Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Zdebik

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Panowie, po ostatniej aktualizacji tel juz nie łapie tak sieci jak dawniej plus 4g też nie działa jak dawniej. Też tak macie? Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  3. justt1

Samsung Galaxy Note 10+. Pytania do posiadaczy

Telefon resetowany, aplikacja była kilka razy instalowana i nadal to samo. Ale czytałem że rok temu posiadacze n9 mieli to samo. Ale zauważyłem jeszcze jedna rzecz - nie widzę u siebie możliwości zmiany jakości zdjęcia. Jest tylko możliwość zmiany video przód tył a opcji do zdjęć nie widzę nigdzie
  4. Wczoraj
  5. mastereks

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Po aktualizacji nigdzie nie mogę znaleźć gestu który pozwalał na przeciągnięcie po czytniku linii papilarnych z góry w dół aby rozwinąć powiadomienia. To samo dotyczy stabilizacji filmów. Do tego filmy w 1080p 60kl/s mają mniejszy kąt widzenia niż w 1080p 30kl/s
  6. sondejm

Google Now / Asystent Google

Od 2 dni asystent Google... polski asystent Google, działa na zablokowanym i wygaszonym ekranie. Samsung Galaxy S8 Android 9. Bez kombinacji i manipulacji. Zwróćcie uwagę na kłódeczkę i brak avatara. Cały Smart Home również działa. Tak, wystarczy powiedzieć OK/hey Google.
  7. Może i obniża jakość ale tam i tak widać sporo rozmyć i miejscami jest papka. Podobnie było w recenzji na GSMArena gdzie nie raz S10+ i nawet OP7 wypadały lepiej.
  8. prexda

Z jakiego telefonu przechodzicie na OnePlus 7 Pro

Ja z Samsunga S6 Edge i Xiaomi Mi5 (używałem na przemian 70% - 30%) S6E - gdyby nie to, że po n' tym upadku rozwaliłem ekran, padająca mocno bateria (która od początku była już bardzo słaba) i co najważniejsze koniec wsparcia, pewnie poużywałbym go jeszcze trochę. Funkcjonalność w sumie ta sama co OP7P, szybkość w porządku, bardzo dobry ekran a aparat nawet dzisiaj, w 2019 roku daje radę. Ale po półtora miesiąca używania OP7PRO, po wzięciu do ręki S6E, czuje się jakbym cofnął się do prehistorycznych czasów, mimo że przecież swojego czasu owe samsungi ze swoimi wygiętymi ekranami wyglądały dość futurystycznie. Największe wrażenie robi szybkość a przede wszystkim 90Hz ekran. Każdy inny flagowiec z tego roku po wzięciu do ręki, po prostu laguje, jakby było coś nimi nie tak Miałem brać S10e, ale skoro już w nich bateria jest megasłaba, to co będzie za rok/dwa? Jak na razie jestem pozytywnie zaskoczony 7 PRO.
  9. grendel

Huawei P30 Pro. Bateria - statystyki, problemy i dyskusja.

Jak masz ustawione auto, to owszem. Ja aktualizuje ręcznie. Wiedząc już, że wersja 185 ma problem z drenażem, odpuszczę sobie aktualizacje.
  10. Witam, Chce kupic w Polsce telefon LG V40. Domyslam sie ze o V50 moge tylko pomarzyc bo zyjemy w 3 swiecie i jedynie mozna go sciagnac z Azji (czyt: bez gwaranacji, z modyfikowanym softem) Przegladam od 2 tygodni codziennie po pare razy internet i jakie wnioski: 1. Na bestcenie nie ma V40 od 2 tygodni - nie wiedza kiedy bedzie. 2. Na allegro/olx 90% telefonow jest z rynkow azjatyckich, a ja chyba potrzebuje z rynku europejskiego z gwarancja producenta. Reszta to jakies uzywane, wiec odpada. 3. Jest raptem pare ogloszen w calym internecie. Natomiast z samsungami, xiaomi i innymi sa dziesiatki tysiecy - chore. 4. Pare sztuk ktorych zostalo w internecie z gwarancja producenta kosztuja 2500-3000zł. Co wedlug mnie jest chora cena za ten telefon na dzien dzisiejszy. Prosze, doradzcie mi co mam zrobic, co mi pozostaje. Moze wy potraficie lepiej szukac. Gdzie mam kupic LG V40 na rynek europejski z gwarancja producenta w normalnej cenie... dziekuje za pomoc
  11. Tak, telefon jest z Niemiec, ale odbiór osobisty wchodziłby w grę.
  12. marcin4466

Samsung Galaxy Watch - Statystyki zużycia baterii.

