Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. zboras1964

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

@seb84 samo wifi czy tryb mieszamy?
  3. Camulos

Problem z downgrade S7 edge

@RedCity PL tu masz wątek działu dla s7 możesz wg niego postępować, dla wsparcia
  4. Karls

OnePlus 6 czy Xiaomi mi8?

Podepnę się do tematu. Stoję przed podobnym wyborem, bo szukam mocnego telefonu w okolicy ~1500zł. Mi8 wypada nieco poniżej tej półki, OP6 lekko ją przekracza. Jak się ma sprawa z oprogramowaniem względem tego co było przy premierze? Czy ogarnęli już Notcha, czy nadal nawet nie wyświetla powiadomień w Mi8? Ogólnie co się zmieniło od zeszłego roku i czy warto nadal rozważyć te modele? Obecnie mam Mi5, więc jestem przyzwyczajony do Xiaomi ale to jak bezczelnie ucięli wsparcie nie wzbudza zaufania. OnePlus nawet dla OP3 wydał aktualizację do androida 9.0 co wygląda obiecująco. Co byście mi doradzili?
  5. mat3j861

Zdjęcia z aparatu nie zapisują się w galerii p20 pro

Spróbuj wyczyścić dane aplikacji aparat
  6. mat3j861

Problem z downgrade S7 edge

Tak. Potrzebujesz plik PIT. Wersja Odina ma również duże znaczenie przy downgroade.
  7. bioly

Pixel 3a / 3a XL już do kupienia!

Poda ktoś linka gdzie najlepiej zamówić Pixela 3a?
  8. Nigdy dotąd nie miałam styczności z OnePlus i mam pytanie czy w tym telefonie da się zmienić czcionki bez roota a jeśli tak to jak? Z góry dziękuję Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  9. Kudlaty889

Honor Play. Aktualizacje oprogramowania.

Panowie mam pewien problem. Aktualizuje regularnie telefon jak tylko aktualizacja daje o sobie znać, że jest gotowa do imstalacji. Na andku Oreo robiłem test Antutu Benchmark i wynik był około 208tys. Dzisiaj zrobiłem z ciekawości na Pie i wypluło 150 tyś. Czym to jest spowodowane?
  10. Tel włącza się Ale ekran nie działa wykrywa go w pc Ale jest pusty folder Jak zgrać zdjęcia?
  11. Lagów brak, jasność mogłaby byc lepsze, ale jak kolega wcześniej wspomniał tragedii nie ma
  12. Mam pytanie odnośnie powerbanka: Samsung Wireless Battery Pack EB-U1200CS. Czy da radę nim naładować bezprzewodowo samsungi S8 i S9+? Oraz jak on się sprawdza w praktyce, np czy tel w etui też będzie ładowany https://m.euro.com.pl/ladowarki-akumulatory-przenosne/wireless-battery-pack-eb-u1200c.bhtml
  13. Dzisiaj
  14. bani42

Jak zmienić CSC?

Tak Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  15. andx

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Dziwne, u mnie dźwięk kliku pozostał taki jak wczesniej tylko przy klawiaturze, pozostałe dotknięcia maja inny dźwięk.
  16. S3V3N

Jak zmienić CSC?

A zaakceptowałeś połączenie w "fajerłolu" Windowsa? Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  17. MaciejB

Skojarzenia

Strach S9+&Tapatalk
  18. bani42

Jak zmienić CSC?

jest poradnik , wszystko czytelne , problem np u mnie polega na tym że ... w domu mam router wi fi t mobile , w wiersz poleceń wpisuję cmd , oczywiście program pobrany , wszystkie komendy zgodnie z filmem na YT tylko że niestety sdb connect +mój adres IP i d.. blada nie chce się połączyć z watch -em .... i to jest problem większości jak sadzę ..
  19. Kubama1989

Padające samsungi

@up Wszystko przed tobą. Po sześciu.
  20. Dla mnie też nie ma za dużo sensu ładowanie indukcyjne - za to ładowanie "zwrotne" myślę, że jest spoko opcją gdy się używa np. słuchawek bezprzewodowych lub urządzeń "ubieralnych" z możliwością indukcyjnego ładowania. W kwestii lagów się nie wypowiem bo się z nimi jeszcze nie spotkałem (odpukać) A co do czytelności w pełnym słońcu to nie jest źle, nie odczuwam jakiegoś dużego dyskomfortu ale nie jest to tak jasny ekran, żeby wszystko było idealnie widać.
  21. Charnooh

Android Q Beta - pierwsze wrażenia/opinie/błędy.

Ja używam gestów i mogę powiedzieć, że działa to bardzo, bardzo dobrze i mega płynnie. Obszar roboczy zwiększa się sporo. Jedyne co mi nie pasuje w tych gestach - cofanie działa tak, że przeciągamy palcem od krawędzi ekranu co jest czasami problematyczne w pewnych sytuacjach ale to jeszcze jakoś mi nie przeszkadza co fakt, że jak masz gruby case to ciężko po prostu tego gestu używać. Mam nadzieję, że wymyślą coś innego bo reszta to bajka - zwłaszcza przełączanie między aplikacjami przesuwając palcem po dole ekranu jest super wygodne.
  22. gacy02

OnePlus 7 Pro- Aparat/dyskusje/wasze zdjęcia.

@Dzonzi Idąc twoim tokiem myślenia, to moim przypadku S10 nie ma podejścia do OP7 Pro, bo po odliczeniu w firmie, wyszedł mi 2200 zł i ni jak się ma do 2500 za S10. Porównując, patrzmy na ceny w normalnych sklepach, a nie olx i tym podobne. No i bardziej w tym przypadku pasowałoby porównanie z S10+, choćby ze względu na rozmiar ekranu i baterii. Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  23. Przy HDR też bo to jakby nie patrzeć składane zdjęcie z kilku innych zdjęć (klatek).
  24. Charnooh

Pixel 2 XL - Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

Ja mogę polecić best cena - siostra kupowała tam kilka msc temu, ja kilka dni temu zamawiałem swój i wszystko bardzo szybko przebiegło a cena świetna.
  25. Charnooh

Pixel 2 XL - Bateria, statystyki ....

U mnie jak narazie jest bardzo dobrze - w sumie ładowałem tylko 2 razy telefon ale ustawiłem wszystkie możliwe motywy na czarne, system Android Q beta najnowsza + ciemny motyw i sporo ponad 5h na włączonym ekranie było a jeszcze miałem z 15-20% jak podłączyłem do łądowarki. Wcześniej ma P20 gdzie ekran jest mniejszy a bateria właściwie taka sama miałem połowę z tego...
  26. Cieszę się w takim razie bo zastanawiałem się pomiędzy 2 XL a 3 / XL. Jak narazie jestem zachwycony i nie mogę się doczekać premiery 4 bo planuję na niego się przesiąść w przyszłości.
  27. seb84

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

Podpisuje się pod tymi słowami . Ps: U mnie sot lekko 6h Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się