Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. ufon73

Huawei Mate 20 Pro. Etui, case'y i covery.

Etui torras z Amazona za 10£. Bardzo cienkie (muszę założyć szkło uv i będzie idealne combo). Przezroczyste z niebieska ramka (i ramka aparatu). Miałem kupować wersję twilight ale kupiłem niebieski tel i idealnie pasuje. Jedyna wada (jak w każdym przezroczystym etui) że zapewne będzie kurz wchodził pod spód co mnie irytuje Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
  3. folusek

Automatyczna zmiana SMS na MMS

A więcej niż 3 smsy? Nadal po 3 smsach zmienia na MMS
  4. jaqjordan

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

Ok. Ale skoro 360 to default to ja nie widzę różnicy z Oreo. I nie mam kulfonow. Serio nie wiem o co chodzi z tym skalowaniem. Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
  5. @Pierzak1 nie bardzo cię rozumiem jak wgrać to ja wiem pytałem o aktualizacje mam wersje 6.0 i chciałbym wgrać 6.1 bez wipe
  6. W zeszłym roku Huawei postanowiło wydać jeden, dodatkowy model z serii Mate. O ile zazwyczaj spotkaliśmy odmiany Lite, bazową i Pro, tak Mate 20 doczekał się jeszcze odsłony Mate 20 X. Teoretycznie była ona dedykowana graczom i nawet zestawiana z Nintendo Switch czy też Samsungiem Galaxy Note9 za sprawą akcesorium w postaci stylusa. Niemniej przede […] Artykuł Huawei Mate 20 X 5G wdzięczy się na filmie, a my poznajemy różnice pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  7. Igor Drożniak

P8 Lite Debranding

Witam, czy da się zdebrandować P8 Lite w wersji 6.0 - z brandingiem T-Mobile'a? Zależy mi na debrandingu z powodu takiego, że chcę mieć androida 5.0, zamiast 6.0
  8. Wymiana smartfonu na nowy zawsze jest ekscytującym doznaniem. Mów, co chcesz. Widziałem, jak wymienia je młodzież, dorośli i seniorzy, jak robią to studenci i prezesi. Dla każdego z nich jest to jakiś krok w nieznane: oto urządzenie tak podręczne jak zegarek ma zostać wymienione na coś innego. Jak będzie działać? Czy się w tym wszystkim […] Artykuł Jaki telefon kupić? Najważniejsze cechy i parametry pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  9. Qber

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Trzeba pamiętać że każdy przypadek jest inny, generalnie telefon ma się zaktualiować i działać, jednakże przy dużych aktualizacjach czasem zdarzają się problemy. Każdy z nas telefonu używa inaczej, innych apek itd. Ktoś zgłąszał problem z NFC, komuś apka nie działa itp. bardzo często "lekiem" na te dolegliwości jest factory reset. Aktualizacje na działających systemach mają to do siebie że czasem pewne ustawienia mogą nie zaskoczyć bo system cały czas używa starych etc.
  10. pagro

Aplikacja Hivoice

Dziękuję Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  11. Maciej Krupiński

Beta testy Androida 9.0 i EMUI 9 dla Huawei P20 Lite.

@bialyshakur90 przecież wstawiłem screeny prawie dwa tygodnie temu z bety aktualizacji Zobacz na pierwszej stronie tego postu i od mojej odpowiedzi rozwiń "Pokaż ukrytą zawartość". Trzeba dokładnie przejrzeć post Jak jeszcze nie dostałeś aktualizacji to spróbuj kliknąć na te trzy kropki w prawym górnym rogu i naciskać "Pobierz ostatni pełny pakiet", skoro dołączyłeś do projektu. Ja tak wymusiłem chyba w sumie, bo "Sprawdź aktualizacje" jakoś nie dawało rady
  12. Linka widziałem wcześniej bardziej interesowało mnie kiedy oficjalnie zostanie udostępniona ta funkcja.
  13. tomi999

Samsung s9 - Pojawiajace się reklamy na całym ekranie .

Witam, ja też mam taki sam problem z ekranem blokady, za pierwszym razem jak mi to wyskoczyło zrobiłem reset do ustawień fabrycznych i pomogło na kilka dni teraz wróciło na nowo mimo że ostatnio nie instalowalem żadnych nowych aplikacji, wieczorem było ok a rano już ten zaspany ekran blokady był- nie będę co tydzień przywracal ustawienia fabryczne! Czy ktos ma jakis pomysł jak się tego pozbyć?
  14. dszymek

Upgrade radia

Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3. Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz. Przydatne linki: Pierwsze kroki na forum Zmiana tytułu wątku Jak poprawnie nazwać temat
  15. Potrzebuję około 1gb netu, nic innego nie potrzebne. Dlatego szukam jak najtaniej w sensie: - 1 doładowanie na raz drożej i długa ważność konta. To net sobie rozdzielę w czasie. - co miesiąc po parę złotych żeby ten 1gb mieć. Operator obojętny.
  16. Bank Millennium płatności bez problemu.
  17. @krogul252 Z tego co mi wiadomo wczoraj był jakiś problemtym globalny z tym sklepem i parę osób miało podobnie
  18. -V-Cyb3r

Aplikacja Hivoice

HiVoice to funkcja przyspieszająca wybieranie numerów. Umożliwia ona głosowe wybranie numeru z książki telefonicznej bez konieczności odblokowania telefonu. Wystarczy na zablokowanym ekranie wcisnąć przycisk ściszania dźwięku, a następnie wypowiedzieć nazwę kontaktu, do którego chcemy zadzwonić. Funkcja ta jest domyślnie włączona w smartfonach Huawei. Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  19. _tommy_

Motorola G7 Power - opinie i wrażenia z użytkowania.

A może wybrałeś widżet który jest właśnie pionowy? Rozumiem Twój problem ale to co opisujesz pasuje mi właśnie do tego. Z drugiej strony dziwi mnie problematyczność widżetów gdzie teraz w erze nowych technologii taki błąd nie powinien się pojawić. Powiem tak, problemu z widżetami nie miałem praktycznie nigdy, kiedyś na innym modelu od Sony nie szło mi ustawienie dodatku od bodajże AccuWeather a)e to było nam Androidzie 5/6. Wysłane z Moto G(7) Power przy użyciu Tapatalka
  20. pagro

Aplikacja Hivoice

Cześć, co robi ta aplikacja? Ostatnio przynajmniej raz dziennie chce mi się aktywować. Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  21. Wincenty

Automatyczna zmiana SMS na MMS

Wchodzisz do Wiadomości - Ustawienia - Więcej ustawień - SMS - Tryb wprowadzania - ustaw na Alfabet GSM Bez obaw możesz pisać z polskimi znakami
  22. Wgrywasz do telefonu lub na kartę interesujący Cię plik ***.zip. Następnie TWRP-install-wybrany plik i już.
  23. Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3. Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz. Przydatne linki: Pierwsze kroki na forum Zmiana tytułu wątku Jak poprawnie nazwać temat
  24. dszymek

Problem z Apartem - Widomości

Twój temat został przeniesiony do kosza.
  25. dszymek

Problem z Apartem - Widomości

Brak reakcji = Kosz
  26. P.M.

Identyfikacja dzwoniącego w słuchawkach BT

Mam MIUI Polska i po którejś aktualizacji za cholerę nie mogę znaleźć gdzie się zmienia region
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się