Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. kamcios12

Przejściówka Jack 3.5mm - USB C i brak muzyki przez aux

Kupiłem org przejściówkę od Huawei... Teraz czekam aż telefon wróci z gwarancji i przetestuję.
  3. nerkin

Galaxy Watch jako zegarek do biegania?

A mógłbyś tylko sprawdzić, jakie ustawienia dotyczące lokalizacji masz w telefonie w SHealth i na zegarku? Tapnięte z Galaxy S8
  4. xperiagosc

Huawei P10 - Pytania do posiadaczy

Dlatego tak czy siak, trzeba sobie kopię swoich danych zrobić. SM-T580 +Tapatalk
  5. the_naturat_com

Co wybrać po S9+?

@horde właśnie chodzi o to, że na Huawei to nie tylko nakładka. Zbyt mocno ingerują we framework i jest masa problemów, bo coś nie działa lub czegoś nie da się zrobić.
  6. Witam, chciałbym sobie kupić jakiś bardzo dobry smartphone z penem. Jako że od dłuższego czasu korzystam z flagowców Samsung Galaxy S (obecnie S7 EDGE), to pierwsze na myśl przychodzi mi Galaxy Note. Telefon potrzebuję na 2/3 lata (mniej więcej z taką częstotliwością zmieniam telefon). Ostatnio patrzyłem na note 9 i Huawei p30 pro i z tego co pamiętam Huawei całkiem ciekawie się reprezentował, no ale jest bez rysika. Co mogli byście polecić, czy note to dobry, najlepszy wybór ?
  7. Nazwą kontrolera bym się njie sugerował bo brak 3.0 w nazwie nie koniecznie oznacza że telefon nie pracuje w tym trybie. Patrz na osiągi w kopiowaniu plików. Podłączasz pod laptop czy PC? Jak PC to port na obudowie? Może nie masz poprawnie wpiętych portów do płyty głównej?
  8. Maciek pokerzysta

Android Oreo [8.x] - wrażenia/opinie/błędy

Odpowiadając na poprzednie. To lokalizacja działa normalnie a dokładniej switch od niej. Jednak u mnie bateria to tragedia. Niby według AccuBattery posiada 93% jednak to ile telefon ma SoT nijak się ma do normalnego stanu. Słabiej używany:
  9. spec-naz1

Huawei P20 Pro, LG G7 Thinq czy coś innego?

Temat narusza regulamin działu Telefony / Tablety i netbooki – Zakupy. Zapoznaj się z Regulaminem Działu. Popraw go w ciągu 24 godzin! W przeciwnym wypadku temat zostanie usunięty.
  10. xperiagosc

Skojarzenia

Wredota SM-T580 +Tapatalk
  11. larry.bigl

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Dziś przyszły do mnie 2x P20 pro, na moim przez HiSuite wpadł soft 236, u mojej lubej zatrzymał się na znaczenie wcześniejszym. Ciekawe. Dodatkowo nam problem z powiadomieniem na aplikacji Pliki, jest i nie znika za nic i nie wiem skąd ono Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  12. horde

Co wybrać po S9+?

Dlaczego? Chodzi Tobie o nakładkę czy coś jeszcze?
  13. rumot

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Co to za różnica czy masz 236 czy 241, są ludzie co by dusze diabłu sprzedali za zmianę numerka kompilacji a tu zbliża się wielka aktualizacja i tym się ekscytujcie. https://www.xda-developers.com/emui-91-rollout-older-huawei-honor-devices/
  14. W 2015 zadebiutował 12-calowy MacBook. Komputer, który stał się wzorem dla przyszłych modeli Apple. Niewielkie rozmiary, świetnej jakości ekran, jeden port USB-C oraz zupełnie nowa klawiatura. Po latach okazało się, że to ten ostatni element wzbudza najwięcej kontrowersji. Nowy mechanizm nazwano „motylkowym”. Charakteryzuje się on przede wszystkim bardzo niskim profilem. Apple twierdzi, że nowa technologia […] Artykuł Afery z klawiaturami w MacBookach ciąg dalszy. Apple zmienia strategię pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  15. trampowsky

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Nie zapominajmy o "General bug fixes"
  16. the_naturat_com

Zakup szkła hartowanego Tmax

@Kilgore ja kupując szkło do S9+ miałem do wyboru 2 rozmiary. Większe, zakrywające prawie cały ekran lub mniejsze, do którego pasuje większość etui. Z założonym etui Spigen Thin Fit mam po 1mm szczeliny góra/dół.
  17. xPatrykPlayX

[PORADNIK] Aktualizacja do ANDROIDA 9 oraz EMUI 9.0.1

Warto również dodać, że zalecane jest wykonanie ustawień fabrycznych po dużych aktualizacjach
  18. Podrzucę coś, bo nikt nic nie wstawia.
  19. likemike84

[BOOTLOADER][INFO] Odblokowanie bootloadera Huawei 2019

Udało się komuś odblokować bootloader w ostatnim miesiącu? Jeśli tak to proszę o namiary strony
  20. the_naturat_com

Co wybrać po S9+?

Nigdy w życiu Huawei.
  21. Jeśli mówimy o komputerze osobistym, przychodzi nam na myśl albo nasz komputer stacjonarny, albo laptop. Jednak tak naprawdę najbardziej osobiste komputery, jakie posiadamy, spoczywają zazwyczaj w naszych kieszeniach. To oczywiście nasze smartfony, na których często mamy znacznie więcej osobistych plików niż na pozostałych komputerach. Linux On DeX na Samsungu Galaxy S10 Linux On DeX, ogłoszony […] Artykuł Linux on DeX – kolejne Samsungi zyskują świetne rozszerzenie pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  22. forumen

Skojarzenia

Ruda
  23. melis

Bateria w Galaxy S8.

@Rambdal ale tam to i bateria lekko pojemniejsza. tap
  24. arrtee

Sony Xperia XZ1 - wady, zalety, opinie

Telefon wymieniony na nowy egzemplarz. Jak na razie jestem zadowolony. Widać różnicę po przesiadce z XZ. Przede wszystkim jestem zaskoczony pozytywnie ekranem i trybem super żywych kolorów. No i przyzwyczajam się do androida 9. Jedyne czego mi brakuje to wyłącznie ekranu za pomocną podwójnego tapnięcia. Wysłane z mojego G8342 przy użyciu Tapatalka
  25. likemike84

P20 Pro - aparat, ile marketingu a ile jakości?

Panowie jak wyglądają u was zdjęcia robione w 40mpx w porównaniu do 10 mpx. Bo u mnie bardziej szczegółowe są te z 10 mpx. Są bardziej wyraźne i ostre.
  26. Gwozdek

Automatyczna zmiana tapet na ekranie blokady

Na ekranie blokady przeciągnij od dołu ekranu i wybierz odtwarzanie tych okładek:
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się