Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. krzysztofz

Problemy i wrażenia z działania android auto - wątek zbiorczy

Zacznijmy od tego, że najlepiej będzie się sprawował kabel USB-C 3.1 Gen2 i taki jest od Huawei. Sprawa druga, zdecydowana większość problemów z Android Auto leży po stronie złego wyboru wersji - dla P30 najlepiej działa wersja dla arm64-v8a. Sprawa muzyki (oba punkty) - jak chcesz, żeby działała i muzyka i komendy głosowe oraz nie było problemu z zatrzymywaniem odtwarzania to spróbuj np. Youtube Music lub Tidal. Spotify jest mocno zabugowany w tej kwestii. To już nie kwestia Android Auto. Generalnie z Android Auto na P30 Pro zrobiłem już 150000km. Nie pamiętam, żeby pojawiały się większe problemy. Od kiedy zrezygnowałem ze Spotify nic się nie dzieje.
  3. pepe_lodz

"Urządzenie nie jest certyfikowane" - Po wgraniu EMUI 9.1

Wgrywalen z firmware Finder sposobem za pomocą hisuite opisanym dla Huawei P10. Działa ten sposób dla każdego Huawei. Szukaj w aktualizacji Huawei p10 na tym forum.
  4. Wczoraj
  5. oasisman

Samsung Galaxy Note 10+. Dyskusja, opinie i wrażenia

Jak u was z wyświetlaczem. U mnie o wiele jasniejszy niż N9 przez co czerń mniej wysycona (na tych samych ustawieniach). Sent from my SM-N960F using Tapatalk
  6. DemonX

Jak usunąć z P30 Pro brand?

Ale jeżeli się uwezmą (a większość policjantów takich jest) to będą żądać dowodu zakupu i opakowanie po telefonie z przypieczętowanym IMEI (fakt, na allegro jest masę ofert oferujących pudełka z podrobionymi numerami IMEI, ale nie wiem czy ktoś chce się w to bawić)
  7. KaleidGalaxy

Samsung Galaxy Note 10+. Pytania do posiadaczy

Bede wdzięczny za linki do tapet dla N10+, które uwzględniają oko Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
  8. Noc Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka dodana zawartość Kolejne w trybie noc. Jest moc Pozdro z Bulwarów Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
  9. Hej, jestem studentką i zastanawiam się nad kupnem tabletu na studia - głównie będzie mi potrzebny do robienia notatek, stąd ważne żeby miał rysik i do robienia zdjęć wykładów. Zastanawiam się nad dwoma modelami: ipadem lub samsungiem galaxy tab S4. Lepszy pod względem parametrów wydaje się być samsung, natomiast słyszałam wiele opinii, ze ipad ma lepszy system i jeśli się go nie aktualizuje potrafi naprawdę długo posłużyć nie zacinając się. Wiem z doświadczenia, że telefony z androidem są do wymiany po 3 latach - ze względu na to jak bardzo się zacinają. Skoro mam już wydać 2000zł na tablet, to chciałabym żeby za 2/3 lata też dział sprawnie, dlatego ze względu na opinie o IOS-ie zastanawiam się bardzo nad ipadem 9.7, natomiast jednak jeśli chodzi o parametry techniczne to lepiej wypada samsung. Jak uważacie, który tablet jest lepszy, jest w stanie dłużej "wytrzymać", oraz czy może macie jakieś swoje propozycje?
  10. karateka28

Samsung Galaxy Watch - Statystyki zużycia baterii.

Zmień w ustawieniach w zegarku żeby używał tylko 3G a nie LTE to bateria dłużej wytrzyma. Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  11. PiPoLiNiO

A to też jest możliwe. Aczkolwiek Nawrowski w swoim dzisiejszym filmie stwierdził, że tak samo jest z folią jak i bez niej.
  12. Niby można migrowac z iPhone Le jakoś ja nie mogę zainstalować na IP tej apki. Chciałem sobie zdjęcia i filmy szybko przerzucić Wytapane z OnePlus 7 Pro
  13. spec-naz1

Pewnie będzie tak samo jak w s10, po zerwaniu fabrycznej folii powinien działać poprawnie, czyli dużo lepiej niż z nią[emoji6] Gesendet von meinem SM-G975F mit Tapatalk
  14. Torguan

Huawei Mate 20 Lite. Bateria - statystyki i dyskusja.

