Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Gwozdek

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

Dyskusje na ten temat proszę kontynuować tutaj ->
  3. Marku116

Problem z antena w ford Kuga 2012

Ok, dzięki wielkie
  4. mateusz1807

Ochrona ekranu - szkła, folie

Bo aparat wystaje i to głównie na nim telefon leży, dlatego ja też zawsze mam naklejone szkło. Osobiście wpływu nie zauważyłem
  5. Spartan500

Magisk - ROOT systemless

Pojawiła się najnowsza wersja stabilna Magisk 19.2
  6. ASTEKAS

Aktualizacje oprogramowania.

Google zrywa współpracę z HUAWEI. Oj co to będzie? Czyżby koniec wsparcia?
  7. yaatzek

OxygenOS 9.X.X Stable (Android Pie) dla OnePlus 5T

@montezuma wywala to może zbyt brutalne Chodzi o to, że po zakończonej/nieodebranej rozmowie telefon wraca na ekran główny (wychodzi z aplikacji telefon). Przykładowo: przeglądam sobie np. chrome i ktoś do mnie dzwoni, nie odbieram połączenia, po tym jak przestaje dzwonić, wychodzi z chrome (wywala ) i przechodzi na pulpit. Drugi przykład: wchodzę w telefon, wybieram kontakt, rozmawiam, rozłączam się i od razu przechodzę na pulpit. Wcześniej było tak, że po zakończonej rozmowie wracało do aplikacji telefonu.
  8. halfi

Zielona linia na wyświetlaczu

Na 90% mikro zarysowanie, na tej foli fabrycznej gdy ja się zarysuje też pojawiają się takie linie na białym tle.
  9. rolo1980

Etui, pokrowce

Ja wybrałem samsungowskie clear view cover, w porównaniu do wcześniejszych modeli (używałem podobnego rozwiązania w sgs7, ale tam było tylko okienko wycięte) trochę śliskie i dość mocno się palcuje (w sgs7 było pokryte czymś jakby matowy winyl, tu jest goły silikon), ale za to w mniejszym stopniu pogrubia telefon i w pełni zabezpiecza górną krawędź (odsłonięty pozostaje jedynie przycisk zasilania i dolna krawędź telefonu. Generalnie jestem zadowolony, wygodnie się z tego korzysta, ale tak jak któryś z przedmówców wspomniał - odnoszę wrażenie że przy poprzednich modelach samsung przykładał większą staranność do jakości wykonania / użytych materiałów.
  10. Coś podobnego jak na tym filmiku? Ten po prawej rozumiem jest poprawiony?https://youtu.be/Y0kIhb8chak
  11. paveu241

Problem z antena w ford Kuga 2012

Ogólnie to tutaj odpowiedzi nie znajdziesz. Raz, że nie podałeś żadnych szczegółów dot. radia, a dwa - "specjalistów" od tego tu nie ma. Skonsultowałbym się raczej z jakimś elektromechanikiem, czy da się jakoś to ogarnąć, ewentualnie ze sprzedawcą radia.
  12. montezuma

OxygenOS 9.X.X Stable (Android Pie) dla OnePlus 5T

@yaatzek nie wiem co oznacza ,,wywala do ekranu głównego ' ' ale u mnie nic nie wywala { a tak a'propos - co to za słowo ,,wywala ' ' , jest jakiś inny odpowiednik tego słowa ? } - co do kafelków - tak, kasuje ostatnie kontakty, ale mi to nie przeszkadza - zawsze coś po każdej aktualizacji jest coś do czego nie możemy się przyzwyczaić ale są też i dobre zmiany jak Lokalizacja parkingu, która moim zdaniem jest przydatna.
  13. vostok

Huawei Mate 20 X. Aktualizacje oprogramowania.

