Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Aku tu nikt nie mówi o rozładowywaniu tylko ładowaniu, czytaj uważnie.
  3. Nie masz racji. Jeżeli będę rozładowywał baterię do 0 to jej żywotność zdecydowanie szybciej spadnie. Jeżeli będę ładował szybko to będzie się nagrzewała i to też wpłynie negatywnie na jej żywotność.
  4. GregE

Pixel 3a / 3a XL już do kupienia!

@Patyczak a mógłbym prosić o zdjęcie Op6 i Pixela 3a obok siebie żeby porównać wielkość? O ile masz jeszcze OP6
  5. Słabiej to i tak będzie trzymać, nieważne jak będziesz ładował xD
  6. Patyczak

Pixel 3a / 3a XL już do kupienia!

@gente Proszę bardzo:
  7. Galaxatyczny5

Problem z wysietlaczem

telefon już wysłałem na serwis po drugie to właśnie jest wytarty ekran tylko na świetle było robione zdjęcie więc będzie się świecić normalne te paski jak przetre znowu się pojawiają dodana zawartość pierwsze zdjęcie widać jak byk te paski o które chodzi one właśnie nie znikają przetrę ekran są dalej zresztą poszedł na serwis okaże się co będzie
  8. Mam pytanie dotyczące romu Pixel experience czym się różni ten rok w wersji CAF od zwykłego
  9. zulu88

Wady i usterki wyświetlacza/panelu dotykowego

Niestety, ale... tak. To działa tylko na ekranie głównym.
  10. Natomiast bez etui Clear View Cover wszystko pokazuje się normalnie.
  11. the_naturat_com

Problem z wysietlaczem

@Galaxatyczny5 nie, nie widać. Tam gdzie zaznaczyłeś widać tylko jak się świeci brud na ekranie. Nawet nie zadałeś sobie trudu, by oczyścić ekran. Ty to widzisz, bo wiesz na co patrzeć. Dla kogoś innego nie wiadomo co to jest. A z resztą, nie było tematu. Tobie się nie chce, to i mi się nie chce. Nie pomagam na siłę. Tyle z mojej strony..
  12. Chciałbym używać go 4-5 lat. Baterii mi nie wymienią, jeżeli będzie słabiej trzymać XD
  13. szymon7805

Skojarzenia

Garniak Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
  14. Ale Huawei ma jeszcze 3 miesiące, a Android Q jest na ukończeniu, może zdążą. Te 90 dni jest po to by Huawei dokończył co zaczął, a zaczął wdrażać Androida Q. Czy Mate 20 Pro to flagowiec, czy to P30/P30 pro nim jest tak wgl?
  15. loograk

Samsung galaxy xcover 3 , jakiś root, Rom?

Witam, Mam Samsung Xcover 3 z sieci PLUS GSM. Czy ktoś może próbował tego sposobu rootowania? https://www.theandroidsoul.com/samsung-galaxy-xcover-3-root-twrp-recovery/ Pozdrawiam
  16. @Dzonzi Jak masz wątpliwości to rób tak. Zwłaszcza jak chcesz używać dłuuuuugo tego samego telefonu, pamiętaj też, że masz gwarancję 2 lata (na baterię).
  17. Camulos

Skojarzenia

gajorek
  18. porter_1983

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

Ja dostrzegłem coś takiego ze jak odpalę film na YT 1440p HDR db atmos to jak zmienię pozycję poziomej na pionowa to mam jak by zmianę jasności kolorow na ułamek sekundy mam też odpalona tą funkcję poprawa filmów może to dlatego pewnie jakiś bug softowy itd. Generalnie telefon petarda przesiadka z ip, trochę było zabawy żeby odpalić @ ale generalnie telefonik
  19. xperiagosc

Skojarzenia

Krawiec Huawei P10 | Tapatalk
  20. Camulos

Skojarzenia

ubranie
  21. mckay

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

Jeśli nie jest to zmiana rozdzielczości (patrz opcja inteligentna rozdzielczość w ustawieniach) to może być błąd oprogramowania lub sprzętowy.
  22. Powiem tak, dużo do myślenia dało mi że w takim Priusie akumulatory pracują w zakresie 40-80% I nie, nie uważam się za eksperta od akumulatorów.
  23. szymon7805

Skojarzenia

Sweterek Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
  24. xperiagosc

Skojarzenia

Sweter Huawei P10 | Tapatalk
  25. xperiagosc

Huawei P10 - Pytania do posiadaczy

Wyświetlacz to zawsze najbardziej prądożerny podzespół w smartfonie. Różnice mogą jedynie ze strony optymalizacji softa, ale tak czy siak to czas pracy na 1 ładowaniu uzależniony jest od ekranu. Huawei P10 | Tapatalk
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się