Wszyscy chwalą polepszone działanie baterii po aktualizacji do 9.1 Ja z kolei odczuwam, że bateria szybciej się rozładowuje, ktoś ma podobne odczucia?
  15. komturek

Galaxy Watch - Dyskusja ogólna

Dzięki wielkie, bo już myślałem, że oślepłem. Wytapatalkowane na Notku dziewiątym
  16. Można się było tego spodziewać. Czytniki Lini papilarnych od zawsze działały wolno w samsungu. Odczuwasz to tym bardziej gdy zmieniasz Huaweii na Samsunga. Wysłane z pierwszego na forum Mate 20x
  17. Piwakk

zamknięty Redmi Note 5 vs Redmi 7

Twój temat został przeniesiony do kosza.
  18. Piwakk

zamknięty Redmi Note 5 vs Redmi 7

Temat niepoprawiony. Kosz.
  19. Karls

Xiaomi Mi9 - Pytania do posiadaczy

Godziny nie pokazuje na tym ekranie a którym jest zegar - bo po co dwa razy to samo wyświetlać? A to zdjęcie w ruchu to co miało by robić?
  20. Chciałem zaktualizować i ekran się zatrzymał co można z tym zrobić ? Przez kartę SD folder dload wogóle się nie wyłącza jak przytrzmam power to zgaśnie i sam się włącza i ten sam ekran stoi i nic
  21. artulappi

Xiaomi Mi9 - Pytania do posiadaczy

Powiadomienia musisz w ustawieniach włączyć: "pokaż ikony dla nowych powiadomień". A jeżeli chodzi o godzinę to nie wiem Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  22. karateka28

Samsung Galaxy Watch - Gdzie Kupić ?

Panowie i Panie. Wie ktoś może czy można gdzieś dostać taką oto śliczną ładowareczkę do naszych zegarków ?? Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  23. Czytnik linii papilarnych działa imho lepiej niż w S10+. Szybciej. I z większą skutecznością.... Sent from my SM-N976B using Tapatalk
  24. zulu88

APARAT N9: zdjęcia, filmy, porównania, dyskusja

@pisarz2013 Faktycznie masakra. Nawet nie ma jak tego skomentować. Jeśli masz gwarancję, to oddawaj w te pędy. @rhtr Nie przesadzałbym z tymi teoriami spiskowymi. Jakby na to nie patrzeć, to na jeden źle działający telefon przypada milion działających idealnie. Używam Samsungów od pierwszego modelu S i nigdy nie miałem żadnego zepsutego. Mój N9 też na szczęście działa tak jak powinien.
  25. trol1980

OnePlus 6T by trol1980

Update. Zmieniłem launcher na Nova Prime
  26. sirrah777

Owszem czarny nie jest do końca czarny, ale w amoledach nie masz białego (przynajmniej tych od Samsunga). Poza tym zachwalam tylko i wyłącznie LCD w topowych urządzeniach Sony (te z technologią triluminos i z ekranem 4k). Pozostałe LCD nie są warte uwagi. Ale ogólnie cały czas czekam na swojego Note10+. Wtedy zrobie jeszcze jedno porównanie. Niestety MediaExpert jak zwykle nawalił i nie mają mojego notesa jeszcze
  27. Mam wrażenie że na ten moment jest jeszcze gorzej, wątek na Google support ma już ponad 1000 postów i dodawanie kolejnych zostało zablokowane ....a Google od kilku miesięcy kompletnie milczy. Żenada. Czy ktoś przechodził przez procedurę RMA? Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?
    Zapisz się
x