Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. darkman79

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Jest możliwość wymuszenia aktualizacji. Ta metoda u mnie zadziałała: Change you system language to English - UK (other English variants might work, unconfirmed) Reboot Connect phone to PC and run this adb command: adb shell cmd jobscheduler run -f com.samsung.android.tadownloader 4096 You should now be getting a notification from Galaxy Store that the update is ready to install Install the update and *reboot your phonrwise it won't doze properly
  3. peterpp

Brak dostępnych aktualizacji do S8+

Zrób tak jak napisał Jeronimo w tym linku: https://forum.android.com.pl/topic/317975-debranding-samsung-galaxy-s8/ krok po kroku bez pośpiechu. U mnie sam debranding trwał 3'42'' i miałem czysty telefon.
  4. rafal7933

Jakie polecacie aplikacje płatne w kwocie do 40 zł?

Wszystko zalezy czy masz roota czy nie.Ostatnio trafiłem swietna przegladarke OH Browser-wersja pro jakies 6,50pln.Mysle ze warta swej ceny
  5. _tommy_

ACR - nagrywanie rozmów

Widzę, że na Samsungach jest problem. O dziwo u mnie na Pie nie ma jakichś poważnych awarii ACR choć kolorowo nie jest. Wersja unchained działa. Co do Samsungów, czy czasem to nie jest problem samego Samsunga? Sprawa już była poruszana bodajże na forum producenta u nas, chyba w dziale S9. Wysłane z Moto G(7) Power przy użyciu Tapatalka
  6. janki111

Huawei P10 - Pytania do posiadaczy

Pytanko mam do osób z androidem 9.0. Mam problem z powiadomieniami z gmaila. Domyślnie ustawione przychodzące powiadomienia, brak wibracji i tu jest ok - są sygnalizowane dźwiękiem. Problem pojawia się, gdy dźwięki mam wyciszone - wtedy przychodzi powiadomienie (ekran się wybudza), ale wibracji brak. Na 8.0 wibracje w trybie cichym były. Da się to jakoś ogarnąć bez ogólnego włączania wibracji dla gmaila?
  7. bigtomi

ACR - nagrywanie rozmów

nadal nie nagrywa na s8+ wersja 31,1 unchained
  8. mckay

Huawei P30 Pro. Folie ochronne i szkła hartowane.

Zamontowałem szkło na klej UV T-Max. Mam Spigen Neo Hybrid Gunmetal. Szkło jest o 0,5mm za długie i nie wiem czy w przyszłości nie będzie przez ten fakt się odklejać. Na allegro sprzedają to szkło z klejem lampą bez ramki montażowej. Pierwszy raz montowałem tego typu szkło i chyba sobie dobrze poradziłem. Poślizg całkiem dobry. Skaner linii papilarnych też bez zarzutu. Z gestów trzeba niestety zrezygnować na rzecz przycisków nawigacyjnych na ekranie. Proponuje jednak zabezpieczyć czymś ekran bo jednak GG zbiera mikro rysy dość szybko. Czekam jeszcze na szkło zabezpieczające aparat.
  9. Witam zastanawiam się użytkuje lg k10 lte (k420n) mogę sprzedać za 250 zł i chciałem dołożyć 100 zł i kupić xiaomi redmi 6a czy jest sens zmienić lg posiadam ponad 2 lata
  10. caporeira

Tasker - jak i z czym to się je :)

Dzięki. Wygląda na to że udało mi się uzyskać jak na razie zadowalający efekt. Pytanie, edit text element, jak ustawić pozycję kursowa ? Kursor pojawia się na samym dole, a ja chcę go na końcu pierwszej linii. TAPATALK
  11. @Trzystatrzy Nie wiem, nie próbowałem tej opcji. Możesz próbować. Domyślnie ROM jest bez ROOT'a.
  12. diler 150

overmax edutab zapomniane hasło

witam mam problem z hasłem i go nie pamiętam napiszcie jak zrobić hard reset. (jakby co mam tableta pod nazwą overmax qualcore 1021 3g
  13. gorbi13

