Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Dirian

Etui/folie - Zenfone 5/5Z

No nic, zamówiłem dla porównania IMAK u Chińczyka bo miałem kupon zniżkowy to wyszło trochę ponad 25 zł, więc bez tragedii. Zobaczymy jak się będzie spisywało.
  3. Przesiadka z note 9. Właściwie wszystko na plus w mate 20 pro Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
  4. Shinneko

Xiaomi Mi A1 - Jak działa GPS?

u mnie po aktualizacji marcowej mam wrażenie że jest lepiej ale nadal przegrywa z samsungiem j7 (2017)
  5. Mia23

Jak usunąć pulpit/ekran google?

Musiałam coś zrobić żle zrobiłam jeszcze raz do fabrycznych. działa. dziekuję
  6. Jagielon_0

Aparat - dyskusja ogólna i zdjęcia wykonane naszym telefonem

Podeślij na priv jak możesz. No z tego co widzę po aktualizacji jest trochę lepiej na s10+. Dawno nie miałem takiego dylematu... Albo może sam sobie to robię
  7. Ustawienia --> Sieć i internet --> Karty SIM --> Karta SIM preferowana dla: Komórkowa transmisja danych
  8. Jeśli zauważyłeś w działaniu swojego wyświetlacza jakieś nieprawidłowości, to opisz tutaj swój problem.
  9. cichykoksik2207

Dla mnie wideo jest prawie na równi ze zdjęciami bo teraz często tego używam. W s10 jest ok,natomiast w p30 pro jest problem-kupisz to się przekonasz,nie chcę tutaj dyskutować o tym bo jest odpowiedni dział do tego Ja zwyczajnie nie udzielam się już na tamtym forum bo użytkownicy każdą wadę przekształcają w zaletę. I jak tu komuś doradzać przekłamując rzeczywistość?...
  10. Chcesz się dowiedzieć czegoś o serwisie zanim odeślesz swój telefon do naprawy? Masz jakieś wątpliwości czy Twój przypadek może być uwzględniony na gwarancji? Pisz tutaj!
  11. dzidexx

Huawei Mate 10 pro? Ma swój dział. Ps. Nie zrobiłaś resetu(smartfona) do ust. fabrycznych.
  12. @lukasamd iOS w Iphone a Andek w Samsungu co całkowicie inna budowa systemu. iOS jest bardziej zoptymalizowany i jego procesy nie potrzebują tyle prądu co Andek. Także porównywanie "bebechów" jest bez sensu.
  13. Mia23

zrobilam do fabrycznych tzn odinstalowalam wszystkie aktualizacje google do fabrycznej aplikacji.
  14. Sandip Godbole

Uchwyt samochodowy do Note 9

a nie trzęsie jak masz wyciągnięte ramię?
  15. W nowej promce x-komu ponad 50 smartfonów i akcesoriów na promocji https://promocje.x-kom.pl/prezenty-na-komunie?filtry=87_kategoria[1022]
  16. Najważniejsze są zdjęcia dzień 90% , potem pomieszczenie 8% reszta to fanaberia . Po aktualizacji i poprawce w pomieszczeniu przy sztucznym świetle radzi sobie bardzo dobrze. Ja większość zdjęć z lustrzanki obrabiam w Lr i PS . Z telefonu także w w/w aplikacjach dedykowanych na android... Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  17. Ja kupilem etui spigena i jest swietnie dopasowane !!!
  18. S3V3N

Premia 500 PLN a zakup telefonu z zagranicy.

Mają na to czas, sam wiesz doskonale o tym. Tego samego dnia nie dają PINu Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  19. Ikony powiadomień można zmienić na ikony z cyferek.
  20. Nie wiem co Ty tam robisz, nikt nigdy nic takiego nie zgłaszał. Zaktualizowałeś wgl ten bootloader+modem...? I jaki kernel używasz, i używasz jakiejś kernel app? Może włączyłeś D2TW który w tej chwili jest zbugowany na Pie.
  21. Marcin

Premia 500 PLN a zakup telefonu z zagranicy.

Jeszcze po za kodem potrzebny pin. Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  22. No to sprzedaję XR i kupię s10e i mi zostanie parę stówek
  23. matush93

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Jestem bardzo ciekaw, co było powodem cofnięcia tej aktualizacji
  24. DaN995

[Samsung Galaxy S10e] Ochrona ekranu - szkła, folie

Wiecie może czy folie dostępne w sklepach Samsunga (Brand Store) to the same co fabryczna? Pytam się, bo ta fabryczna bardzo mało się palcuje i jest stosunkowo cienka co osobiście bardzo mi pasuje. SGS10e
  25. Jagielon_0

No nagrywanie video to raczej drugoplanowa opcja. Czy będę robił dużo zdjęć w nocy , nie wiem na pewno 85% będzie wykonywanych za dnia . Filmy video też raczej w standardzie. Obecnie posiadam note8 i trybu slow motion użyłem może kilka razy , więc tego nienbiore pod uwagę. Zastanawiam się jeszcze jak że zwykłym nagrywaniem i stabilizacja. Ciężko bo na kilku filmach opinie były różne- więc kwestia rzetelności recenzenta
  26. manual

Honor play

Masz cały dział o Honorze Play,po co zakładasz nowy wątek?Wystarczy poszukać! https://forum.android.com.pl/forum/2466-honor-play/
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się