Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. morgan_mladafronta

Pokaż pulpit/motyw swojego P10!

DeathMagnetic, nie bardzo rozumiem tego zamieszania z DPI, czy nie wystarczy poprzesuwac suwaki w dziale wyświetlacz w ustawieniach? Zrobiłem tam tak i wszystko się zmniejszyło. Jak ktoś ma dobre oczy to będzie zadowolony. Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
  3. schizyk12

Przejściówka Jack 3.5mm - USB C i brak muzyki przez aux

To nie był problem telefonu tylko twojej przejściówki, pozdrawiam Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
  4. Dzisiaj
  5. Nadszedł czas, aby uzyskać natychmiastowe dane i automatyczną kredyt uliczną dzięki Garmin Edge 130, który ma wszystko, czego potrzebujesz do nawigacji, monitorowania statystyk, pozostania w kontakcie z bliskimi i wiele więcej. A wszystko to w wytrzymałym i kompaktowym urządzeniu, które idzie tam, gdzie jesteś i nie obciąża Cię. Cechy produktu: ● Uproszczona, wytrzymała konstrukcja z wyświetlaczem 1,8 cala, który jest wyraźny i łatwy do odczytania w świetle słonecznym lub w warunkach słabego oświetlenia. ● Z satelitami GPS, GLONASS i Galileo trzy systemy nawigacyjne. ● Wbudowany wysokościomierz do danych podstawowych, takich jak odległość jazdy, prędkość i wysokość. ● Obejmuje funkcje nawigacyjne, takie jak nawigacja po torze, wskazówki skrętu, powrót do toru itp. ● Kompatybilny z akcesoriami serii Varia, w tym radarem wstecznym, inteligentnymi światłami rowerowymi itp. ● Łatwe udostępnianie i blokowanie lokalizacji dzięki funkcji Live Track i dostarczaniu lokalizacji. ● Wbudowany akumulator litowo-jonowy 350 mAh przez 13 godzin pracy i 2,5 godziny ładowania. ● Połączone funkcje, gdy używasz kompatybilnego urządzenia, obejmują inteligentne powiadomienia, informacje o pogodzie i inne. Gdziekolwiek jedziesz, komputer rowerowy Edge 130 rejestruje Twoje podstawowe statystyki. Niezależnie od tego, czy jeździsz na singletrack, otwartych drogach czy ulicach miasta, Edge 130 jest idealnym partnerem do jazdy: https://gearvita.com/garmin-edge-130-intelligent-wireless-bicycle-computer.html 10% kod rabatowy „MISALE10” jest dostępny dla: xiaomi mi band 3 poco f1
  6. mat3j861

Dobry smartphone z rysikiem

A znasz jakiś inny smartphone z rysikiem? Nie mowie o dołączonym ołówku tylko pełnoprawnym rysikiem.
  7. mat3j861

Jaki rom do Galaxy S5

Z taką bateria? - żaden
  8. Nie wiem czy ktoś jeszcze używa Androida 6 na samsungu s6 ale jeżeli tak to może komuś się przyda mój kernel, który jest sporą modyfikacją nie pamiętam już jakiego nawet. Używam go od roku. Jest to moja modyfikacja na moje potrzeby, pierwsza i jednocześnie ostatnia wersja. Dużo zmian w sterownikach grafy, zarządzania procesami, wiele goovernorów, etc. W Synapse dołożona opcja bardzo wielu tweaków. Ekran na opcji film ustawiony tak, żeby nie robil przekłamań kolorystycznych, itp. Kernel nastawiony raczej na to, aby w synapse zjechać w dół taktowaniami, napięciami w celu jak najdłuższego czasu pracy na baterii. Ja używam zarządcy nightmare - na nim mam najlepsze efekty. Używam go na sofcie XtreStoLite 3.3.1 (też robiłem mu modyfikacje ale niewielkie, więc raczej nie ma sensu go udostępniać). W synapse dodatkowo wyłączam 3 rdzenie, reszta na 1GHz max, grafa na minimum zablokowana, wszystko działa bez lagów, czas instalacji oprogramowania jedynie jest wtedy dłuższy, jeżeli ktoś często nie instaluje nic nowego, a zależy mu na tym, żeby telefon ładować raz na kilka dni to takie ustawienia są w porządku. https://github.com/artkar0/SamsungS6_Kernel/raw/master/kernel_artkar.zip
  9. RalliArt

Dziwne zachowanie przycisku zmiany trybów (niestabilny/luźny)

Telefon z samego początku serii. U mnie przycisk jest prosty, jest trochę luźny ale nie przeszkadzało mi to nigdy i myślę że tak właśnie powinno być. Opór jest w porządku (łatwo da się zmienić używając kciuka), pozwala na łatwą zmianę trybu, a blokuje możliwość samoistnej jego zmiany. Luźny mam na myśli to że jak przesuwasz po nim szybko i delikatnie palec to go lekko słychać (nie siedzi w 100% nieruchomo). Napisz do supportu Oneplusa na czacie i pokaż im zdjęcie jak to wygląda, na pewno pomogą.
  10. Wczoraj
  11. pietrekxd

