Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. KaMisPL

Xiaomi Mi9 - Pytania do posiadaczy

Faktycznie z tym zegarem to głupota, a co do zdjęć w ruchu to Jeśli w ustawieniach aparatu aktywujemy Zdjęcie w ruchu, Galaxy z każdym zdjęciem zarejestruje krótki wideoklip. Aby go odtworzyć, dotykamy w galerii małej, pomarańczowej ikony play. Możemy też zapisać jako zdjęcie dowolny moment filmiku. W Huawei ach też to jest a tu chyba nie. dodana zawartość Gdzie to dokładnie jest ?
  3. Dzisiaj
  4. Patrol619

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Tez rozkminialem jak to przywrócić po ustawieniu swojej tapety. Wchodzisz przez aplikacje Motywy, Moje, Dostosuj, Styl ekranu blokadu i Galeria tapet. Po tym powinny się pokazywać różne zdjęcia za kazdym włączeniem ekrany.
  5. Schatzi

Na co chcesz zmienić Mate'a 20 Pro?

Panowie, może ktoś z Was używał choć przez chwilę P30 Pro. Mam zasadnicze pytanie: czy mając okazję wymienić Mate 20 Pro i 500zł na P30 Pro - warto? Czy nie ma to większego sensu?
  6. krzysztofz

Problemy i wrażenia z działania android auto - wątek zbiorczy

Zacznijmy od tego, że najlepiej będzie się sprawował kabel USB-C 3.1 Gen2 i taki jest od Huawei. Sprawa druga, zdecydowana większość problemów z Android Auto leży po stronie złego wyboru wersji - dla P30 najlepiej działa wersja dla arm64-v8a. Sprawa muzyki (oba punkty) - jak chcesz, żeby działała i muzyka i komendy głosowe oraz nie było problemu z zatrzymywaniem odtwarzania to spróbuj np. Youtube Music lub Tidal. Spotify jest mocno zabugowany w tej kwestii. To już nie kwestia Android Auto. Generalnie z Android Auto na P30 Pro zrobiłem już 150000km. Nie pamiętam, żeby pojawiały się większe problemy. Od kiedy zrezygnowałem ze Spotify nic się nie dzieje.
  7. pepe_lodz

"Urządzenie nie jest certyfikowane" - Po wgraniu EMUI 9.1

Wgrywalen z firmware Finder sposobem za pomocą hisuite opisanym dla Huawei P10. Działa ten sposób dla każdego Huawei. Szukaj w aktualizacji Huawei p10 na tym forum.
  8. Wczoraj
  9. oasisman

Samsung Galaxy Note 10+. Dyskusja, opinie i wrażenia

Jak u was z wyświetlaczem. U mnie o wiele jasniejszy niż N9 przez co czerń mniej wysycona (na tych samych ustawieniach). Sent from my SM-N960F using Tapatalk
  10. DemonX

Jak usunąć z P30 Pro brand?

Ale jeżeli się uwezmą (a większość policjantów takich jest) to będą żądać dowodu zakupu i opakowanie po telefonie z przypieczętowanym IMEI (fakt, na allegro jest masę ofert oferujących pudełka z podrobionymi numerami IMEI, ale nie wiem czy ktoś chce się w to bawić)
  11. KaleidGalaxy

Samsung Galaxy Note 10+. Pytania do posiadaczy

Bede wdzięczny za linki do tapet dla N10+, które uwzględniają oko Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
  12. Noc Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka dodana zawartość Kolejne w trybie noc. Jest moc Pozdro z Bulwarów Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
  13. Hej, jestem studentką i zastanawiam się nad kupnem tabletu na studia - głównie będzie mi potrzebny do robienia notatek, stąd ważne żeby miał rysik i do robienia zdjęć wykładów. Zastanawiam się nad dwoma modelami: ipadem lub samsungiem galaxy tab S4. Lepszy pod względem parametrów wydaje się być samsung, natomiast słyszałam wiele opinii, ze ipad ma lepszy system i jeśli się go nie aktualizuje potrafi naprawdę długo posłużyć nie zacinając się. Wiem z doświadczenia, że telefony z androidem są do wymiany po 3 latach - ze względu na to jak bardzo się zacinają. Skoro mam już wydać 2000zł na tablet, to chciałabym żeby za 2/3 lata też dział sprawnie, dlatego ze względu na opinie o IOS-ie zastanawiam się bardzo nad ipadem 9.7, natomiast jednak jeśli chodzi o parametry techniczne to lepiej wypada samsung. Jak uważacie, który tablet jest lepszy, jest w stanie dłużej "wytrzymać", oraz czy może macie jakieś swoje propozycje?
  14. karateka28