Nokia 6 Aktualizacja Systemu

Aktualizację rzucili. Wysłane z mojego TA-1033 przy użyciu Tapatalka
  14. Hej mam problem z WiFi na moim telefonie Xiaomi Mi A1. Problem pojawił się po aktualizacji telefonu do Androida 9 Pie, a objawia się on w następujący sposób: bardzo rzadko udaje się połączyć z wifi, co chwile sieć znika i pojawia się po kilkudziesięciu sekundach, po czym nie zawsze udaje mi się połączyć. Jak już sie połączę, to wifi może zaraz zniknąć, lub w ogóle nie mieć połączenia z internetem, baaaardzo rzadko zdarza się, że wifi działa normalnie(tzn. udaje się włączyć jakiś filmik na yt) dosłownie 2-3 razy na tydzień. Wszystkie pozostałe urządzenia tj. smarttv, laptop, ps4, kilka innych telefonów łączą się i działają normalnie, tylko nie mój telefon po aktualizacji. Dodatkowo telefon działa z każdym innym możliwym wifi oprócz właśnie domowego. Co próbowałem - reset z ustawień i wipe, wgranie od nowa czystej 9tki, wgranie Pixel ROM na androidzie 9 Co się nie udało a chciałem: logowanie do routera, jest zablokowany przez dostawcę (uruchomiony w trybie Bridge), powrót na android 8/8.1 (nie udało się mimo kilku prób) Dodatkowo miałem plan, żeby zmienić adres MAC telefonu na adres MAC innego, starego i już nie używanego telefonu ale znajomi odradzili mi tą opcję uznająć ją za ryzykowną. Co można z tym zrobić? Czego spróbować? Xiaomi Mi A1 4/64
  15. Dzięki za odpowiedź i mam kolejne pytanie które już jest problemem. Mianowicie gdy ktos do mnie dzwoni patrze na zegarek widze kto dzwoni i wyciagam telefon z kieszeni i odbieram przez telefon i nieraz jest tak ze polaczenie zostaje samo odrzucone nie zdaze odebrac a nieraz jest tak ze odbiore porozmawiam z 15-30sekund i znowu polaczenie jest zrywane. Raczej napewno to robi zegarek ale dlaczego? Czy wykonuje jakis ruch reka czy tarcze zegarka zakrywa rekaw niewiem. Czy jest wogole taka funkcjonalność ze zegarek odrzuca polaczenie po jakims ruchu reka? Czy da sie to wyłączyć ?
  16. sukr

Huawei P30 Pro. Etui, case'y i covery.

Dziękuję.
  17. szakul

[Galaxy S9+] Etui/case

Dużo zależy od rozmiaru szkła, są szkła niby case friendly i one są mniej albo bardziej zgodne z większością etui. Niektórzy producenci etui podają jakiej wielkości szkło będzie akceptowalne.
  18. seb84

Huawei P30 Pro. Ciekawe aplikacje.

A jak działa ? Nie grzeje się telefon ? Nie zacina się ? Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  19. FozzY

Huawei P30. Bateria - statystyki i dyskusja.

Witam, Czy ktoś może sie podzielić ss czasem pracy na ekranie ?
  20. dragen

No właśnie przy poprzednich aktualizacjach wydawało mi się że tego nie było... A tutaj faktycznie pomyliłem temat. Ziomku z wyżej wyluzuj, zdrowie ważniejsze, pomylić się może każdy, tak jak paradoksalnie Ty.. nie pisałem "filarze" ....
  21. benkas

Nie ma żadnej zaślepki.
  22. dzidexx

Jak długo po zakupie telefon może leżeć nieużywany?

Mylisz się. Obowiązujące przepisy zabraniają przechowywania akumulatorów i urządzeń posiadających je w stanie 100% naładowania. Dopuszczalne jest 30-40%. Baterii li-pol nie wolno rozładować do 0% - nie mogą
  23. wuwojtas

Huawei Mate 20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

To jednak działa! Włożyłem do tacki SIM2 nowego startera z Play za 5zł i już pobieram uaktualnienia do 210. Dzięki za podpowiedź...
  24. S3V3N

Cytujesz tryb nocny, piszesz o filarze??? WTF ?? Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  25. sukr

Chciałem przeczytać taką opinię. Ale ostatnia sprawa - nie ma tej durnej zaślepki na port ładowania?
  26. rysiu3111

Huawei P30 Pro. Ciekawe aplikacje.

Witam, czy znacie jakieś ciekawe przydatne aplikacje na p30 pro. Ja polecam https://play.google.com/store/apps/details?id=com.grymala.aruler&hl=pl do mierzenia jeśli ktoś robi remont czy urządza mieszkanie na pewno się przyda . czekam na wasze
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się