Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Roy

Odblokowanie bootloadera, TWRP i ROOT (Magisk)

Teraz kumam z tym f. Nie śledzę akurat na bieżąco txXx. Widziałem tylko to co jest na XDA w Open Post i łykałem Stable relki. Tak przez ciekawość stary, jaki jest kanał dystrybucji bety. Telegram, github ? Nie mogę coś logicznie tego ogarnąć. ¯\_(ツ)_/¯ Dawaj @kubatm jeszcze raz o co c`mon, bo ja to na piechotę za każdym razem edytowałem sobie nową wer. profilu.
  3. SkuterPL

Facebook Messenger

Mam problem z Video Instant na Messager, kamerka nie mruga mi, gdy ktoś ma otwarte moje okno rozmowy. Uprawnienia dla aparatu i mikrofonu mam przydzielone. Telefon s10. Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
  4. Witam, potrzebuje pilnie pomocy, a mianowicie kupiłem nowy telefon S9+ i przeniosłem wszystkie dane ze starego galaxy S7 łącznie z kontaktami. wszystko było ok, puki nie usunąłem konta google na starym telefonie i go nie przywróciłem do ustawień fabrycznych. Wszystkie kontakty zniknęły mi z nowego telefonu, mimo, że na nim też mam to samo konto google. Pomóżcie w jaki sposób mogę je przywrócić i czy jest w ogóle taka możliwość. Dodam, że nie interesują mnie fachowe firmy, które odzyskują dane za kase... Z góry dziękuję za pomoc
  5. jeronimo

Honor play

Twój temat został przeniesiony do kosza.
  6. Gwozdek

Honor 10 - Jak odinstalować demo video

Jeśli chodzi o powiadomienie, to przesuń lekko w prawo i wejdź w opcje konfiguracji i tam zablokuj. Nie wiem, jak Ci pomóc z tym rejestrem połączeń. Pewnie te kontakty są zaszyte w samej aplikacji. Możesz zmienić dialer, ale Honor trochę kiepsko współpracuje z niestandardowymi. Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
  7. Roy

Oneplus 6 - modyfikacje

@szwejk27 Od Ciebie wyszło i do Ciebie wraca. Kumasz ?, hehe.
  8. pawel.prz

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Sprawdzałem, nie mam jeszcze aktualizacji. Wysłane z mojego SM-T835 przy użyciu Tapatalka
  9. leon9953

[Samsung Galaxy S10e] Ochrona ekranu - szkła, folie

@DaN995 Problem polega na tym że nikt raczej nie zna pochodzenia tej która była fabrycznie, i tu jest kłopot. Chociaż może jeśli zadzwonisz do Samsunga to potwierdzą Pamiętaj tylko że folia nie zabezpiecza ekranu przed upadkiem.
  10. Rambdal

Bateria w Galaxy S8.

Tak wyglądało dziś. Wysłano z Walkman-a
  11. Geno85

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Zainstalowane wedlug poradnika... smiga az milo brak bledow. Oczywiscie reset wszystkiego.
  12. trampowsky

Oneplus 6 - modyfikacje

https://www108.zippyshare.com/v/G05HZAo9/file.html Do usług
  13. qmisiek440

P 20 pro czy Mi9

no własnie samsunga nie che, po prostu touchwizz mi się przeżarł (taka jakaś niechęćmimo że mam sentyment do starego nota 4) o mate 20 pro myślałem ale przeglądając zdjęcia nie widziałem jego przewagi nad p20pro. Nad pixelem się nie zastanawiałem, sam nie wiem co o nim myśleć, cena wysoka za 3ke a dwójka wygląda jak z poprzedniej epoki
  14. Maciek pokerzysta

Android Oreo [8.x] - wrażenia/opinie/błędy

Wpłynęła wpłynęła. Wystarczy poczytać zagraniczne fora z redditem na czele. Każdy odnotował większy lub mniejszy spadek.
  15. ultragliss

