Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Aleksandra

Problem z Wyświetlaczem pomocy

Więcej - przewiń do Ustawienia fabryczne i długo naciśnij przycisk. Coś się zadzieje na pewno szybciej, niż opaska miałaby się rozładować.
  3. Wysiek

Google Maps

Testuję trochę nawigację jeżdżąc po znanych mi drogach i niestety aplikacja słabo doradza, jak ominąć korki. Nie prowadzi bocznymi uliczkami mimo, że takie istnieją. Potrafi zaproponować jedynie inną drogę, ale z tych głównych. Coś takiego powinno być w ustawieniach. W jakiejś nawigacji coś takiego widziałem. Szkoda również, że aktywna nawigacja niepotrafi przygaszać ekranu w celu oszczędności energii, kiedy droga jest przez dłuższy czas prosta. Takie coś na nawet Yanosik. To dwa moje największe zarzuty. Poza tym jest ok. Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
  4. wolwark

Galaxy Watch - Aktualizacja oprogramowania

Aaa-ja pisałem o wersji LTE która dziś doszła...
  5. adamos111

Skojarzenia

Kierunek
  6. Przesiadlem się z Lg G6. Dla mnie chyba wszystko na plus. Może jeszcze ten czytnik w ekranie nie działa tak jakbym tego chciał, ale trzeba przyznac, że było już kilka aktualizacji które poprawiły czytnik, aparat i baterię. Podsumowując telefon na plus, ale bez wodotrysków
  7. d.skarb

GCam dla OP6 - dyskusja

Jeśli chodzi o zdjęcia nocne to ja używam tego XMLa (do wersji Arnova 1.5 lub Urnyx 4.5 - ) - załącznik. Wersje od JL które wrzuciłem powyżej świetnie wyglądają w dzień. Nocą dają zbyt mocny żółty odcień, chociaż to wszystko kwestia ustawień w appce która jest mega rozbudowana. Jak ktoś jest chętny to mogę podesłać link do kanału w Telegram dotyczący GCam dla OP6 - jest sporo ciekawych ustawień, przykładowych zdjęć i spamu URNYX UKEGS NIGHT OK.xml
  8. PiPoLiNiO

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

Po pierwszym ładowaniu. Ponad 2h na 25% to podobnie jak na s10+. Ekran qhd i 90hz. Jednak tu jak na s10 są od dźwięków z głośników drgania na plecach. Zdjęcia w trybie nocnym są lepsze w OP. I to dosyć mocno bo niemal brak szumów.
  9. MaciejB

Skojarzenia

Droga iPhone & Tapatalk
  10. adamos111

Skojarzenia

Tunel
  11. Dzonzi

Może i fajny ten oneplus, taki nie za mały. Gdyby miał maks. 6.2 cala to może bym wymienił za s10, ale zaczekam na testy, bo wygląda na to, że aparat ma gorszy. Co do odblokowywania to i tak odblokowuje twarzą, bo jest mega szybkie.
  12. puter

Po zmiana możecie aktualizować wersję bez lte? Jak sprawdzić csc? Możecie podać link do tematu jak dokonać zmiany?
  13. PiPoLiNiO

Bo musisz mieć rozmowę włączoną. Inaczej na logikę bezsensu aby działał.
  14. xperiagosc

Czy byłbyś w stanie używać Huawei/Honor bez Androida?

Może i tak, alebez sklepu z dobrymi apkami na miarę GP to daleko nie ujadą. Huawei P10 | Tapatalk
  15. Dzonzi

kurczę w którym miejscu w s10 jest ten świecący piksel z czujnika, bo nie widzę XD
  16. Było wszystko dobrze do puki, nie wyszła je***a aktualizacja i opaska się łączy lecz cały czas na wyświetlaczu opaski pokazuje się (Połącz z apk by uaktualnić) i tak cały czas. Kroki liczy i pokazuje że jest połączone tylko ten wyświetlacz od opaski nie działa poprawnie i nie wiem jak to naprawić. Myślałem o rozładowaniu jej i może będzie działać. Please help me
  17. tomasov

Ponoć OP7 posiada dodatkowy silnik wibracji coś na wzór taptic engine w iphonach. W jakich momentach, zadaniach na telefonie działa ten silniczek? Czy działa tak dobrze jak w iphonach?
  18. wolwark

No u mnie też zaktualizowało...teraz jeno ogarnąć to wszystko tak żeby eSIM-a wgrać...wie ktoś może kiedy eSIM wprowadzą w T-Mobile ? (jak mam być szczery to wolałbym tą usługę mieć na "głównym" numerze telefonu)
  19. meliorus

Zamówienia: zniżki, formy płatności

Ale mi bardziej chodziło ze strony oneplusa kto zamawiał. [emoji16] Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
  20. memphis21

Ja na stronie X-kom Wytapane z OnePlus 7 Pro
  21. Jak przeszedłem na dialer systemowy i ustawiłem go jako "obowiązujacy" to wszystko poszło bez problemu.
  22. Jash

Pixel 3a / 3a XL już do kupienia!

Jak u Was?
  23. Adir

[Samsung Galaxy S10e] Ochrona ekranu - szkła, folie

Wpisujesz w aliexprees "Samsung s10e UV glass" i od wyboru do kolory. Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
  24. Bardzo proszę. link To też, ale nie w tym kontekście Oczami..... a tak serio to :: Na Macu, klik drugie po lewej (po jabłku) menu na górnej belce > Eclipse.... Masz tam wszystko ładnie opisane
  25. mckay

ONEPLUS 7 PRO - ETUI/SZKŁO

No tak ale przy zagiętych wyświetlaczach brak innego tak niezawodnego rozwiązania...
  26. meliorus

Takie pytanko mam czy ktoś kto zamawiał oneplusa 7 pro 15 Maja dostał już go? Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się