Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. nerkin

Galaxy Watch jako zegarek do biegania?

No widzisz, mnie mapa nie pojawia się w ogóle, pomimo ręcznego włączania aktywności. Tapnięte z Galaxy S8
  3. diabeelek88

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

A orientujecie się może czy WAS-LX1 8.0.0.390(C432) dostanie aktualizację do 9.0?
  4. Ciekawe skąd wiedziałem, że nie zostawisz mojego komentarza bez odpowiedzi. Z bxActions nie trzeba. Takie rzeczy się nie zdarzają. Może dlatego, że latarkę włączam podwójnym kliknięciem, a tego nie da się zrobić przez przypadek. Co ma piernik do wiatraka? Ja o latarce, Ty o płatnościach.
  5. lukeniu

Huawei P20 Pro. Etui, case'y, bumpery.

Ringke Fusion X używam od lutego i jak na razie nie żółknie. Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  6. Takie bug fixes, że mi się dziś sam z siebie zrestartował. Nie spodziewałem się takich problemów w urządzeniu tej klasy. Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
  7. misiekcośtam

Kotlin kurs dla początkujących

Polecam szkołę programowania https://codecool.pl/ bez problemu znajdziesz ją w necie bo właśnie prowadzą superową kampanie promocyjną, ale trzeba trochę się spiąć żeby rozszyfrować że to właśnie o nich chodzi.
  8. Jacek K.

Samsung Members - galaxy buds, care+, odkup.

Będziesz miał farta jak Ci wypłacą te 300zł. , bo w FAQ odnośnie promocji jest m.in. taki zapis " Minimalne kryteria, jakie musi spełniać telefon to możliwość uruchomienia oraz brak uszkodzeń wyświetlacza." Gdzieś jeszcze czytałem, że wycena musi być większa niż 0zł. ...
  9. Klienci pokochali OnePlusa za trzy cechy. Pierwsza z nich to chęć pokazania gigantom, że można stworzyć flagowy model w niższej cenie. Pojęcie Zabójca Flagowców od dawna nie jest wykorzystywane, ale jednak przylgnęło do firmy. Druga cecha to oprogramowanie, które jest względnie czyste, z niezbędnymi dodatkami i przede wszystkim bardzo szybkie. Ostatnia to podejście do klienta — […] Artykuł Europejska cena OnePlus 7 ma być akceptowalna – gorzej z OnePlus 7 Pro pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  10. @irekwielki jak długo zamierzasz używać ten telefon? Jak do 3 lat, to weź się nawet nie wygłupiaj w jakieś kombinacje z ładowaniem, tylko korzystaj z dobrodziejstw techniki. A jak powyżej 3 lat, to nawet jak będziesz chuchał i dmuchał, to bateria i tak Ci padnie Ergo: korzystaj, ładuj, doładowuj, i ciesz się z telefonu
  11. mateusz1807

Power-bank Xiaomi ZMI 20000mAh - długo ładuje telefon.

Najlepiej to by było naładować telefon z powerbanka i sprawdzać co jakiś czas ten wskazania się zgadzają. Sprawdzać co godzinę czy nawet pół jak to wygląda. W sumie nie zwracałem nigdy uwagi na ten podawany czas ładowania, nie wiem na ile to jest zgodne z rzeczywistością
  12. doniu32

Brak aktualizacji do Androida Pie

Mam już też paczkę zabezpieczeń z marca. Ciekawe, kiedy będzie kwietniowa- mam nadzieję, że jeszcze w tym miesiącu?????
  13. Botis

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Samsung wypuścił aktualizacje OneUI 1.1 na Tab S4 Zobaczcie jaką dodali opcje na samym dole screena (prawie jak w Tesli [emoji41]) I ciekawe czy na telefonach to będzie.
  14. awionetka

Ładowarka indukcyjna do N9

Uzywam ladowarki bezprzewodowej Samsunga od S9+ oraz ladowarki sieciowej z zestawu od Note 9 i dziala mi poprawnie szybkie ladowanie.
  15. michal26

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

@up Uzyskałem takie informacje od samego Huawei'a, pisząc maila.
  16. awionetka

Samsung Galaxy Note 9-etui/case.

