Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. A jak bateria wybuchnie 15ego dnia? Ja tam czekam na info dot działania ładowania 45w. A odp. bardziej serio, nie widzę powodu aby zamrazac swoje pieniądze nie otrzymując z tego tytułu żadnej korzyści w zamian za produkt o którym jedyna wiedza płynie z materiałów prasowych i reklam. A potem czekać kolejne dni że ktoś te pieniądze zwróci jak coś mi nie podpasuje. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  3. 456nju

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Ja to wiem , po ponownym uruchomieniu tele stosowne info sie pojawialo i znikalo , az za 4 razem finalnie pozostało takie info w sklepie play
  4. sos3n

Android P Beta - dyskusja ogólna

Czemu w takim razie temat poruszany jest w wątku dotyczącym Bety Oxygen'a, skoro nie ma z nim żadnego związku? Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
  5. sp4ubw

Brak zakładki w ustawieniach sklepu Google nie stanowi o braku certyfikacji. Częsty przypadek po zmianie softu. Wystarczy poczekać i kilka razy zrestartować urządzenie. Brak certyfikacji będzie sygnalizowany odpowiednim wpisem, a nie jego brakiem.
  6. PiPoLiNiO

Samsung Galaxy Note 10/Note 10+ - wrażenia po premierze.

A co to niby za ryzyko skoro możesz oddać w ciągu 14 dni?
  7. Gdyby ten pre-order wnosił jakaś wartość dodaną. A tak to, tak jak mówisz, warto poczekać na info i pełne recenzje oraz spostrzeżenia pierwszych zakupocholikow:) Nie widzę żadnego argumentu do ryzykowania tym razem kasy w ciemno. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  8. mercleb

Android Pie [9.x] - Czy już coś wiadomo?

No niestety nie działa tak, nie działa u mnie i wielu innych którzy też tak zrobili HR i instalowali od nowa. Działa może trochę lepiej po tym, ale nie działa tak jak powinno działać. A nie wspomnę już, że powinno działać dobrze bez HR, bo nie po to wydają aktualizację, żeby marnować swój czas na ponowne instalowanie i konfigurację wszystkiego. Zarządzanie ram to porażka po całości, z taką optymalizacją to ten telefon musiałby by mieć 8 GB RAM żeby jakoś działał na Pie. Ta aktualizacja to porażka LG i pytanie jak i czy w ogóle wybrną z tego. Przekonamy się w ciągu paru tygodni, czy LG potrafi się zrehabilitować, czy należy postawić krzyżyk na ich telefonach. Ale optymizmu u mnie nie ma. Telefon sam sobie jest dobry, tego nie neguję i raczej zrobię tak jak z moją poczciwą G2, zainstaluję w końcu LineageOS, tam jak coś nie działa, to góra parę dni i jest poprawiona wersja. Ale na to zdecyduję się dopiero po gwarancji.
  9. Roy

Android P Beta - dyskusja ogólna

@bbartek93 To fajnie, ale nikt z nas nie obwiniał za to producenta. Problem jest "znany" i nie dotyczy tylko urządzeń OP: Zgłoszenie przypięte i wisi otwarte od grudnia : https://github.com/topjohnwu/Magisk/issues/906
  10. 456nju

skad info ze zostal certyfikowany - gdzie to znalazles odczytales ? skoro brak certyfikatu nie jest wybrakowaniem to nie może być identyczny tylko bez podpisu - wszelkie braki od oryginału czynią go wybrakowanym okey i koniec tematu kto chce wgrywa soft taki kto chce wgrywa niedociągnięty , a przy okazji pyta rozmawia dzieli sie informacjami z uzytkownikami tutaj @Patrol619 sklep play zmienil szate u mnie 1 lipca i certyfikacja jest w zakladce ustawienia , gdy wgralem 325 tej zakladki nie bylo , wrocilem do 311 zakladka jest
  11. Witam, jedno szybkie pytanie. Da się zrobić backup partycji /data w Android, i przywrócić ją w LineageOS, poprzez TWRP?
  12. Torguan

Czego aktualnie słuchasz?

A ja cały czas wspominam koncert Rammstein
  13. Jeśli towar jest dostępny od reki wysyłamy go w ciągu max 24godzinm jeśli jest to towar na zamówienie musimy poczekać na jego dostarczenie do nas Po lewej na dole jest filtr od ręki lub na zam. https://www.4gsm.pl/pol_m_Etui-Case_Samsung_Galaxy-Note-10-4040.html
  14. ali-4

[ROOT] Mod na nagrywanie rozmów telefonicznych.

