Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Ja też chciałbym się przesiąść z S7 i najbardziej mi pasuje nakładka Samsungowa. S9+ mi pasuje bo ceny są bardzo fajne ale obawiam się baterii. Z 5 SOTu to minimum jak dla mnie. Nie wiem czy to nie za dużo na S9+
  3. the_naturat_com

S7 Edge z ROOT'em, customy, modyfikacje, kernele, etc... - Dyskusja ogólna

@ultragliss czyli śmiało możesz działać.
  4. deArcadio

Oneplus vs Samsung. Płynność działania systemu.

Miło słyszeć że telefon działa płynnie. Czytałem w innym wątku że telefon dobrze działa tylko jakiś czas A później resety konieczne żeby przywrócić płynność. OP7 Pro też ma dostać 4000 w baterii. Ogólnie działanie Samsunga jest ok. Nie pamiętam żeby S8 mi kiedykolwiek konkretnie przycięła, a to bym z pewnością zauważył, bo jak pisałem jestem na to uczulony [emoji846] Też myślałem o Note10 ale zakładam że tam też wytną dziurę w ekranie... A jak dla mnie to przedniego aparatu mogłoby w ogóle nie być. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  5. Z tym ułamkiem trochę popłynąłem Fakt, że zdjęcia wychodzą ciemniejsze ale nie zawsze. Ostatnio trochę się wyrobiłem i niektóre zdjęcia są mega ostre i szczegółowe. Mam jednak problem z dokumentami. Nie potrafię jeszcze wykminić dlaczego na obrzeżach zdjęcia są poruszone. Wydaje mi się , że z pomocą przychodzi tryb "tekst" - wtedy jest ok. Niestety z ręki bez tego trybu jest często zdjęcie poruszone ale tylko po krawędziach Dodam jeszcze, że zoom 5x jest niepraktyczny. Jakby było 2x, 5x, 10x bez straty jakości to byłoby super...
  6. mati1337

Brak aktualizacji

I nie mam dalszej aktualizacji
  7. mr.locash

Gdzie korzystnie i pewnie zakupić Galaxy Note 9?

28 marca zakup i zapłaciłem 2999,00 pln miałem mały problem z aktualizacją imienia i nazwiska bo coś się nie wczytywało ale po interwencji na infolinię samsunga wszystko poszło ok. dwa razy dzwoniłem bo dwa razy prosili o uzupełnienie danych które już były uzupełnione ... jedna uwaga nie wysyłałem żadnego dowodu zakupu (czasem o to proszą żeby zweryfikować źródło zakupu)
  8. Camulos

Brak aktualizacji

jak co, instalujesz i zakładasz z powrotem swoją kartę sim
  9. jender17

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

No jak masz włączone VoLTE w ustawieniach to się włącza... Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  10. Czyli zdjęcia z hdr były takie same jak w auto (bez hdr),więc kiepsko bo róznicę na tym polu widać,gdy cykniemy fotkę samsungiem,gdzie w auto hdr się uruchamia i to częściej niż w s9+ Nie taki ułamek U mnie częściej było źle niż dobrze,ale nie rozumiem czemu te ostrzenie w ogóle wyskakuje. Samsung w tym czasie rejestruje krótki klip i zdjęcie a huawei zwyczajnie sobie nie radzi. Co do reszty się zgadzam.Huaweiem zrobisz dobrą fotkę,ale jest mniej przewidywalny. No i te zdjęcia trochę takie przyciemnione wychodzą w pochmurny dzień. Może w mate 30 pro będzie to poprawione
  11. bluemindtom

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Ale to już leży od stycznia, Korea dostała w styczniu aktualizacje. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  12. sqner

Odblokowanie bootloadera, TWRP i ROOT (Magisk)

Widzę że mod cieszy się sporym zainteresowaniem na xda. Dla którejś opcji na prawdę warto go wrzucić bo się zastanawiam nad instalacją..
  13. mati1337

Brak aktualizacji

Witam, dostałem aktualizacje na giff gaff vtr-l29 8.0.0.386 (c432) co teraz?
  14. meagol

Lg g7 do androida 9 sa pliki na lg firmware dla korei Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  15. the_naturat_com

S7 Edge z ROOT'em, customy, modyfikacje, kernele, etc... - Dyskusja ogólna

@ultragliss telefon prywatny?
  16. Jest tutaj moderator?,,, Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  17. the_naturat_com

Samsung Galaxy S7 Edge - pytania do właścicieli.