S7 Edge z ROOT'em, customy, modyfikacje, kernele, etc... - Dyskusja ogólna

Witam, Coraz bardziej interesuje mnie jakiś Pie-custom - zakładam, że mógłby to być BlackDiamond - ostatnio dev wypuścił wersję 3.0 i ludzie bardzo chwalą. Mam wszakże mały problem i mocno boję się uwalić telefon... Wczytywałem się w tekst TheNaturata o customowaniu i zgrubsza kumam o co chodzi, ale: * w wątku o tym konkretnym romie co raz piszą coś o jakimś fikuśnym TWRP od tkkg1994, co to warto (trzeba?) zainstalować żeby pamięć nie pokazywała 'zero', * jeżeli chcę polskie XEO to pobrać jakiś CSC selector, tylko po pierwsze gość pisze, że najnowsza wersja 3.0.0 jest na Oreo (a nie na Pie który chcę instalować) a poza tym to ma 1.6GB i chyba trochę za dużo, bo tam są wszystkie CSC... * TheNaturat pisał coś o pliku no-verity któy trzeba flashować po romie, tutaj nie ma o tym słowa... Czy mógłbym prosić kogoś bardziej kumatego o rozpoznanie tego tematu i poradę co i jak zainstalować pod nasze polskie warunki (CSC XEO)? Mam oryginalny Oreo XEO, updatowany ostatnim OTA - jaki twrp instalować i co dokładnie potem, żeby po prostu nie uwalić czegoś i nie walczyć z bootloopem a jednocześnie mieć VoLTE i WiFi calling... Aha - ciekawe czy ktoś wie - mam na telefonie zainstalowaną pocztę korporacyjną, która działa w "porozumieniu" z aplikacją "Intune" Microsoftu - czy będę musiał instalować Magisk, żeby "ukryć" custom przed tym monitorem, a może w ogóle się nie da i poczta przestanie mi działać jak się Intune wykrzaczy przez KNOX'a? Prośba o pomoc pliz..
  16. zuli007

Kabel host OTG w Huawei P30 Pro

U mnie wykrywa zarówno pendrive jak i mysz i klawiaturę. Sprawdzałem na przelotce unitek (USB-C do USB) oraz chińskiej all in one (hdmi, VGA, Jack, USB).
  17. queven

[Wymiana - Dopłata] Oneplus 6 na Galaxy Note 9.

Też się zastanawiam zmiana oneplus 6 na samsung galaxy note 9 i nie wiem czy to zrobić czy czekać na op7. Najbardziej zależy mi na płynnym działaniu telefonu (żadne granie w gry) , długiej pracy na baterii. Regularnych aktualizacji. Dodatkowym plusem jest ładowanie indukcyjne ale jeszcze nie wiem do końca gdy jest to funkcja robiąca różnice. Nie zależy mi na rootach, zmianach romu. Najlepiej zainstalować system i przez dwa lata do nowego telefonu nie muszę konfigurować sprzętu.
  18. @fiksiu ale ja nigdzie nie napisałem że nie można używać telefonu dłużej niż 3 lata... Dlaczego miałbym w to ciężko uwierzyć? Pisze o tym, że nie po to kupuje telefon żeby potem na niego chuchać. Telefon ma mnie służyć i mnie nie sprawiać problemów, a nie wujkom, ciotkom, tatom czy mamom za 3 lata. No sory, ale nie kupuję telefonu z myślą o tym żeby za 3 lata go oddać komuś z rodziny, tylko po to żebym to ja był w pełni zadowolony z jego możliwości. Dlatego jeśli ktoś dał mi opcje mega hiper super szybkiego ładowania to korzystam, a nie patrze że za 3 lata bateria padnie. Może zoomu też nie będe używał, bo mechanizm soczewek może się wyrobić
  19. xperiagosc

Facebook Messenger

Też zauważyłem to u siebie, tylko myślałem, że to prędzej wina filmiku, albo jakiś chwilowy zwis spki. Huawei P10 | Tapatalk
  20. ja z galaxy s8 niby lepszy ten g7 ale jednak ten wyswietlacz i wyglad to s8, ale lg bateria na duzy + aparat - słabe zdjecia po zmroku i w domu do światła sztucznego
  21. Ja przeszedłem z G6 tylko dlatego że była okazja i szybciej android 9 poza tym widać różnicę w sensie lepszy dźwięk aparat i ładowanie indukcyjne i szybszy procesor co widać czuje się w użytkowaniu i moim zdaniem mimo mniejszej pojemności lepsza bateria choć nadal testuję... Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  22. Dzisiaj
  23. AndrzejZ.

Przejściówka Jack 3.5mm - USB C i brak muzyki przez aux

A kabel jack jack masz stereo? Ewentualnie jak pisze przedmowca walniety jest kabelek, bo jak pisałem wcześniej kupiłem przejściówkę nie ori za 29zeta i u mnie działa bez problemu Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
  24. cvxcvx

Adapter MHL

Ale link do wersji Twojego kabla możesz chyba możesz podrzucić. Niechce mi się kupować wszystkich. Jeśli faktycznie ci działało to kupię taki sam do testów. Podejrzewam że nie tylko mnie to interesuje.
  25. patrykkubiak_96

Android Oreo [8.x] - wrażenia/opinie/błędy

Ja mam aktualnie 44% baterii i 3h SoT. Aktualizacja w żaden sposób nie wpłynęła na działanie telefonu ani na baterię. Wszystko jest jak było. Nie wiem co wy z tymi telefonami robicie :D.
  26. jaktojest

Samsung Members - galaxy buds, care+, odkup.

Na tej stronie ze statusem wyskoczyło mi że wybierając recykling telefonu bon na 300 zł zostanie zrealizowany . Zobaczymy jak się potoczy sprawa .
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się