Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. spec-naz1

Huawei P20 Pro, LG G7 Thinq czy coś innego?

Temat narusza regulamin działu Telefony / Tablety i netbooki – Zakupy. Zapoznaj się z Regulaminem Działu. Popraw go w ciągu 24 godzin! W przeciwnym wypadku temat zostanie usunięty.
  3. xperiagosc

Skojarzenia

Wredota SM-T580 +Tapatalk
  4. larry.bigl

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Dziś przyszły do mnie 2x P20 pro, na moim przez HiSuite wpadł soft 236, u mojej lubej zatrzymał się na znaczenie wcześniejszym. Ciekawe. Dodatkowo nam problem z powiadomieniem na aplikacji Pliki, jest i nie znika za nic i nie wiem skąd ono Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  5. horde

Co wybrać po S9+?

Dlaczego? Chodzi Tobie o nakładkę czy coś jeszcze?
  6. rumot

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Co to za różnica czy masz 236 czy 241, są ludzie co by dusze diabłu sprzedali za zmianę numerka kompilacji a tu zbliża się wielka aktualizacja i tym się ekscytujcie. https://www.xda-developers.com/emui-91-rollout-older-huawei-honor-devices/
  7. trampowsky

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Nie zapominajmy o "General bug fixes"
  8. the_naturat_com

Zakup szkła hartowanego Tmax

@Kilgore ja kupując szkło do S9+ miałem do wyboru 2 rozmiary. Większe, zakrywające prawie cały ekran lub mniejsze, do którego pasuje większość etui. Z założonym etui Spigen Thin Fit mam po 1mm szczeliny góra/dół.
  9. xPatrykPlayX

[PORADNIK] Aktualizacja do ANDROIDA 9 oraz EMUI 9.0.1

Warto również dodać, że zalecane jest wykonanie ustawień fabrycznych po dużych aktualizacjach
  10. Podrzucę coś, bo nikt nic nie wstawia.
  11. likemike84

[BOOTLOADER][INFO] Odblokowanie bootloadera Huawei 2019

Udało się komuś odblokować bootloader w ostatnim miesiącu? Jeśli tak to proszę o namiary strony
  12. the_naturat_com

Co wybrać po S9+?

Nigdy w życiu Huawei.
  13. Jeśli mówimy o komputerze osobistym, przychodzi nam na myśl albo nasz komputer stacjonarny, albo laptop. Jednak tak naprawdę najbardziej osobiste komputery, jakie posiadamy, spoczywają zazwyczaj w naszych kieszeniach. To oczywiście nasze smartfony, na których często mamy znacznie więcej osobistych plików niż na pozostałych komputerach. Linux On DeX na Samsungu Galaxy S10 Linux On DeX, ogłoszony […] Artykuł Linux on DeX – kolejne Samsungi zyskują świetne rozszerzenie pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  14. forumen

Skojarzenia

Ruda
  15. melis

Bateria w Galaxy S8.

@Rambdal ale tam to i bateria lekko pojemniejsza. tap
  16. arrtee

Sony Xperia XZ1 - wady, zalety, opinie

Telefon wymieniony na nowy egzemplarz. Jak na razie jestem zadowolony. Widać różnicę po przesiadce z XZ. Przede wszystkim jestem zaskoczony pozytywnie ekranem i trybem super żywych kolorów. No i przyzwyczajam się do androida 9. Jedyne czego mi brakuje to wyłącznie ekranu za pomocną podwójnego tapnięcia. Wysłane z mojego G8342 przy użyciu Tapatalka
  17. likemike84

P20 Pro - aparat, ile marketingu a ile jakości?

Panowie jak wyglądają u was zdjęcia robione w 40mpx w porównaniu do 10 mpx. Bo u mnie bardziej szczegółowe są te z 10 mpx. Są bardziej wyraźne i ostre.
  18. Gwozdek

Automatyczna zmiana tapet na ekranie blokady

Na ekranie blokady przeciągnij od dołu ekranu i wybierz odtwarzanie tych okładek:
  19. Rambdal

Bateria w Galaxy S8.

@ct65 na S7 EDGE miałem lepszy sot. Wysłano z Walkman-a
  20. Kilgore

Brawo. Wcale nie mowie, że bez ramki się nie da lub są jakieś problemy. Nie wybrałem tego tańszego z dwóch powodów. Nie wiem czy szkło pasowało by do etui to raz, a dwa, ramka pozycjonuje Ci szkło dokładnie tam gdzie ma być przyklejone. Bez ramki też można to uzyskać ale jak pisałem, jestem leniwy Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  21. Gwozdek

Honor 10 - pytania do posiadaczy.

Jak się pojawi, to powinna wyłapać. U mnie znalazło powiadomienia systemowe.
  22. Zephon

Huawei P20 Pro, LG G7 Thinq czy coś innego?

Ja osobiście się naczytałem o jakości dźwięku w telefonach i zawsze można posiłkować się dodatkowym DAC przez USB - np. DragonFly Black - z kablem USB C <-> USB ~250zł, a Huawei zagra wtedy lepiej niż wszędzie wychwalany LG V30.
  23. Munder

Automatyczna zmiana tapet na ekranie blokady

Mam ustawiony domyślny styl i nic z tego nie wychodzi, mam również ustawioną opcję, że przy każdorazowym włączeniu ekranu, powinna zmieniać się tapeta ekranu blokady..... W programie HiSuite, jest opcja przywracania do poprzedniej wersji EMUI. Właśnie robię kopię zapasową i chyba spróbuję to wszystko odwrócić.... Pozdrawiam
  24. Sasl

Galaxy Watch jako zegarek do biegania?

U mnie mapa pojawiała się od razu. Nie musiałem nic włączać. Mapa jest zarówno na zegarku jak i w telefonie. Mapa pojawia się po zakończeniu treningu, a właściwie jeśli biegam z samym zegarkiem to tylko ślad GPS. Potem po synchronizacji z telefonem trening pojawia się w sekcji Ćwiczenia już z mapą. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  25. horde

Co wybrać po S9+?

Ja się zastanawiam nad P30 PRO albo One Plus 7 PRO. Gdybym nie miał kupca z rodziny to bym w tym roku nie wymieniał. Wcześniej myślałem nad Mi9 fajna cena ale mały zysk a duży regres. Na Matę 20 czy 6t raczej nie warto.
  26. the_naturat_com

@Kilgore ja wczoraj założyłem nowe szkło (tanie z allegro) na S7 Edge. Nawet kropla nie poszła bokiem, a żadnej ramki nie miałem.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się