Rowniez polecam MSVII. Odradzam Spigen Slim Fit - wyciera sie i schodzi wierzchnia warstwa.
  17. Wooyek

Huawei P30 Pro. Pytania do posiadaczy.

To jest menu z P30 Pro? Nie mam czegoś takiego
  18. awionetka

Galaxy Watch jako zegarek do biegania?

U mnie mapa pojawia sie tylko wtedy, gdy jawnie wystartuje cwiczenie z widgetu w zegarku. W przypadku cwiczen wykrytych automatycznie mapa mi sie nie pojawia. Rowniez mnie to wkurza.
  19. Ja ładuje na Samsungowej indukcyjnej, wolnej ładowarce - nie zauważyłem nagrzewania się telefonu. Ładowanie dużym prądem (a tak ładuje Huawei ładowarką z kompletu) szybciej zużyje baterie co widzę w porównaniu podobnego wiekiem P9 i ładowanego wolno S6. Ten ostatni mimo, że nigdy nie był mistrzem baterii, nadal trzyma normalnie i nie ma problemu z baterią. Z kolei akumulator w P9 to złom. A i dodam, że S6 był i jest nadal dużo częściej ładowany niż P9.
  20. S3V3N

Ochrona na ekran [folia, szkła] dla Note 9

Jak dojdzie dam znać Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  21. mat3j861

Jaki jest najlepszy ROM na Galaxy S5?

A czego ty oczekujesz jeżeli bateria trzyma Tobie 2 godziny? Co byś nie zainstalował to nie wydłuży to czasu działania na tak zajechanej bateri. Możesz zainstalować costom rom i jakiś kernel, ustawić zarządce by ograniczyć taktowania ale raz że wiąże się to ze spadkiem wydajności to i tak nie wiele wydłuży to czas pracy. Więc tak jak pisałem, żaden rom tu nie pomoże, jak już to inwestycja 30 zł na baterie i wtedy coś można próbować kombinować z romem.
  22. Wystarczy wybudzić telefon , więc nie bardzo rozumiem dlaczego piszesz o minięciu blokady? No chyba że ktoś używa biometrii i od razu przechodzi w Home. W kieszeni gdy masz bxA można przypadkowo załączyć i bateria rozładowana (bez etui) Zresztą do płacenia zbliżeniowego też trzeba wybudzić telefon
  23. zulu88

Ochrona na ekran [folia, szkła] dla Note 9

@S3V3N Powiedz jak tam z pęcherzykami powietrza na tej folii? Oglądałem filmik na YT jak gościu zakładał i to była jakaś porażka . Ja mam obecnie Spigen NeoFlex, ale tam nie ma żadnych problemów, bo folia jest zakładana na mokro i można wszystko dokładnie dopasować i dokładnie wypchnąć bąbelki. Może zna ktoś jeszcze jakąś inną folijkę aplikowaną "na mokro"?
  24. szuwar1978

Power-bank Xiaomi ZMI 20000mAh - długo ładuje telefon.

@UP Czyli miernik pokazuje Ci tak samo jak u mnie. Ja bym nie zaczął sprawdzać jak by mi na telefonie nie wyskoczylo 3h do pełnego ładowania. Sprawdze też w apce narazie mam naładowany telefon. I musze podladowac przez noc bank.
  25. Yildunn

Honor 10 - Jak odinstalować demo video

Aplikacja która uruchamia demo to " Retail Demo " jej nie da się odinstalować ani zatrzymać W załączniku umieściłem screeny wszystkich aplikacji na telefonie . Screeny_aplikacji.zip
  26. Nie udajemy, że Oppo Reno to coś nowego. Nowa seria smartfonów została dokładnie dwa tygodnie temu zaprezentowana w Chinach. Na tę rodzinę składają się trzy modele — bazowy, 10x Zoom Edition oraz Reno 5G. Dzisiaj zostały one oficjalnie przedstawione w Europie, a dokładniej w Zurychu. Szwajcaria, jako pierwszy kraj w Europie, otrzyma dostęp do najlepszej […] Artykuł Oppo Reno w Polsce – cena nie powala na kolana, a wygląd tak! pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się