Póki co, to zupełnie bez wsparcia oraz usług zostaną smartfony, które Huawei zamierza wyprodukować. Obecne zachowają usługi Google (sklep, płatności, mapy, gmail itp). Nie wiem tylko czy otrzymają aktualizacje zabezpieczeń, bo wychodzi, że chyba niestety ni Natomiast androida, to se Huawei może cały czas aktualizować, w końcu to otwarty system. Tak czy siak nie wygląda to jakoś zachęcająco...
  14. DaN995

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

Moja czeka w punkcie odbioru. SGS10e
  15. Cześć Mam problem z anteną radiową w radio dedykowanym na androidze. Kupiłem radio, podłączyłem jednak problem jest z anteną, mianowicie nie ściąga dobrze fal, a wręcz fatalnie + jak już jest jakaś fala to słychać szuszczenie. Czy ktoś miał z czym takim doczynienia i może poradzić co zrobić ? Może jakiś wzmacniacz lub modyfikacja oryginalnej anteny ? Dzięki i pozdrawiam
  16. lukeniu

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Moim zdaniem nie warto bo brakuje jej kilku opcji, a różnicy w jakości zdjęć raczej nie ma. Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  17. facet_

Nasuwają mi się rożne epitety #$$@#(_%#@_*%)%*)@#*%)*... jeszcze niech sie google wypnie na huawei biorąc pod uwagę najnowsze doniesienia to zostaniemy totalnie w czarnej dziurze.
  18. Calvex

Huawei P30 Pro. Pytania do posiadaczy.

Ładna afera jak wszystko będzie dobrze, to jutro będę mieć p30 pro za 1900 zł i 0.7 haha. Ludzie oszaleli po tych newsach z rana xD
  19. sebson123

Lg g7 fit opinie

Ma ktos z was ten telefon? Jak dziala, czy ma android 9? Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
  20. Dzisiaj
  21. rolo1980

Bateria - dyskusja ogólna i statystyki

Witam! Telefonu używam od tygodnia, wszystko ustawione na "auto" + tryb nocny (w końcu czarny motyw w stockowym romie!!!) z optymalizacją baterii włącznie, statystyki są z weekendu (stąd brak połączeń bo to telefon firmowy), moim zdaniem - porównując z poprzednią słuchawką SGS7- tragedii z baterią (jak niektórzy twierdzą) moim zdaniem nie ma.
  22. Gwozdek

Nie da się.
  23. timot

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

Czy już ktoś z Was otrzymał swoją ładowarkę? Do mnie przyjechała dzisiaj rano[emoji4] Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
  24. @Krzysztoflodz nie ma, zwykły + zoom.
  25. mateusz1807

Samsung Gear S3 - dyskusja ogólna

Już jest u mnie: dodana zawartość Pierwsze wrażenia pozytywne. Lekkie zmiany kosmetyczne. Nowe ikonki, więcej rzeczy na belce z szybkim dostępem. Zaktualizowane aplikacje są bardziej czytelne, mają większe czcionki. Mam też odczucie że cały system chodzi szybciej. Zobaczymy jak będzie z baterią. Nie widzę żadnych nowych tarcz.
  26. monika99

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Powiedzcie prosze, czy warto instalowac wersje 312, czy jest jakas poprawa w jakosci zdiec, czy to moze tylko wyjscie przed szereg?
  27. Puniek

Kolejne aktualizacje dla SGS 7 EDGE - czy i kiedy?

Wydaje mi się, ze jest to Samsung Messages 5.0.43.1 dodana zawartość Ja chciałbym się natomiast wypowiedzieć o aplikacji Samsung Email. Jakiś czas temu był upgrade z wersji 5 do wersji 6 (z pomarańczowej ikony na czerwoną). Z moich obserwacji przy tej nowszej jest wyraźnie szybsze zużywanie baterii w stanie statycznym (np telefon leży nieużywany w nocy) gdy włączone są powiadomienia Push (czyli automatyczne aktualizowanie wiadomości przy nadejściu nowej). Gdy używałem tej aplikacji w wersji 5 (pomarańczowa ikona) włączenie powiadomień push nie powodowało zauważalnego szybszego spadku baterii....a w wersji 6 jest to zauważalne. Takie mam odczucia przy używaniu konta pocztowego wp.pl
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się