Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Witam, poszukuje następcy Iphona SE, najważniejsze jest to by był małego rozmiaru do max 5'' liczy się bateria, oraz dość dobry aparat. Z góry dziękuje.
  3. LG G62

Serwis LG - wrażenia, opinie, pytania

Rękojmia do sprzedawcy jest bardziej skuteczna, jak zareklamujesz u LG to stracisz czas, bo będzie ich zdaniem telefon " w pełni sprawny " i tyle, na rękojmi jednak się lepiej przykładają.
  4. bbartek93

Ochrona ekranu - szkła, folie

Mi chodzi o full i przezroczysty tyl. Czyli ekran, tył i boki. Miałem to na moim Huaweiu p9 i fajne to było, fajna folia bo trzymało się pewnie telefon. https://sklep.3mk.pl/pl/p/OnePlus-6-Folia-na-zaokraglony-ekran-ochrona-tylu-i-bokow-3mk-ARC-3D-Special-Edition/39623
  5. Łukasz Wij

Problem z Mirrorlink Samsulng galaxy j6+

Witam, od jakiegoś czasu mama problem z połączeniem mojego samsunga galaxy j6+ za pośrednictwem Mirrorlink z moja Toyotą. Jeszcze około dwóch miesięcy temu tego problemu nie było., wszystko działało bez zarzutu. W Toyocie wersja oprogramowania Mirrorlink to wersja 1.1. W samsungu wersja Androida to 8.1.0 Proszę o pomoc.
  6. PiPoLiNiO

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Tak, sieci później. Teraz wszyscy będą pisać że u nich nic albo zadawać zbędne pytania? Bez jaj. Za każdym razem to samo. Jeden dostał to napisze jakie wrażenia.
  7. frappie

U mnie nic. Jak mam telefon z orange to nadal jest tak jak bylo kiedys z samsungami ze czeka sie dluzej na update od operatorow niz na xeo? Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  8. PiPoLiNiO

Daj znać czy jest jakaś różnica w jakości zdjęć.
  9. Shyamer

Pocofone F1 czy Samsung Galaxy A50

Nie nie źle mnie zrozumiałeś ja wiem ze Mpx nie robią zdj tylko ważna jest jakość podzespołów aparatu, moja dziewczyna ma J5 2016 i tez 13mpx jak ja 13mpx w A5 i nie pa porównania A5 deklasuje tamten aparat. W tych pieniążkach chce możliwie najlepszy aparat. Tylko mam mieszane uczucia bo w niektórych porównaniach wygrywa poco w niektórych A50, sprzedawca w mi store mówił ze poco ma gorszy na pewno od samunga ale jest szybszy i tu jest problem. Ja mogę iść na kompromisy ale ważna dla mnie jest bateria i jakieś takie funkcje i proste dodatki typu fajny aparat, jack, microsd, nfc mi nie potrzebne, ekran pal licho żeby działał a jak się przyglądałem ten w poco fajny ostry obraz mimo ze lubie amoledy z samsunga te kolory i wgl zagęszczenie pixeli w poco i samsungu to samo, wygląd na pewno samsung ale poko też jest ładny a nie chce wybrać na wygląd jak nie bd się sprawdzał jako ta nawigacja czy aparat. Chce możliwie wydajny telefon ale nie gram wiec nie musi być szczytowa. Lubię robić zdj z wycieczek potem je wywołuje i chce dobry aparat. z ciekawości redmi note 7 ma tak zly aparat mimo 48mpx? wgl słyszałem jeśli w A50 korzysta się z full rozdzielczości zdj to jakaś funkcja nie działa chyba HDR, prawda to? Czyli dobrze rozumiem oprócz ekranu i wyglądu A50 nie prezentuje sobą nic i Pocofone F1 jest lepsze pod resztą względów?
  10. Jak z trybami oszczędności baterii? Procek/grafa w S10e powinny być wydajniejsze niż w S7. Może włączenie jakiegoś oszczędzania energii nie sprawi, że wydajność spadnie poniżej tej w S7, ale bateria będzie dłużej trzymać?
  11. spec-naz1

Właśnie się ściąga[emoji6] Zobaczymy co to da Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  12. jackq

