Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Kamiton

iPhone X/Xs vs Samsung Galaxy S10+ vs Huawei P30 Pro

tak jeden, nie skanuje jak manikurzystka , skanuje nie patrząc na czytnik.
  3. frappie

Aparat - dyskusja ogólna i zdjęcia wykonane naszym telefonem

Ja uważam że kamerka na spory plus po aktualizacji. Poprzednio miałem iPhone XS Max i byłem załamany, a teraz dużo lepiej. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  4. jelon954

Ochrona na ekran [folia, szkła] dla Note 9

Ja mam jeszcze jedno pytanie. Kupiłem T-max do swojej 9, ale mam jeszcze zapasowy klej z zestawu Dome Glass do N8, myślicie że klej do WhiteStone jest lepszy i mogę go użyć? Szkło było minimalnie większe, więc nie wiem czy kleju nie będzie za dużo, po za tym ma już on rok. Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  5. seb84

iPhone X/Xs vs Samsung Galaxy S10+ vs Huawei P30 Pro

Ok. Być może rzeczywiście jest to kwestia ustawień ale niestety wielokrotnie ustawiałem s10 plus a tylko raz p30 pro i niestety Samsung działa wolniej i mniej precyzyjnie. Spróbuję raz jeszcze ustawić Ps: rozumiem, że jeden palec masz zapisany tylko jeden raz w ustawieniach ? Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  6. Jagielon_0

Siemanko. Od kilkunastu dni wertuje fora, oglądam porównania na Youtube itp pomiedz s10+ A p30 pro. Jako że w z końcem miesiąca kończy się umowa w sieci i chciałbym zmienić telefon ( obecnie note8 ) zastanawiam się nad wyborem jednego z tych dwóch kandydatów . Zarówno jeden i drugi ma plusy i minusy lecz głównym kryterium jest aparat, nagrywanie filmów itp. Więc po punkcie dla każdego bym dał . Ale jak jest z aparatem w s10+ gdyż zauważyłem że niektórzy narzekają na jakość zarówno tylnej kamerki jak i przedniej. Czy ta ostatnia aktualizacja poprawiła to ? Czy nadal są problemy?
  7. montezuma

Włos pod szybką UV - zakładane na stoisku ze szkłami

@pdi90 jak najbardziej, dobrze by było gdybyś wziął ze sobą oprócz telefonu szkło powiększające w przypadku gdyby gościu był krótkowidzem
  8. KAMIKAADZE

Wymiana szkła/wyświetlacza.

A widać jakość różnicę w dotyku? Czy wszystko jak oryginał? Ile płaciłeś z wysyłką, chodzi mi o całość? Wysyłka czy osobiście? Czas oczekiwania na naprawę? Poleciałbyś ten serwis? Wysłane z Tapatala.
  9. Dzisiaj kupiłem telefon. Etui jest domyślnie założone po wyjęciu z pudełka, ale spasowane bardzo dobrze. Wystaje około 1mm ponad krawędź ekranu. Może sprawia wrażenie nieco tłustego, ale tak miałem ze wszystkimi silikonowymi, których do tej pory używałem. Folii ani szybki nie zakładałem na razie, zrobię to po świętach. Oglądałem telefony z folią i wyglądają trochę niespecjalnie, jakby nie zostały do końca odpakowane po wyjęciu z pudełka. Szybki wg mnie prezentują się znacznie lepiej i chyba wychodzą zdecydowanie taniej.
  10. montezuma

Brak zasięgu sieci komórkowej po aktualizacji

@Św. Faustyna skoro jest z sieci Orange, podejdź do salonu i opowiedz im co Cię spotkało, powinni znaleźć rozwiązanie.
  11. mrtur

Tasker - jak i z czym to się je :)

Tak wystarczy? SilentModeToggle (246) A1: If [ %SILENT ~ on ] A2: Sound Mode [ Mode:Vibrate ] A3: Else If [ %SILENT ~ vibrate ] A4: Sound Mode [ Mode:Sound ] A5: Else If [ %SILENT ~ off ] A6: Sound Mode [ Mode:Mute ] A7: End If
  12. Draco73

P20 Pro - aparat, ile marketingu a ile jakości?

To i ja dodam kilka. Wysłane z P 20 PRO przy użyciu Tapatalka
  13. Nie ma miui do A2Lite, mam zwykłą czystą 9ke
  14. To ja mam zupełnie odmienne odczucia. Przez 16 miesięcy używałem Pixela 2 i 2XL, potem iP X i teraz XS i powiem szczerze, że po przesiadce doznałem szoku. Na Pixelach ładne animacje ale szybkie, wszystko po kliknięciu otwierało się w mgnieniu oka. W iPhone animacje tez piękne, ale trwają w nieskończoność i sprawiają, że optycznie wszystko wygląda jak wolne i ociężałe.
  15. frappie

Ja też uważam że kolosalne poprawa. I nie tylko na trybie nocnym. Zdjęcia w świetle sztucznym też dużo lepsze, bardziej nasycone. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  16. lasica

Problem z połączeniami przy DUAL SIM

Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3. Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz. Przydatne linki: Pierwsze kroki na forum Zmiana tytułu wątku Jak poprawnie nazwać temat @wojo
  17. lukiin09

Byłbym wdzięczny gdybyś dał instrukcje Wysłane z mojego SM-N935F przy użyciu Tapatalka
  18. mrtur

Akcja taskera Sound Mode. Uzbroić w akcję Variable Add w pętli do trzech. To Ci wystarczy czy łopatologicznie?
  19. lukiin09

Hejo, pomoże ktoś? Da się zrobić skrót w którym to miałbym możliwość klikania w niego i zmieniał by się tryb wibracje/cichy/dzwonki? Ikona nie musi się zmieniać, z tego co wiem tasker wymusza wybranie konkretnego trybu. Da się to zrobić? Wysłane z mojego SM-N935F przy użyciu Tapatalka
  20. Dzisiaj
  21. Uff, a ja właśnie dziś uruchomiłem Galaxy Watch i już myślałem, że tylko ja nie umiem się zalogować....
  22. @spec-naz1 Poprawa jest na plus choć do Huawei widzę że jeszcze trochę brakuje.. Ale powiem Ci że to z s10 bardziej mi się podoba, naturalniejsze a i tak widać wszystko, tyle że w dużo ciemniejszych miejscach niestety będzie dalej widać różnicę, nie taka jak wcześniej ale będzie.
  23. A mi takie wyszło Sent from my VOG-L09 using Tapatalk
  24. Natan

Czego aktualnie słuchasz?

25. Josephe

Ogadam na telefonie i jak dla mnie poprawa i to znaczna. Jest dobrze.
  26. @seb84 Też spodziewałem się tego, że po prostu dodadzą opcje ręcznego włączenia tego tryby co sie włącza autoamtycznie w AI, jednak zdjęcia są jasniejsze, podczas robienia foto, jest ono dłużej zapisywane podobnie jak w Huaweiu, więc jest dłuższy czas naświetlania, którego nie ma w tym trybie, który włącza się w AI. Aktualizacje dostałem dzisiaj z rana: https://forum.android.com.pl/topic/358489-aktualizacje-oprogramowania-stock-dyskusja/?do=findComment&comment=5554469 Co do zmian w zdjeciach dziennych nie sprawdzałem.
  27. Ryprer

Brak dostępnych aktualizacji do S8+

Dzieki Wszystko dziala. Teraz automatycznie beda przychodzic aktualizacje czy musze recznie bo DBT zostalo na 3 miejscu po xeo xeo?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się