Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. @Remiqa Bo to jest problem ogólnoświatowy. Działa tylko z telefonu samsunga. Już kilka osób zgłaszało że mając inny niż samsungowy sprzęt jest białe okno
  3. ochkarol

Czym nagrywać rozmowy telefoniczne?

Na Pie raczej żadnym programem nie dasz rady. Mam na myśli sensowne nagrania, gdzie dobrze słychać obydwie strony. Alternatywą jest rozmowa głośnomówiąca ale nie zawsze jest taka możliwość.
  4. Rambdal

Bateria w Galaxy S8.

@melis tzn ile godzin na ekranie? Wysłano z Walkman-a
  5. melis

Bateria w Galaxy S8.

@Rambdal u mnie lepiej jak na nuougat, a podobno na 8 gorzej jak na 7, więc jest lepiej na 9 jak na 8[emoji1787] tap
  6. kubatm

Asystent Google - Voice Match nie uczy się głosu

Wyczyść pamięć wewnętrzną aplikacji Google i skonfigruj ją od nowa. Wysłane z mojego 1+6 przy użyciu Tapatalka
  7. Dzień dobry. Walczę z Asystentem Google bez powodzenia. Jeśli mam ustawiony język polski, to nie mogę włączyć dostępu przez Voice Match ponieważ przy nauce rozpoznawania głosu i powtarzania OK GOOGLE nic się nie dzieje. Jeśli zaś zmienię w telefonie język na angielski (US) to wszystko działa bez problemu. Jeśli da się to jakoś rozwiązać to prosiłbym o przedstawienie krok po kroku wszystkich czynności tak by wszystko było dobrze ustawione. Pozdrawiam
  8. Camulos

Skojarzenia

złom
  9. xperiagosc

Skojarzenia

Badziewie Huawei P10 | Tapatalk
  10. Camulos

Skojarzenia

szmelc
  11. _tommy_

Czym nagrywać rozmowy telefoniczne?

Zastanawiam się czym nagrywać rozmowy jak jest dostępne VolWifi lub VoLTE no ACR nie nagrywa takich rozmów. Wysłane z Moto G(7) Power przy użyciu Tapatalka
  12. Ces2019

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

Cześć mam pytanie czy ktoś z was posiada huawei p10 plus yky-l09 i dostal aktualizacje do 9? Zastanawiam się kiedy wyskoczy bez kombinowania.
  13. xperiagosc

Skojarzenia

Tandeta Huawei P10 | Tapatalk
  14. canisRC

Gra jazda samochodem po mieście

Witam bardzo mocno, poszukuję gry, w której się jeździ samochodem po mieście. I tyle (i aż tyle). Bez misji, jazdy na czas, wyścigów. Po prostu w miarę otwarty świat po którym można krążyć. Dobrze by było aby była w miarę ładna graficznie. Może być płatna - przy czym żeby to była opłata jednorazowa a nie konieczność mikropłatności co chwilę. Z góry dziękuję i pozdrawiam,
  15. To oby się nic nie popsuło w okresie gwarancji. Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  16. gruby zawiadowca

Ochrona na ekran [folia, szkła] dla Note 9

Czy szkło od tmax da radę zamontować na stelarzu od dome glass? Jak z kompatybilnością z etui w tmaxie bo z dome nie mam do tej pory żadnego problemu? Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  17. @Tomek16 Jak dla mnie tylko 4:3, po co sobie komplikować życie?? Każde inne ratio będzie "ucinało" matryce bo fizycznie sam sensor jest w 4:3.
  18. Camulos

Skojarzenia

podróbka
  19. xperiagosc

Skojarzenia

Duplikat Huawei P10 | Tapatalk
  20. Ryjek23

Mate 9 - aktualizacje oprogramowania

Zainstalowana pokazuje mi że mogę mieć 9.0 ale nie da rady zainstalować
  21. Dzisiaj
  22. Czy Tobie chodzi o MIUI 10 czy Emui od Huaweia? Bo jeśli to drugie to piszesz w złym dziale kolego.
  23. Skoro firmware (czyli BL + modem) był z ostatniego ROMu Soldiera to nie jest taki stary i nie wpływa to znacząco na działanie ROMu chodź tak czy tak lepiej zawsze aktualizować do ostatniego.
  24. xPatrykPlayX

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Odsyłam Cię tutaj myślę, że jasno opisałem krok po kroku jak to zrobić https://forum.android.com.pl/topic/360575-poradnik-aktualizacja-do-androida-9-oraz-emui-901/
  25. bułgar

Aktualizacje oprogramowania.

Podbijam
  26. PORADNIK AKTUALIZACJI DO ANDROIDA PIE (9) DLA HUAWEI MATE 20 LITE SNE-LX1 (C432) Potrzebne rzeczy: · Karta SD (Minimum 8GB) · Laptop/komputer POSTĘPUJ ZGODNIE Z INSTRUKCJA ABY UNIKNĄĆ USZKODZENIA TELEFONU! 1. Wejdź na stronę https://tiny.pl/trgb7 i pobierz potrzebne pliki. 2. Następnie rozpakuj archiwum WinRarem lub WinZipem. 3. Podłącz swój telefon lub samą kartę SD do laptopa/komputera. 4. Zalecam sformatować kartę SD aby uniknąć problemów (Format exFAT). 5. Przejdź do rozpakowanego folderu następnie do Software, po czym skopiuj folder „dload” na kartę SD do głównego katalogu. 6. Odłącz telefon z kartą SD od laptopa/komputera i następnie w klawiaturze telefonu wprowadź kod „*#*#2846579#*#*”. 7. Pokażę się menu i w kolejności wybierz „Software Upgrade -> SD Card Upgrade -> OK”. 8. Telefon się zrestartuje i zainstaluje aktualizację. Nie biorę odpowiedzialności za możliwie powstałe szkody podczas instalacji tego ROMu. Wszystko wykonujesz na własną odpowiedzialność! Skan linku podanego w poradniku: https://www.virustotal.com/pl/url/485404e416661a7764c9fae9c251a4e261764ceecb5da8440d3c1768e58204a0/analysis/1555930261/
  27. laba

Beta testy Androida 9.0 i EMUI 9 dla Huawei P20 Lite.

Ja na razie czekam na jakąkolwiek aktualizację do bety...
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się