Samsung Galaxy Watch - Statystyki zużycia baterii.

Zmień w ustawieniach w zegarku żeby używał tylko 3G a nie LTE to bateria dłużej wytrzyma. Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  15. PiPoLiNiO

A to też jest możliwe. Aczkolwiek Nawrowski w swoim dzisiejszym filmie stwierdził, że tak samo jest z folią jak i bez niej.
  16. Niby można migrowac z iPhone Le jakoś ja nie mogę zainstalować na IP tej apki. Chciałem sobie zdjęcia i filmy szybko przerzucić Wytapane z OnePlus 7 Pro
  17. spec-naz1

Pewnie będzie tak samo jak w s10, po zerwaniu fabrycznej folii powinien działać poprawnie, czyli dużo lepiej niż z nią[emoji6] Gesendet von meinem SM-G975F mit Tapatalk
  18. Torguan

Huawei Mate 20 Lite. Bateria - statystyki i dyskusja.

Wszyscy chwalą polepszone działanie baterii po aktualizacji do 9.1 Ja z kolei odczuwam, że bateria szybciej się rozładowuje, ktoś ma podobne odczucia?
  19. komturek

Galaxy Watch - Dyskusja ogólna

Dzięki wielkie, bo już myślałem, że oślepłem. Wytapatalkowane na Notku dziewiątym
  20. Można się było tego spodziewać. Czytniki Lini papilarnych od zawsze działały wolno w samsungu. Odczuwasz to tym bardziej gdy zmieniasz Huaweii na Samsunga. Wysłane z pierwszego na forum Mate 20x
  21. Piwakk

zamknięty Redmi Note 5 vs Redmi 7

Twój temat został przeniesiony do kosza.
  22. Piwakk

zamknięty Redmi Note 5 vs Redmi 7

Temat niepoprawiony. Kosz.
  23. Karls

Godziny nie pokazuje na tym ekranie a którym jest zegar - bo po co dwa razy to samo wyświetlać? A to zdjęcie w ruchu to co miało by robić?
  24. Chciałem zaktualizować i ekran się zatrzymał co można z tym zrobić ? Przez kartę SD folder dload wogóle się nie wyłącza jak przytrzmam power to zgaśnie i sam się włącza i ten sam ekran stoi i nic
  25. artulappi

Powiadomienia musisz w ustawieniach włączyć: "pokaż ikony dla nowych powiadomień". A jeżeli chodzi o godzinę to nie wiem Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  26. karateka28

Samsung Galaxy Watch - Gdzie Kupić ?

Panowie i Panie. Wie ktoś może czy można gdzieś dostać taką oto śliczną ładowareczkę do naszych zegarków ?? Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  27. Czytnik linii papilarnych działa imho lepiej niż w S10+. Szybciej. I z większą skutecznością.... Sent from my SM-N976B using Tapatalk
  28. zulu88

APARAT N9: zdjęcia, filmy, porównania, dyskusja

@pisarz2013 Faktycznie masakra. Nawet nie ma jak tego skomentować. Jeśli masz gwarancję, to oddawaj w te pędy. @rhtr Nie przesadzałbym z tymi teoriami spiskowymi. Jakby na to nie patrzeć, to na jeden źle działający telefon przypada milion działających idealnie. Używam Samsungów od pierwszego modelu S i nigdy nie miałem żadnego zepsutego. Mój N9 też na szczęście działa tak jak powinien.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?
    Zapisz się
x