@basia86222 poważnie? Przecież to krok w tył..
  18. Ja przez tego Samsunga to już zwariowałem. Wszystkie aktualizacje są, w serwisie u kolegi był. Zdjęcia robiłem w różnych sytuacjach i w różnych ustawieniach. Tak widzę, że nie ma HDR i muszę specjalnie włączać tą opcję co uważam za nieśmieszny żart ale powiem Ci, że porównywałem zdjęcia i nie widzę różnicy. Może huawei zaszył automatyczny HDR tylko szkoda, że nie pojawia się taka informacja w aparacie. Tak jest problem z ostrzeniem ale o tym już wcześniej wspominałem. Powiem Ci, że się przyzwyczaiłem i poświęcam ten ułamek sekundy na ostrzenie przy robieniu zdjęcia i nie widzę problemu. Powiem więcej, nawet jak mojemu psu robiłem zdjęcia to częściej poruszone zdjęcie wyszło na Samsungu niż na P30 Pro. Autofocus jest zdecydowanie lepszy w S10. Filmy poprawiły się w Huawei. Była jakaś aktualizacja i nie ma już efektu galaretki czy niepłynności. Muszę zadać pytanie Huawei co z tym HDRem bo mnie to denerwuje ale znając wiedzę w serwisie to pewnie nic nie będą wiedzieć. Jeżeli miałbym podsumować jednym zdaniem aparat Samsunga to napisałbym: przewidywalny (w dobrym tego słowa znaczeniu). Po prostu zrobię zdjęcie i się nie martwię, że będzie coś nie tak. Niestety dalej nie mogę tego napisać o P30 Pro ale może dlatego , że jestem przyzwyczajony do Samsunga i Iphone gdzie z ręki robią najlepsze zdjęcia (tzn przewidywalne)
  19. cenioo

Gdzie korzystnie i pewnie zakupić Galaxy Note 9?

Za ile i kiedy kupiłeś?
  20. AndrzejZ.

Huawei P30 Pro. Pytania do posiadaczy.

Prosze Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
  21. the_naturat_com

Magisk - ROOT systemless

@kamilzawi zastosuj się do instrukcji:
  22. Chester112

Android Oreo [8.x] - wrażenia/opinie/błędy

U mnie bateria trzyma przyzwoicie, przy codziennym używaniu potrafi wytrzymać nawet 6h SoT (najczęściej koło 5 h 30 min). Telefon ma nieco ponad 10 miesięcy.
  23. dariod7

Huawei P30. Opinie i wrażenia.

nie wiem w ilu klatkach odbywa sie nagrywanie ekranu ??? ponieważ nagrałem film żeby pokazać że wszystko płynnie chodzi ale mam wrażenie że nagrywanie ekranu odbywa się w 24 lub max 30kl/s, dlatego nagrany film nie oddaje płynności działania interfejsu na YT
  24. bluemindtom

Ale czego aktualizacja dziś ruszyła? Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  25. No widzisz.A Ty nie masz żadnego a opiniujesz a co gorsze mieszasz w swoje złe przekonania kolegę z forum.. Dobrze pisałem,żyjesz tym co przeczytasz-na tej podstawie nie wybierzesz dobrze. @seb84 Zdjęcia w obu przypadkach w automacie i bez AI? S10 zaktualizowana? Nie widzisz problemu z ostrzeniem fot w huawei oraz w ich wyostrzaniu zaraz po zrobieniu foty? Nie widzisz problemu w braku hdr-u? Robiłeś zdjęcia obiektom w ruchu? Ja mam trochę inne zdanie niż Twoje,ale może robisz zdjęcia w manualu lub z ai. Co do problemów s10+ o których piszesz to faktycznie już o tym czytałem i dlatego kupiłem s10-tutaj znowu nie da się wgrać czystego xeo,ale da się żyć
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się