Aparat - dyskusja ogólna i zdjęcia wykonane naszym telefonem

W ustawieniach aparatu trzy pierwsze opcje
  12. Adrian Bałdys

Jaki rom do Galaxy S5

Siema wszystkim ostatnio w moim s7 padł ekran i przez jakiś czas musze korzystać z Galaxy S5 ale telefon co chwile sie wiesza laguje a bateria pada po 2h używania, wgrałem cm14 ale na tym romie nie ma większej różnicy więc chciałem sie dowiedzieć jaki rom możecie polecić na tą s5 żeby dało sie normalnie korzystać z tego telefonu miło widziane linki
  13. summ9r

Huawei P20. Aktualizacje oprogramowania.

Cześć, Huawei P20 w sieci Plus. HiCare oraz HiSuite nie znajduje aktualizacji do EMUI 9/Android 9. Telefon nawet przywróciłem do ustawień fabrycznych - bez rezultatu. Jedyna aktualizacja jaka weszła, to ta od Plusa, która dodaje animowane logo i masę niepotrzebnych aplikacji. Jakieś pomysły jak to zaktualizować do najnowszej wersji? Pozdrawiam!
  14. ArtaszesO

[PORADNIK] Aktualizacja do ANDROIDA 9 oraz EMUI 9.0.1

Akurat aplikacji nie przywracam z backupu, a Messenger.... Tutaj reupload na mega dla tych co nie mogą się doczekać https://mega.nz/#F!xB8kjAAK!TIM9xjMOGmpDCaBBwSkPiA
  15. ArtaszesO

Automatyczne odrzucanie połączeń

nie musisz mieć, wystarczy że w ustawieniach połączeń ustawisz odrzucaj wszystkie przychodzące i taki będzie efekt. Patrzyłaś w tych ustawieniach?
  16. xPatrykPlayX

Oczywiście, że jest tylko uprzedzam że np Messengera musisz pobrać od nowa.. Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  17. ArtaszesO

Czy jest możliwe wgranie kopii zapasowej robionej przez Hisuite na wersji 8?
  18. Raczej mało prawdopodobne, aby trafił się Tobie tak samo podpadający egzemplarz.
  19. @kamilzawi jakie pliki dajesz w Odin i co zaznaczasz?
  20. Ryjek23

Mate 9 - aktualizacje oprogramowania

Niestety nie pomogło cóż czeka mnie serwis dodana zawartość Panowie jedynie wyjście było odblokowanie bl
  21. Aleksandra Dabrowska

Automatyczne odrzucanie połączeń

Witam. Nie wiem, czy to kwestia najnowszej aktualizacji, czy telefonu bądź karty, ale od 2 dni każde połączenie przychodzące jest automatycznie odrzucane. Nie dostaje żadnych powiadomień, nie wyskakuje baner o połączeniu przychadzacym, dosłownie nic. Jedyne co widzę to w ostatnich połączeniach, że ktoś do mnie dzwonił z ikoną, że połączenie odrzucone. Ma ktoś może pomyśl czego to może być wina? Nadmienię jeszcze, że nie mam żadnych dodanych blokowanych numerów. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź. Pozdrawiam, Ola
  22. Probuje to wgrac na lineage os i niestety nie dziala. Wyskakuje komunikat Re-Partition operation failed wiec domyslam sie ze brakuje mi pliku pit. Skad moge go pobrac aby to zadzialalo?
  23. Trochę słucham muzyki na słuchawkach ale nie mam jakiś wygórowanych wymagań. Wolałbym obejść się bez zewnętrznych dac.
  24. xPatrykPlayX

Ehm widzę tutaj masz link https://androidhost.ru/Ugo Jutro wrzucę paczkę na własny hosting i będzie po problemie Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  25. lopi

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Niestety tylko taką odpowiedź dostałem z pomocy technicznej Huawei. Krótko mówiąc aktualizacja została cofnięta i trzeba uzbroić się w cierpliwość. Pozdrawiam
  26. Maciek pokerzysta

Problemy z wyświetlaczem - Temat zbiorowy

Po prostu uczą się od Apple oraz Samusnga by wady telefonu nazywać cechami i tyle Ja nie mam żadnego problemu z powidokami ale nakładka tak zamula ten telefon, że głowa mała.
  27. Honor Honor

Honor note 10 kiedy android 9

Witam To posiadając polska kartę sim nie mam możliwości aktualizacji do wersji 9 androida czy jest jakaś inna możliwość aktualizacji
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się