@parart Tylko Huawei lub Honor z androidem 9. Integruje się z systemem. Nagrywa albo wszystko z automatu albo ze zdefiniowanej listy numerów. Jakość jest wyśmienita. Nagrywa też przez bluetooth i wifi. Wyraźnie i głośno słychać wszystko. Rozmowy są zapisywane w apce Dyktafon. Jest do nich dostęp przez systemowy dialer.
  15. niki_il

Nie mówię, że nie, ale nie tylko LG. Do tej pory najmniej zawiódł mnie Huawei i raczej wrócę do ich sprzętu. Szkoda tylko dźwięku LG, dla ktorego tylko mam ich smartfon... Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
  16. seether666

Samsung olał jeden sprzęt. LG olewa wszystkie. Każdy producent miewa w topy. Ale problemy z aktualizacjami u LG to norma. To mój trzeci flagowiec i w każdym jest to samo. Nie dość, że telefon dostajesz pół roku później niż reszta świata to do tego np. okrojony z DualSim i ze starym systemem na starcie. Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
  17. niki_il

Szkoda, że Samsung olał problem z Galaxy Watch, który jest wadliwym bublem.. Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
  18. @up w przyklejonym temacie: Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja
  19. seether666

Ale tu chodzi, że oni funkcje zabierają zamiast dodawać. W zbliżonych cenach można było wyrwać np. Galaxy S8, które w porównaniu do LG to ma wsparcie jakby człowiek z Samsunga siedział obok mnie i na każde narzekanie przygotowywał od razu łatkę. Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
  20. A gdzie tu się dyskutuje o bieżących aktualizacjach systemu i tym co na bieżąco? Po wyjęciu tel. z pudełka było 9.5.7 i przyszła aktualizacja do 9.5.11. Czy oprócz poprawek zabezpieczeń 1+ coś poprawia w aparacie i innych kwestiach?
  21. sebaj.p

Tak narzekacie a ciekawe co byście kupili w cenie v30? 2x droższego Samsunga (byłby to model porównywalny) czy w cenie v30 jakiś stary model. Cena to jest największą zaleta LG. Kupując v30 wiedziałem jakie ma funkcję, nie liczyłem na jakieś wodotryski dodane do aktualizacji. U mnie Pie działa bezproblemowo ale robiłem HR i nie przywracalem kopii, telefon ustawiony od zera. Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
  22. @Felich90 Spróbuj tym programem -> Flash+TOOL Odpal FLASH_full_base i postępuj wg instrukcji, gdyby TWRP które się wgrało, zawiesiło się wgraj ręcznie, zapodałem w paczce.
  23. mateusz1807

Gear S3 - Statystyki zużycia baterii.

Też miałem. I dodatkowo już kilka razy musiałem restartować zegarek bo tak zaczynał się wieszać, że nie dało się korzystać.
  24. Typb

Gdzie korzystnie i pewnie zakupić Galaxy Note 9?

Też tak myślałem przed zakupem, teraz już nie. Mam prawie 120 GB muzyki, coraz częściej używam Note jako przenośnego dysku.. O fotkach i filmikach nie wspomnę. Kompletnie nie martwię się że mi pamięci zabraknie. W Note 8 miałem hybrydę, karta pamięci z podklejoną kartą sim,i było na styk, oraz zmartwienie co Samsung wywinie i wywinął. Teraz ósemka jest telem awaryjnym.
  25. andrewdaj

OnePlus 7 Pro - ochrona ekranu (szkła, folie...)

Też dałem drugą szansę Mocolo UV i tym razem wyszło prawie perfekcyjnie. Montaż jednak jest trudny i dużo kleju wylewa się bokiem. Jednak gdy dobrze się nakleji sticker na głośniku to nie będzie problemu. Jedyne co zauważyłem to problem z przyklejaniem się kurzu do krawędzi szkła w miejscu gdzie wypływa utwardzony klej. Tak się też pewnie dzieje w droższych szkłach UV więc nie uważam tego za duży minus.
  26. murlo

a próbowałaś Google/więcej/ustawienia/powiadomienia i odznaczyć. Gdzieś to już było
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?
    Zapisz się
x