Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. DaN995

[Samsung Galaxy S10e] Ochrona ekranu - szkła, folie

Wiecie może czy folie dostępne w sklepach Samsunga (Brand Store) to the same co fabryczna? Pytam się, bo ta fabryczna bardzo mało się palcuje i jest stosunkowo cienka co osobiście bardzo mi pasuje. SGS10e
  3. Jagielon_0

Aparat - dyskusja ogólna i zdjęcia wykonane naszym telefonem

No nagrywanie video to raczej drugoplanowa opcja. Czy będę robił dużo zdjęć w nocy , nie wiem na pewno 85% będzie wykonywanych za dnia . Filmy video też raczej w standardzie. Obecnie posiadam note8 i trybu slow motion użyłem może kilka razy , więc tego nienbiore pod uwagę. Zastanawiam się jeszcze jak że zwykłym nagrywaniem i stabilizacja. Ciężko bo na kilku filmach opinie były różne- więc kwestia rzetelności recenzenta
  4. manual

Honor play

Masz cały dział o Honorze Play,po co zakładasz nowy wątek? https://forum.android.com.pl/forum/2466-honor-play/
  5. Nie oszukujmy się samsung nie jest już liderem biorąc pod uwagę aparat i możliwości fotograficzne, taki P30 pro wyciska więcej, w tej chwili to Huawei jest liderem rynku a Samsung jest ok. 1 roku z tyłu.
  6. cichykoksik2207

Dioda powiadomień, a właściwie jej brak - jak ją zastąpić?

@russo Podczas ładowania da się zrobić by świeciła na czerwono,natomiast jak już się naładuje to nie wiem. Sprawdzę w wolnej chwili.
  7. Pewnie, że tak. S10e jest nieco mniejszy, wygląda lepiej, nie ma ograniczonego iOS. SGS10e
  8. cichykoksik2207

Aparat - dyskusja ogólna i zdjęcia wykonane naszym telefonem

A teraz niech Ci sympatycy trybu nocnego napiszą ile mają zdjęć robionych nocą... Ja na kilkaset mam może z 10-15 i to jeszcze za czasów lg g4. A ile takich zdjęć mam wywołanych ? Żadne A teraz spójrzmy na to jak dużo filmujemy-i kto do kogo nie ma polotu
  9. barto1997

Przejściówka Jack 3.5mm - USB C i brak muzyki przez aux

Mam przelotkę z https://www.aliexpress.com/item/Ugreen-Type-C-3-5-Jack-Earphone-USB-C-to-3-5mm-AUX-Headphones-Adapter-For/32853581172.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3da24c4di1CDS0 i działa bez najmniejszych problemów
  10. I tylko zdjęć nocnych. Weźmy jeszcze pod uwagę możliwości wideo to huawei w tym zestawieniu się nie liczy. Nie piszę już o bolączkach huaweia bo to już nie na temat.
  11. garyfisherka

Huawei P30 Pro. Etui, case'y i covery.

mi 3 mk przyszedl bez wyciecia na lampe - odesłałam. Zamówiłam ESR essential
  12. "wymagane uprawnienie zostało wyłączone" taki komunikat pojawia się mi podczas próby wczytania kontaktów. Konto google, karta sd, plik vcf wszędzie to samo. POMOCY!
  13. Hujłej to syf dla Janusza i Grażyny. I przestańcie w forum samsung galaxy S 10 pisać o tym syfie.... Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  14. Nic nie zniknęło, za to wróciło chowanie notcha Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
  15. Bartus Wolniaczyk

Kable usb-c do ładowania

Co do tych kabelkow zamówiłem właśnie z baseusa 5a i czekam, bo nie mieli na stanie, jak dojdą to dam znać
  16. witajcie. Też posiada 10.2.3.0 i czy po zastosowaniu sposobu co napisał afgan1939 nie znikną dane z telefonu? pozdrawiam Maciek
  17. M@reS

Gdzie kupić pewnie i korzystnie

Nie ma aplikacji bo Play oficjalnie nie blokuje telefonów.....na dzisiaj w Polsce blokują Plus i T-Mobile a Orange wyrywkowo. Ale o tej aplikacji i działaniu Knox w przypadku blokad jest tyle napisane że nie trzeba tego roztrząsać na forum. Wystarczy poczytać. Jak operator blokuje to może pomóc, ale nie musi zmiana karty SIM na zagraniczną. A i tutaj trzeba było by poczytać jakie sieci komórkowe nie współpracują w zakresie blokad. Bo np anglicy blokują telefony nawet z Polskimi SIMami więc mają umowę na to w dwie strony na pewno.
  18. Dzisiaj
  19. Botis

Premia 500 PLN a zakup telefonu z zagranicy.

No właśnie ciekawe od czego to zależy Przy zwrotach za S9 było to samo z telefonami z Amazon jedni pisali ze dostali inni że nie.
  20. Botis

Ochrona na ekran [folia, szkła] dla Note 9

Ja po tygodniu używania odkleilem swoje szkło. To jednak nie dla mnie. Pogrubia już i tak gruby telefon, te wystające krawędzie mnie wkurzały tym bardziej że noszę telefon bez etui. Może jeszcze jakąś folie wypróbuje ale najprawdopodobniej zostawię bez ochrony.
  21. Firma Huawei opublikowała dziś wyniki finansowe za I kwartał 2019 roku, w którym wypracowała 179,7 mld CNY przychodu tj. około $26,78 miliardów. Stanowi to wzrost o 39% w ujęciu rok do roku. Marża netto w tym okresie wyniosła około 8%. Szczegóły wyników Huawei W pierwszym kwartale Huawei nie ujawnił zysku netto, ale podał, że jego […] Artykuł Psy szczekają, a karawana jedzie dalej – świetne wyniki Huawei! pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  22. S3V3N

Kolega dostał telefon z brandem z Niemiec, tego samego dnia co ja, i on niestety nie dostał bonusu. Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  23. little.big.conversation

P 20 pro czy Mi9

Może masz zbyt duże wymagania, nie lepiej kupić tańszy smartfon, w miarę szybki a oddzielnie jakiś fajny aparat kompaktowy? Finansowo wyjdzie podobnie a pewność że będziesz zadowolony. P20 pro też wybitny nie jest jak wrzucisz fotki na kompa.
  24. Wierniewiczowny

Xiaomi Pocophone f1 - jakość zdjęć

Wow, xiaomi serio daje radę. Szanuję. Gdybym nie miał swojego telefonu to bym się zastanowił nad kupieniem tego
  25. Botis

ATO to Austria Ciekawe co tak naprawdę ma znaczenie przy tych bonusach skoro jedni dostają nawet z zagranicznych dystrybucji a inni nie.
  26. Ardaenye

Etui/folie - Zenfone 5/5Z

Tak jak pisałem na poprzedniej stronie - czarna ramka jest za szeroka i zachodzi na ekran. Ja już przywykłem do tego. Jedynym szkłem dobrze dociętym na 5/5Z jest Imak ale jest drogi i kruchy.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się