Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. sroczkin

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Musisz sobie zainstalować PhoneINFO i w zakładce Kod CSC i w Kod oprogramowania CSC zobaczysz jaki masz region . U mnie wygląda to tak
  3. majek9

Obudowa, Case

Tak to wygląda w przypadku zwykłego przezroczystego tpu którego używam od zakupu Pixela 3. Przed upadkiem na beton chroniłby cienko, ale na jakieś mniejsze wypadki da radę. Świadomy wybór etui głównie właśnie pod kątem ewentualnych zarysowań pleckow czy ramki. Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka
  4. robertd

Huawei P20 Pro. Folie ochronne i szkła hartowane.

Jeżeli paprochy zastały na ekranie to nie ma problemu. Klejącymi paseczkami zbierzesz i nie powinno być śladu. Ja tak robiłem. Gorzej jeżeli paprochy przylepia się do szkła spigena od spodu. Wówczas paseczki nie za bardzo podziałają. Na innym szkle próbowałem i niestety został ślad.
  5. Violetowy

Jak sprawdzić czy mam XEF czy coś innego?
  6. frappie

Jaki masz CSC? Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  7. bani42

To u mnie coś się źle pobrało jeszcze raz 7 i win nie może rozpakować Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  8. sroczkin

Ja do wypakowania uzywam winrar .
  9. bani42

No tak czym wypakowałeś?? Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  10. sroczkin

Przez SamFirm ściąga się 5-io plikowiec .
  11. bani42

Jeden plik czy 4 , ja nie mogę go 7 zip wpakować .... Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  12. sroczkin

Ja już po aktualizacji. W aparacie jest tryb nocny oraz poprawki zabezpieczeń na 1 kwietnia. Dzisiaj mam nockę w robocie to sprawdzę ten tryb nocny .
  13. Ja będę obserwował temat, od wymiany karty nie miałem zawiechy, przerwy, szumów w połączeniach. Weryfikuje temat i po świętach się jednoznacznie wypowiem czy taka wymiana karty pomogła w moim przypadku przy numerze w nju Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka
  14. PWojciechowska

Huawei MediaPad M5 10 - opinie, wrażenia.

U mnie też pojawiła się aktualizacja. Tablet kupiony w Plusie, bez brandu, z kartą SIM z Plusa. Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
  15. scslawomir

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

W sumie to ja czekałem na 144 a dostałem 9 andka. Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  16. cichykoksik2207

Mniejsze ceny s10 w innych krajach.

A jak wtedy z gwarancją? Nie jest ona czasem warunkowa? bo dla telefonów spoza Polski tak właśnie jest.
  17. Tomuś Tomuś

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Kuźwa nadal aktualizacji brak.....
  18. Może mi ktoś powiedzieć czy dobrze wyglądają na kompie zdjęcia które zrobiłem wczoraj na safari zoom x10? dodana zawartość
  19. spec-naz1

Samsung s10 plus vs huawei p30 pro

Miałem dość sporo telefonów w ostatnim czasie i s10+ w niczym nie odstaje w płynności od tych modeli, z którymi miałem styczność, nie ma żadnych lagów ani przycięć. Wiem też, jak działa nakładka w Huaweiu i ile braków ma ten system, więc żadne lanie wody tutaj nie pomoże, każdy wybierze to co dla niego jest priorytetem, ale nie ma co na silę zaklinać rzeczywistości. Należy pamiętać, że to, że coś w jednym modelu nie diała tak jak powinno, nie oznacza że problem taki będzie występował w każdym egzemplarzu.
  20. Poczytaj fora anglojęzyczne .... Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka dodana zawartość https://www.androidcentral.com/how-fix-huawei-p30-pro-notification-problems?amp#referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&amp_tf=%C5%B9r%C3%B3d%C5%82o%3A%20%251%24s Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  21. bani42

Właśnie targam.... Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka dodana zawartość To jest jednoplikowiec?? Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  22. oo21o

Pierwsze wrażenia

Lokalizacja i blokady -> Smart lock:) niestety w 3 z tego co wiem usunęli choć na początku podobno było .. Ja jednak zostałem przy 2xl, w przeliczeniu i przy rozsądnym przekalkulowaniu wyszłoby mi że za dużo bym stracił. Jednak zdecydowanie wolę większe telefony i chyba to zdecydowalo. Bateria też jest przynajmniej 1h lepsza na sot. Może Pixel 4xl (oby bez tych dziur w ekranie) to będzie to jedynie szkoda mi lepszego przedniego aparatu ale uświadomiłem sobie że aż tak dużo selfie nie trzaskam więc swój egzemplarz odsyłam po świętach
  23. xPatrykPlayX

[Poradnik] Instalacja Androida 9.0 przez pendrive'a.

Hejka, wiem że to dział dla P20 Pro, ale mam ogromną prośbę czy mógłby ktoś mi znaleźć odpowiednia paczkę do instalacji przez pendrive Andorida 9 telefon mam Huawei Mate 20 Lite SNE-LX1(c432)
  24. bani42

Samsung s10 plus vs huawei p30 pro

Mi samsung nie laguje , nie siedzę cały czas przed wyświetlaczem i nie wyszukuje problemów. Wejdźcie na fora hujłeja poczytajcie o problemach z jakimi borykają się użytkownicy . Nie wiem o jakich trzaskach piszecie jeśli chodzi o BT ja mam sparowany GW i buds i wszystko ładnie pięknie hula. . Nie ma telefonów na rynku żeby każdemu dogodził. Hujłej to nadal Taki VW z biedronki czyli Skoda ..... Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  25. Karoldre

Jak długo po zakupie telefon może leżeć nieużywany?

Hehe Biedak poleży w szafie dlatego, że teraz mam dużo wyjazdów i nie mam zwyczajnie czasu na zabawę z nim a poza tym nie chcę aby się zniszczył podczas jakiegoś wyjazdu dlatego do momentu powrotu używam starego telefonu. Ps biedak leży w szufladzie a nie w szafie i jest mu wygodnie. Na dwód załączam fotkę abyś się nie martwił Czyli reasumując mówicie, że może spokojnie poleżeć bez negatywnych skutków dla baterii. Dzięki za odpowiedzi
  26. Od czasu do czasu pojawia się komunikat, że kartę pamieci wyjęto chociaż nic takiego się nie dzieje. Karta jest widoczna w apce... Ktoś coś takiego ma, miał czy może wie co z tym zrobic ?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się