Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. little.big.conversation

P 20 pro czy Mi9

Tak myślałem, dlatego dla Ciebie akceptowalne będą zdjęcia tylko z topowych fotosmartfonów. Do 2k to poszukaj Pixela 2, do Pixela 3 musiałbyś ciut dopłacić, Huawei Mate 20 pro, ewentualnie Note9.
  3. _Jack_

Dziwna ikona powiadomienia - JAK USUNĄĆ ?

ZBAWCO !!! Wielkie dzięki - zdrowie piwkiem
  4. Sproboj włożyć na chwilę 2 SIMki, z tym że ta problematyczna do Drugiego portu. Wyczyść też cache aplikacji Telefon Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  5. Aleksy.js

Samsung Members - galaxy buds, care+, odkup.

Najpierw spytałem na stronie fb samsunga czy takie zachowanie budsów to norma. Odesłali mnie do pomocy technicznej. Pomoc techniczna (miałem wrażenie że bot) wysłał mnie do lokalnego serwisu. Pan w serwisie powiedział, że takie dostali wytyczne, żeby przyjmować budsy z przedsprzedaży razem z telefonem. Zastrzegł że dane z telefonu mogą zostać usunięte itd. Z tych informacji wynika, że jeśli ktoś kupił budsy z przedsprzedaży z drugiej ręki bez przypisanego telefonu to może zapomnieć o gwarancji. Cóż będę pytał samsunga czy faktycznie tak to wygląda bo nie mam ochoty na wysyłanie sprawnego telefonu do serwisu.
  6. Za każdym razem kiedy kończę oglądać jakiś filmik na messengerze to pojawia się czarny ekran, po prostu się wiesza i jedyne co mogę zrobić to zamknąć messengera i dopiero potem na nim coś działać. Odblokowałam "opcje programisty" bo gdzieś widziałam, że tam w ustawieniach można to naprawić ale nie widziałam nigdzie instrukcji do mojego modelu telefonu. A może błąd leży totalnie gdzie indziej. Nie wiem. Telefon mam prawie od miesiąca, poza messengerem nic się nie dzieje, jestem zadowolona śmiga wszystko tak jak powinno. Help! p.s mój chłopak ma ten sam problem ale ma Samsunga s7 i też nie ma o tym nigdzie tematu, a w każdym razie ciężko jest mi to znaleźć.
  7. Kechup

Branding Huawei P30, w jakich sieciach?

Mam z play bez żadnego brandingu ale brany w przedsprzedaży - aktualizacja była do najnowszej wersji nic się nie wygrało. Wysłane z mojego Huawei P30 przy użyciu Tapatalka
  8. Zadziało- wielkie dzięki. Telefon działa jakby płynniej.
  9. Witam szukam smartwatch'a z systemem Wear OS do 1100 zł. Głównie zależy mi na: -możliwość odpowiedzenia na wiadomość z poziomu zegarka -odczyt całej wiadomości z poziomu zegarka -możliwość otworzenia zdjęcia na zegarku -ma posiadać funkcje sportowe jak liczenie kroków itp. Zastanawiam się na modelem TicWatch Pro, czy może ktoś ma jakieś inne sugestie na co mógłbym zwrócić uwagę?
  10. Darta

Branding Huawei P30, w jakich sieciach?

Posiadam telefon z Orange, śmieci nie widać
  11. larry.bigl

Huawei P20 Pro. VoLTE i VoWIFI. Pytania, dyskusja i problemy.

Play, ikonę miałem do któregoś update i zniknęła. Co ciekawe na drugim świeżo updateowanym mam.
  12. maniek971

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Może dla tego że Huawei wdraża 9.1,wiec może odrazu dostaniem zaktualizowana wersję. https://www.theandroidsoul.com/huawei-releases-emui-9-1-update-beta/amp/
  13. A jaka sieć? Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  14. larry.bigl

Huawei P20 Pro. VoLTE i VoWIFI. Pytania, dyskusja i problemy.

Też nie mam ikony VoLTE na 236 mimo zaznaczonej opcji
  15. larry.bigl

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

@Gwozdek, rzeczywiście, włożyłem kartę i w ułamku sekundy pojawił się komunikat o aktualizacji. Już oba latają na 236
  16. Jakie jest ryzyko wypalenia jeśli często (i czasem długo) będzie świecić diodą dookoła aparatu? I jak bardzo aplikacja edge lighting drenuje baterie? Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  17. marcindreszcz

Pytania do właścicieli

Witam, mam pytanie do właścicieli S9 zPlay, mam od jakiegoś czasu problemy z zasięgiem w mojej lokalizacji, i znajomy który prowadzi sklep z telefonami podpowiedział mi żebym wgrał czysty soft "xeo" bo podobno na nim telefon jest stabilniejszy a nawet jest lepszy zasięg, rzadziej zrywa połączenia, powiedzcie ile w tym prawdy, Acha i czy w czystym xeo będzie działać wifi calling z Play?
  18. SŁAWOMIR NIEMYJSKI

Motorola G7 Power - opinie i wrażenia z użytkowania.

Masz rację , Nova sobie hulala, dziś w tle 1 g, 25 min. W cyfrowa równowaga sprawdziłem. Hm. W zarządzaniu bateria dałem teraz ograniczenie w tle i zobaczę co będzie się działo. Wracając do komentarza wyżej, odnośnie piorunka . Wiadomo ,że przy wyświetleniu 100% warto potrzymać z 10 min dłużej ładowanie. Wracając do znikania to u mnie wyłącza się zaraz po osiągnięciu 100%. Jeżeli telefon nie uspokoi się z zużywaniem energii, przywrócę ustawienia fabryczne. I zabawa od nowa. Mam dużo czasu to i czegoś nowego o telefonie się dowiem.
  19. hejol

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Coś skopane pewnie było i teraz naorawiają.
  20. DT2W nie używam i nie włączałem (i nie działa). Wrzuciłem nowy modem i bl, zobaczę jak będzie dalej.
  21. mateusz1807

Power-bank Xiaomi ZMI 20000mAh - długo ładuje telefon.

@szuwar1978 doszedł dziś mój. Nie wiem czym mierzyłeś ale z poziomu telefonu wygląda to tak: W domu mogę jeszcze sprawdzić miernikiem co pokaże. Szybkie na kablu wyłączone, przewód ten co był w zestawie z powerbankiem.
  22. Witam Od kliku dni miałem problem. Dodaje załącznik widać jak to wygląda. Google play nie instaluje aplikacji. Zrobiłem fabryczne problem wrócił po godzinie od fabrycznych. Telefon oddałem do serwisu jako że jest na gwarancji. Odebrałem go wczoraj(wygrali nowe oprogramowanie) , dziś problem znowu powrócił. Jakieś pomysły co mogło się stać!? Zawioze znowu do serwisu Huawei ale ich naprawy pozostają wiele do życzenia, może ktoś z was przechodził podobny problem w p20pro? Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  23. carlos81kk

Sony Xperia XZ1 - wady, zalety, opinie

I to jest wada której nie przejdę lg pozostaje z double tapnięciem Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
  24. witam w klubie , mam takie same objawy, od czasu do czsu komunikat o wyjecu karty pamieci.
  25. Tak, to najnowszy. Kernel ELS ale włączałeś DT2W w jakiejś aplikacji od kernela?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się