Dzięki
  13. @the_naturat_com jak najbardziej się zgadzam do tego ładna tapetka z note 10
  14. Lernaeus

Jak włączyć ochronę przed spamem.

To co znalazłem BTU/BTU,BTU/PRT Rozumiem że jest nie dobrze
  15. DemonX

Jak usunąć z P30 Pro brand?

BOŻE, (tak wiem, z Caps Lockiem) kurcze, podaję przykłady czysto merytoryczne i nie każe brać wam tego na serio, o ile to ze sprawdzaniem IMEI to częsta sprawa, to dalsze to bardzo bardzo rzadka sprawa. Jeżeli również miałbym się sprzeczać proszę Pana@Radziundzio , to przed "i" nie stawiamy przecinków bo to spójnik
  16. A dlaczego nie? Aktualizują się z automatu do najbanalniejsze wersji.
  17. Siemanko dziś stała się następująca sytuacja telefon delikatnie upadł na stół po czym nie było żadnych śladów ani nic. Natomiast po ponownym wzięciu telefonu do ręki ujrzałem taki obraz. Jest sens naprawy tego telefonu ?
  18. pool80

Huawei Mate 20 Lite. Bateria - statystyki i dyskusja.

Niestety nie mogę znaleźć. Ale nic bardzo ciekawego tam nie było. Tylko tyle że część użytkowników raportuje o drenażu baterii było tam jakieś 10 do 20%. Z tego co pamiętam chodziło o emui 9.1. Nie było tam wskazanego żadnego rozwiązania.
  19. Se uświadomiłem jaki dinozaur jestem. Fotki wywołuje i w albumie oglądam.
  20. grendel

Huawei P30 Pro. Bateria - statystyki, problemy i dyskusja.

Dlaczego mają się same zaktualizować?
  21. Luz. A z samej ciekawości, robicie fotki w 4:3 i co, później przerabiacie? Bo przecież w takim formacie na dużych ekranach nie ma jak oglądać zdjęć z wakacji np.
  22. maremars

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

faktycznie dzięki
  23. No to dla potomnych: Odin + soft w wersji XEO + wipe.
  24. Mnie nie chce się bawić w reset i ustawianie wszystkiego od nowa. Poza tym za jakiś czas znowu się zaktualizują i co wtedy, powtórka z rozrywki? Poszukam innych rozwiązań.
  25. mariuszmw

Galaxy Watch - Dyskusja ogólna

Przymierzam się do kupna smart watcha. Zastanawiam się między s3 frontier a galaxy watch. Kwestia która najbardziej mnie interesuje oprócz parametrów to czas pracy na baterii. Oczywiście wiem ze to zależy od używania ale czy komuś faktycznie udało się w przypadku s3 frontiera 3-4 dni a w przypadku galaxy watch do 7 dni ? Przynajmniej takie informacje podaje producent. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  26. iMoCks

OnePlus 7 Pro- Aparat/dyskusje/wasze zdjęcia.

No z aparatem w OP7Pro uporali się dość szybko. Oby gdzieś po drodze nic nie zepsuli.
  27. Witam, mam dylemat: Zamierzam kupic telefon LG V40, wielu sprzedajacych posiada go na dystrybucje na rynek azjatycki (w tym wypadku nie mam gwarancji producenta, tylko sprzedajacego - np jakiegos sklepu w Warszawie, na 2 lata). Dodatkowo zauwazylem, jak pytalem wielu sprzedajacych czy telefon jest na rynek europejski czy azjatycki, to : telefon na Azje zawsze jest pare stowek tanszy. Dla przykladu: europejski - 2500zl / na azje - 2100zl. Tutaj jeden sprzedajacy lg V40 napisal mi w ten sposob: Telefon bez brandu operatorskiego ,rynek azjatycki , 24 mc gwarancji producenta realizowanej za naszym pośrednictwem (jak mam rozumiec/wartosc takiej gwarancji?) dodatkowo odnosnie roznic miedzy azja/europa napisal mi: "Ewentualnie pasmo B20 800 mhz stosowane w bardzo starych nadajnikach GSM umiejscowionych na głębokiej prowincji i to wszystko wg mnie. " Chcialbym was sie doradzic, podpytac jakie sa jeszcze roznice w telefonie na azje/europe poza gwarancja - bo musza byc chyba jakies. Z gory dziekuje za pomoc.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?
    Zapisz się
x