Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Xiaomi 1S dash cam global version jest wyposażona w duży obiektyw i 3-calowy ekran IPS, który zapewnia przyjemne wrażenia wizualne. Posiada otwór F1.8, który obsługuje rozdzielczość 640 × 360, dzięki czemu zdjęcia są bardzo wyraźne. Rejestrator wideo wykorzystuje układ MSC8328P, przetwornik obrazu IMX307 CMOS i układ scalony procesora obrazu Mstar 1080P, dzięki czemu połączenie będzie wyjątkowe. Cechy produktu: ● Szeroki kąt 140 ° i rozdzielczość wideo 1920 × 1080 P. ● Wyposażony w czujnik CMOS Sony IMX307 i otwór F1.8, bardzo czuły, aby nagrywać efektywnie nawet w nocy. ● Układ przetwarzania wideo Mstar Full HD 1080P sprawia, że obraz jest wyjątkowy. ● Technologia redukcji szumów 3D usuwa szum i poprawia przejrzystość nocnego wideo. ● Automatyczne włączanie, nie jest wymagana ręczna obsługa. ● Połączenie WiFi osiąga transmisję w czasie rzeczywistym, nie ma potrzeby korzystania z przepływów karty SIM. ● Dzięki funkcji sterowania głosem, robienie zdjęć i nagrywanie wideo mogą być obsługiwane szybko za pomocą głosu. ● Nagrywanie w cyklu pętli, efektywnie oszczędza miejsce w pamięci. ● Czujnik grawitacji nie obejmuje danych obrazu na żywo w sytuacji awaryjnej. ● Automatycznie wchodź w tryb monitorowania parkowania po wyłączeniu pojazdu. ● Zaawansowana technologia kompresji fotografii H.264 zapewnia wysokiej jakości filmy i odgrywa rolę w oszczędzaniu pamięci. ● Zasilany akumulatorem litowo-jonowym 470 mAh, czas pracy wynosi jeden dzień. ● Akumulator awaryjny umożliwiający nagrywanie do 1 minuty wideo w przypadku odcięcia zasilania podczas wypadku. ● Obsługa maksymalnie 64 GB pamięci na karty TF. Korpus Xiaomi 1S jest wykonany z lekkiego aluminium i jest wytwarzany w zintegrowanym procesie formowania. Wszystkie imponujące funkcje są zapakowane w urządzenie mniejsze niż talia kart do gry, aby zapewnić bezproblemowe środowisko jazdy: https://gearvita.com/xiaomi-1s-car-dvr-global-version.html Inny dobry pomocnik dla samochodów: xiaomi 70mai wireless car charger
  3. Zbyakim

galeria

Dzień dobry, Posiadam samsung galaxy a9 2018. android po aktualizacji 9. Po wejściu w galerię zamiast zdjęć wyświetla czarne kwadraty z różnymi białymi symbolami. co może być przyczyną.
  4. Dzonzi

Ochrona ekranu - szkła, folie

Co myślicie o oryginalnej folii? Daje rade czy trzeba zmienić? Telefon noszę w kieszeni i bez dodatkowych rzeczy typu klucze itd
  5. Dzonzi

Etui, pokrowce

Macie na myśli silikonowe etui Samsunga za 20 zł? Palcuje się ostro? dodana zawartość Co myślicie o spigen thin fit?
  6. Violetowy

S10+ ekran strasznie porysowany

Noszę z 2-3 tygodnie bez folii i zero rys. a jakoś specjalnie z nim się nie obchodzę - śpie często z nim na słuchawkach, kieszenie często z zasuwakiem zahaczają o ekran itp. jedynie mam uszczerbek na ramcę na dole, jakby mi spadł, a nic takiego się nie zdarzyło. Denerwują mnie za to te śmieci, które non stop wpadają w głośnik
  7. Viarus_

Gdzie korzystnie i pewnie zakupić Galaxy Note 9?

Ja powinienem pin dostać już wczoraj (kod pobrany 20 kwietnia), ale wciąż cisza. Dzwoniłem na infolinię, wszystko potwierdzone że w porządku, a maila z pinem jak nie było tak nie ma. Oczywiście przeszukiwałem wszystkie foldery w skrzynce, spam, oferty i tak dalej. Nie ma nic.
  8. Dzisiaj
  9. devis091

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

Możesz wyłączyć niepotrzebne aplikacje w ustawieniach i wtedy ikona zniknie
  10. biszkopt1717

S10+ ekran strasznie porysowany

Wyświetlacz wcześniej miałem bez folii i po 4 dniach normalnego nanoszenia telefon wyglądał tragincznie mnóstwo rys było
  11. balwanekbuli

Gdzie kupić pewnie i korzystnie

Trzeba było kupić i wgrać rom izraelski - jest natywne nagrywanie rozmów. Można ale tylko do pewnego momentu. Jak się zaktualizuje do versji naj naj nowszej to już nie cofniej. Tak chodzi o tą jedną cyferkę 2 i 3 Tym samym kończymy OT a zainteresowanych odsyłam do odpowiednich tematów
  12. progent

przyciski telefonu nie działają i fałszywy stan baterii

To dziwne bo spróbowałem tak zrobić, mając nadzieję że zadziała ale nic z tego (teraz zadziałało). Czy taki mechanizm jest sprzętowy ?
  13. balwanekbuli

błąd przy aktualizacji aplikacji

@krystian shelby Twój temat "błąd przy aktualizacji aplikacji" narusza Regulamin Forum pkt 4.3. Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz. Przydatne linki: Pierwsze kroki na forum Zmiana tytułu wątku Jak poprawnie nazwać temat
  14. limak121283

