jak będę miał więcej wolnego czasu, to zainstaluję Nova jeszcze raz i dłużej się pobawię. Nie chciałem na razie tego trzymać, bo wywraca obsługę telefonu do góry nogami, a nie miałem czasu na przyzwyczajanie się do nowych ustawień i konfigurację ekranów od początku. dodana zawartość Wydaje mi się, że to pierwsze uruchomienie zaburza obraz rzeczywistej wydajności baterii. U mnie po trzecim ładowaniu po ok. 24 godzinach standardowego użytkowania (w tym grania przez 1,5h godziny) bateria pokazuje 52 %. Sugeruje to ok. 48 godzina działania na pełnym ładowaniu przy umiarkowanie intensywnym użytkowaniu. Biorąc pod uwagę, że telefony z baterią 3000 mAh wytrzymują ok. 1 dnia, to ten wynik jest jak najbardziej miarodajny i poprawny. Przy oszczędnym użytkowaniu można osiągnąć wynik 72h i to jest świetna rzecz. W międzyczasie pozmieniałem nieco ustawienia (powiadomienia, synchronizację), żeby wydajność baterii była większa. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w dalszym użytkowaniu.
  11. Thymi

Wady i usterki wyświetlacza/panelu dotykowego.

to ja sie pochwale :) kupiony w przedsprzedazy , wyswietlacz LG I wszystko z nim ok ! :)
  12. Telefon Huawei p10 vtr l09 wersje systemu 8 B386 dostałem na telefon na poczatku marca. Na 9 czekam i na razie ani widu ani słychu. Kontakt z super ''kompetentnym" czatem Huawei " tak aktualizacja na panski telefon juz jest w dystrybucji w kwestii operatora kiedy ją wysle" OK. kontakt z moja siecia PLAY miła pani po konsultacji z działem technicznym informuje mnie że nie dostali od Huawei aktualizacji na 9 i nie moga mi pomóc. Moje wnioski bardziej wieżę sieci PLAY niz tym oszustom i cwaniakom z Huawei bo oni są OK gdy mamy kupic ich jakis produkt a potem pocałuj nas pan w ... Telefon p10 jako smartfon nie jest zły ale podejscie firmy Huawei do tego co powino byc normalnoscią i standardem jest bardzo olewające. Mysle że nastepny smartfon na 99% to nie Huawei ani Honor
  13. a sa jakies inne dziwolongi nanoSD ? :D tak oryginalna ktora otrzymalem w przedsprzedazy
  14. michal26

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Nie wiem skąd macie informacje, że aktualizacja została cofnięta... Mam potwierdzone info, że było kilka dni przerwy, a od dzisiaj wszystko ruszyło i w najbliższych dniach dostaniecie aktualizację do Androida 9. Nie musicie czekać.. Wystarczy skorzystać z tego poradnika: Instalując Androida 9 z tego poradnika tracicie wszystkie dane, ale NIE TRACICIE gwarancji, to jest ten sam soft, który rozsyła Huawei.
  15. Szanowni, potrzebuję pomocy- OP 6 brak w menu aparatu możliwości dokonywania ustawień np rozdzielczości zdjęć? Nie widzę w żadnym miejscu tego "trybiku" gdzie pojawiały się ustawienia??
  16. A jakie macie karty ? Oryginalne Huawei ?
  17. Nikt nie zgłasza nic takiego jak Ty tak że musi być git.
  18. little.big.conversation

U12+ vs S9+ vs V40 vs Huawei P20Pro/P30/Mate 20

zostaw htc w spokoju, to trup, ja bym sobie darował, dokup sobie porządne słuchawki bt do smartfona który Ci się podoba z dobrym aparatem, np S9+ będzie dobrym wyborem, widziałem ostatnio była promocja na samsunga z x kom chyba?
  19. Dzień dobry, czy ktoś po aktualizacji również ma problem z siecią Wi-Fi 5GHz? Prędkość mojej sieci to 240Mb/s, na laptopie spokojnie osiągam taki wynik, jednak po aktualizacji do Androida 9 telefon "wyciąga" jedynie 1-5Mb/s downloadu. Co ciekawe jednak, upload jest taki, jaki być powinien (20-25Mb/s). Próbowałem resetować ustawienia sieciowe, wgrywałem od nowa soft, jednak bez wymiernych skutków. Na początku prędkość jest okej, z upływem czasu jest kicha.
  20. To dotyczy wszystkich amazfit należy apce nadać wszystkie możliwe uprawnienia, częściowo przeprowadza się to podczas pierwszej instalacji ale trzeba też wejść w opcje danej apki przez ustawienia -aplikacje- amazfit jak też sprawdź w bluetooth czy zegarek ma dostęp do kontaktów.
  21. little.big.conversation

P 20 pro czy Mi9

Tak myślałem, dlatego dla Ciebie akceptowalne będą zdjęcia tylko z topowych fotosmartfonów. Do 2k to poszukaj Pixela 2, do Pixela 3 musiałbyś ciut dopłacić, Huawei Mate 20 pro, ewentualnie Note9.
  22. _Jack_

Dziwna ikona powiadomienia - JAK USUNĄĆ ?

ZBAWCO !!! Wielkie dzięki - zdrowie piwkiem
  23. Sproboj włożyć na chwilę 2 SIMki, z tym że ta problematyczna do Drugiego portu. Wyczyść też cache aplikacji Telefon Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  24. Aleksy.js

Samsung Members - galaxy buds, care+, odkup.

Najpierw spytałem na stronie fb samsunga czy takie zachowanie budsów to norma. Odesłali mnie do pomocy technicznej. Pomoc techniczna (miałem wrażenie że bot) wysłał mnie do lokalnego serwisu. Pan w serwisie powiedział, że takie dostali wytyczne, żeby przyjmować budsy z przedsprzedaży razem z telefonem. Zastrzegł że dane z telefonu mogą zostać usunięte itd. Z tych informacji wynika, że jeśli ktoś kupił budsy z przedsprzedaży z drugiej ręki bez przypisanego telefonu to może zapomnieć o gwarancji. Cóż będę pytał samsunga czy faktycznie tak to wygląda bo nie mam ochoty na wysyłanie sprawnego telefonu do serwisu.
  25. Za każdym razem kiedy kończę oglądać jakiś filmik na messengerze to pojawia się czarny ekran, po prostu się wiesza i jedyne co mogę zrobić to zamknąć messengera i dopiero potem na nim coś działać. Odblokowałam "opcje programisty" bo gdzieś widziałam, że tam w ustawieniach można to naprawić ale nie widziałam nigdzie instrukcji do mojego modelu telefonu. A może błąd leży totalnie gdzie indziej. Nie wiem. Telefon mam prawie od miesiąca, poza messengerem nic się nie dzieje, jestem zadowolona śmiga wszystko tak jak powinno. Help! p.s mój chłopak ma ten sam problem ale ma Samsunga s7 i też nie ma o tym nigdzie tematu, a w każdym razie ciężko jest mi to znaleźć.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się