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

Nie wiem jak t-mobile bo od nich nie kupuje nic a nic i nigdy już nie kupię. Jeśli chodzi o dodatki typowo od operatora to z play nie miałem nic, czysty soft, z orange to samo (usług SIM nie liczę bo to można wyłączyć). Parę preinstalowanych apek typu ebay, amazon itp, do usunięcia bez problemu. Simlocków nie zakłada już od dawna żadna sieć w Pl.
  13. Mi whatsapp i tapatalk działa z powiadomieniami i kolorem odpowiednim do danej aplikacji
  14. oczywiście ustawiłem, nie jestem głąbem, nie działa, jest to znany przez samsunga błąd (lub celowe działanie, aby używać tylko systemowych apek), tylko dziwię się, że nie zrobili nic z tym. Pisałem do nich w tej sprawie na samsung members, powiedzieli, że wiedzą, i że naprawią.
  15. Czy autor czasem nie gwizdnął tego telefonu i teraz pyta czy właściciel nie będzie mógł namierzyć swojego urządzenia po resecie?
  16. Oczywiście że działają z innymi aplikacjami. Trzeba ustawić
  17. tpawel

Piszesz jakby mpx robiły zdjęcia. Jeśli tak to kup za 899 Redmi note 7 i skosztuj tych mpx [emoji23] Przesledz co pisałem wcześniej, ja temat z Pocophonem obadalem bardzo szczegółowo kilak miesiecy temu. A50 chcialem kupić niedawno. Urzekł mnie wygląd i wyświetlacz. Nic więcej niestety. Wysłane z LG G7
  18. bialyshakur90

Beta testy Androida 9.0 i EMUI 9 dla Huawei P20 Lite.

Nikt nie pokazał na forum . Okej skoro tak jest Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  19. Może po prostu czas na wymianę baterii ?
  20. Cześć, Ostatnio dokupiłem 2 kartę do internetu do OP5 i chciałem zacząć korzystać z Dual Sim. Jednak mam pewien problem., ponieważ często jeżdzę samochodem z Yanosikiem i mapami online jednak podczas rozmowy na karcie sim 1 dane mobilne z karty 2 wyłaczają się. Jest na to sposób? Z rozmową i danymi na jednej karcie szło sobie poradzić ustawiając odpowiedni tryb pracy. A jak jest z pracą na 2 kartach sim? Jedną mam typowo do rozmów SMS a drugą pod internet a to wkurza niemiłosiernie jak jadę i rozmawiam a nagle nawigacja przestaje działać albo Yanosik się gubi... Dzięki za sugestie.
  21. Dzisiaj
  22. Często zbyt duży wybór jest większym problemem niż kompletny brak wyboru. Tak wiem, nie brzmi to najlepiej. W końcu szeroki wybór pozwala nam dobrać coś, według naszych preferencji. Jednak jeśli sami nie do końca wiemy, czego szukamy, ten może nas najzwyczajniej przytłoczyć. Netflix zaproponuje losowy odcinek Zdaje się, że władze Netflixa zauważyły ten problem. Sam […] Artykuł Nie wiesz co obejrzeć? Netflix ma na to rozwiązanie pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  23. sebson123

Mysle ze lepszy bedzie pocophone. Ma snapa 845 6 gb ramu , dziala bardzo dobrze i szybko , aparat ma bardzo dobry jak na xiaomi , jedynie ekaran ips a nie amoled. Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
  24. O portalu Marka Zuckerberga jest w ostatnim czasie bardzo głośno. Głównie za sprawą spekulacji, że Messenger już wkrótce zostanie wbudowany w aplikację Facebooka oraz niestety, dzięki kolejnym wpadkom. Mam tutaj na myśli m.in. fakt, że Facebook przechowywał setki milionów haseł jako zwykły tekst (tzw. plain text). Największy na świecie portal społecznościowy nie daje o sobie […] Artykuł Facebook pracuje nad własnym asystentem głosowym pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  25. mr.locash

Premia 500 PLN a zakup telefonu z zagranicy.

Podczas rozmowy na infolinii uzyskałem info , że czasem w ramach dodatkowej weryfikacji Samsung może poprosić o skan dowodu zakupu i wtedy porównuje listę sklepów biorących udział w promocji. Tak więc jednym się udaje, ale może tez być problem ... oczywiście oby się udało
  26. xperiagosc

Skojarzenia

Siła Huawei P10 | Tapatalk
  27. marexx

Serwis LG - wrażenia, opinie, pytania

Telefon kupiłem w Mediaexpert czy reklamować go w tym sklepie czy jakoś przez LG? Chodzi o to że wyłącza się przy robieniu zdjęć nawet jak jest 70% bateri,i jeszcze jedno jak się wylogować ze swojego konta bo przeciesz będą mieli dostęp do wszystkich moich dokumentów,zdjęć itp.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się