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Rozwiązanie, miałem kontakty Googla do wyświetlania tylko mi ich nie chciało zsynchronizować. Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  15. szymon7805

Skojarzenia

Druk Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
  16. NCR

Ochrona ekranu - szkła, folie

Założyłem folię hybrydową 3mk. Paździerz straszny. Palcuje sie, nie zasłania całej widocznej powierzchni. Szkoda, że nie ma szkła UV, jak dla samsungów...
  17. MaciejB

Skojarzenia

Paragon S9+&Tapatalk
  18. Lenovo Z6 Pro 6GB jest następcą Z5 Pro, a zamiast suwaka zastosowano wycięcie w stylu waterdrop. Telefon wyposażony jest w zakrzywione szkło 3D z tyłu z ochroną Gorilla Glass, która jest również dostępna z przodu. Inne zalety Lenovo Z6 Pro to konfiguracja czterech kamer z napędem AI, czujnik nowej generacji z wyświetlaczem odcisków palców, system chłodzenia cieczą i Snapdragon 855 SoC. Główne parametry: Procesor: Qualcomm Snapdragon 855, ośmiordzeniowy, 2,84 GHz GPU: Adreno 640 OS: Android 9.0 (Pie), ZUI 11 Wyświetlacz: ekran Super AMOLED 6,39 cala, 1080 × 2340 pikseli, stosunek 19,5: 9 Pamięć: 6 GB RAM + 128 GB ROM Możliwość rozbudowy: microSD do 512 GB Kamera: 48MP + 16MP + 8MP + quad tylny 2MP i kamera przednia o rozdzielczości 32MP SIM: Dual Nano-SIM, dual standby WLAN: WiFi 802.11 a / b / g / n / ac, 2.4GHz i 5GHz, WiFi Direct, hotspot Bluetooth: 5.0 Bateria: pojemność 4000 mAh umożliwia szybkie ładowanie 27 W Jest dostępny w kolorze czarnym i niebieskim, obie opcje mogą otrzymać 10% zniżki z kodem kuponu „LENOVO10”: https://gearvita.com/lenovo-z6-pro-smartphone-6gb-128gb.html Kod kuponu dotyczy także innej wersji pamięci: Lenovo Z6 Pro 8GB: https://gearvita.com/lenovo-z6-pro-smartphone.html
  19. JanuszI

Huawei P30. Aktualizacje oprogramowania - dyskusja ogólna.

Czy ta nakładka Orange ma jakikolwiek wpływ na działanie Volte i WIFI calling z kartą Play?. Zastanawiam się nad zakupem P30 i chciałem się podpytać jak ten telefon działa z kartą Orange i Play i WIFI Calling. Dzięki.
  20. Wiele rozumiem ale tego nie za bardzo... Robić problem z rzeczy niewidocznej CAŁKOWICIE przez 99,9% czasu korzystania z telefonu? Ja odkąd mam S10 czyli od 8 marca ani razu nie widziałem czytnika - w dzień w słońcu, w dzień pochmurny, w nocy ani w toalecie. Może lepiej obejrzeć jakiś fajny serial w TV, pojeździć na rowerze albo pograć w bierki? Nie uważam, że ten telefon to cud techniki i nawet dostrzegam w nim kilka wad (bateria!! słaby tryb nocny!!) ale bez przesady Panowie
  21. Wczoraj
  22. jender17

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

A czemu nie chcesz żeby to działało? Szybciej zestawia połączenie, telefon nie musi się przełączać na 3g i jak odbiorca ma volte to jest też lepsza jakość rozmów... Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  23. domer

Nokia 6 Aktualizacja Systemu

A ktoś wie czy aktualizacje dostanie wersja ta-1003? Bo u mnie nadal nie ma
  24. eloczita

Zanikanie warstwy oleofobowej na skrajach ekranu

Cześć, czy po wymianie wyświetlacza zamontowali tylną klapkę z numerem IMEI i S/N? czy standardową bez niczego?
  25. Natan

Czego aktualnie słuchasz?

26. Andrzej Kasperczak

Jakie aplikacje typu "sheduller" używacie i polecacie?

Dzięki, jakie to proste
  27. Kłaniam się szanownym , po długiej przerwie od zabaw z androidem ( od czasów op5 i op6t juz mnie tak nie korci) dostałem od znajomego do "zrobienia" samsunga galaxy s8 z softem plusa. Mysle sobie "no prosze Cie xda, pol godzinki i zrobione". Jakże się pomyliłem. Jak to jest? RQT close przy próbie flashowania twrp jest do obejscia, wyszedłem z wprawy ? Próbowałem oczywiscie roznych wersji odina, roznych wersji twrp i nic nie pomaga. Moze ktoś ma solid rozwiązanie? Tutek według ktorego chcialem poleciec calosc jest tutaj: https://forum.xda-developers.com/galaxy-s8/how-to/guide-how-to-root-galaxy-s8-crgh-rom-t3846009 Mam zaflashowany czysty rom dla porządku oraz odblokowany OEM. W download mode widzę, że RMM State: prenormal- na bank to jest problemem. Za wszelką pomoc będę wdzięczny
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się