Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. sukr

Huawei P30 Pro. Etui, case'y i covery.

Bierz Spigena Ultra Hybrid.
  3. Bronię lepszego w różnych warunkach (s10 vs p30pro)obiektywnie,czyli w dzień samsung a w nocy p30 pro. Nie piszę,że coś lubię bez argumentów tak jak wielu tutaj.Napisałem konkretnie-mnie nie interesuje kto co ma tylko jaki jest tego efekt końcowy. Teraz robiłem fotki s10 i porównywałem do s9+ oraz p30 pro-niestety z tych dwóch ostatnich modeli zdjęcia robiłem jakiś czas temu. Zdjęcia z pewnością są lepsze niż z s9+ i śmiem twierdzić,że również są lepsze od p30 pro w dzień. Pisałem na forum huawei-jeżeli zachował się post to znajdziesz. Ja Tobie też zadałem Jak długo miałeś p30 pro?
  4. MaciejB

Skojarzenia

Zło S9+&Tapatalk
  5. Tomuś Tomuś

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Myślę nad zmianą marki. Bo zawsze miałem Huaweie i zawsze to samo. Czeka się na aktualizację
  6. Kubaan88

Huawei Mate 20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

U mnie wszystko jest ok
  7. Kilgore

Gdzie kupić pewnie i korzystnie

Nowe S9+ startuje z androidem 9 z grudnia. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  8. Seria A od Oppo to modele przede wszystkim tanie. Oczywiście względnie tanie, patrząc na ogólne portfolio Chińczyków. Jest to najniżej ustawiana rodzina urządzeń, ale to nie musi oznaczać, że kompletnie nieciekawa. W momencie, gdy firma zadebiutowała w Polsce, to właśnie Oppo AX7 był wstępną propozycją. Tymczasem na świecie producent oficjalnie przedstawił Oppo A9, który kontynuuje udaną […] Artykuł Oppo A9 kolejną nowością – duży wyświetlacz i akumulator dla mniej wymagających pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  9. Lobo7

Wymiana wyświetlacza - wrażenia po

Oglądając scratch testy na zagranicznym YouTube miałem inne wrażenie. A różnica między oryginalnym a poserwisowym ekranie kolosalna. Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  10. @Dzonzi Z tego co mi wiadomo, S10 ma najgorszą baterię z całej trójki.
  11. A co to za zarzuty? czemu bronisz tak samsunga, przecież doskonale wiesz że samsung nie poprawił w zasadzie zbyt wiele w aparatach od modelu S9, te same matryce, jedynie poprawiony software i dodany tryb szerokokątny. Zadałem Ci konkretne pytanie, co jest do poprawy w aparacie P30 pro?
  12. Ustawienia - Ekran główny i ostatnio otwierane - panel powiadomień Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  13. U mnie są cyferki Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  14. To dowód na to,że nie miałeś przez dłuższy czas huaweia bo gdybyś miał to byś nie zadawał takich pytań.Poszukaj a znajdziesz odpowiedź. Jeżeli poprawią aparat to przyznam Ci rację A teraz szczerze-jak długo miałeś p30 pro ?
  15. Kamil Kułak

Polecam

http://leadmy.pl/p/SMOw/3WYm/mWne polecam tę grę wszystkim którzy lubią ciekawą rozgrywkę sprawdzajcie i oceniajcie
  16. balwanekbuli

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Jest znośny - normalny soft - kilka tapet i dzwonków, oraz APK co można wywalić. Minus - późniejsze aktualizacje Play nie blokuje telefonów.
  17. Nie bardzo wiem jak wgrać więc nie sprawdzę
  18. wuwojtas

Huawei Mate 20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Po co, przecież ta wersja co mamy teraz to też jak beta się zachowuje... Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
  19. Dzonzi

S10 Debranding - Dyskusja Ogólna

Mam czytać całe 16 stron, skoro wystarczy jedna odpowiedź?
  20. Po aktualizacji Poco Launchera zniknely mi cyfry pokazujace ilosc wiadomosci whatsapp, powiadomienie jest tylko na gorze, ikonka nie ma nawet oznaczenia o noeych wiadomosciach. Tez tak macie? Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  21. flo89

S10 Debranding - Dyskusja Ogólna

całe 16 stron jest właśnie o tym jak wgrać XEO, zadaj sobie trud i przeczytaj
  22. DeathMagnetic

Huawei P30 Pro. Pytania do posiadaczy.

@AndrzejZ. Cos jakby dzialalo, bo wydaje mi sie ze ikony na górze sa mniejsze. A jak wyglada zsuwana belka z gory ma takim ustawieniu? Huawei P10 | Tapatalk
  23. Yildunn

Honor 10 - Jak odinstalować demo video

Dokładnie wpisałem : uninstall -k --user 0 com.huawei.retaildemo A czy po tych screenach co wcześniej wysłałem jest jeszcze jakaś aplikacja co może wydawać się oprogramowaniem DEMO ?
  24. Pojawiła się beta emui 9.1, w tym miejscu znajdziesz odpowiedzi na zadane pytania, możesz podyskutować a nawet napisać że już masz albo nie masz
  25. kotylozaur

Gdzie kupić pewnie i korzystnie

Mam pytanie do tych co kupili ostatnio S9+, z jakim softem jest telefon? Zależy mi na Oreo, bo muszę mieć nagrywanie rozmów.
  26. balcer0

Oneplus vs Samsung. Płynność działania systemu.

Miałem do tej pory Nexusy....Obawiałem się przesiadki na OP6T właśnie ze względu na płynność....bezzasadnie, śmiało bierz ONEPLUS.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się