Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Wczoraj
  2. ochkarol

Pytania do właścicieli

I takiej odpowiedzi oczekiwałem. Dzięki. Spodziewałem się tego, bo przecież gdyby Polkomtel instalował sam tą aplikację można byłyby ją odinstalować w posty sposób. A tak już to nie takie proste.
  3. monroe

Ochrona ekranu - szkła, folie

Sęk w tym, że S6 i S8 nie miały kamerki w ekranie dlatego wyglądało to w ich przypadku zgoła inaczej.
  4. ufon73

Mate 20 Pro - ochrona ekranu (szkła, folie, hybrydy)

Ja montowalem wczoraj szkło uv (bez żadnej ramki montażowej) na Note 9 I mate 20 pro. Kupione na Amazonie za 10£ sztuka. W zestwie naklejka na plecki, głośnik i dół telefonu żeby nie zalać portów. Trochę kleju zawsze pójdzie ggdzies bokiem ale bez problemu da się zmyć. Samo szkło leży idealnie, nie odkleja się, współgra z etui. Już nigdy nie kupię folii. Jedyny minus to że się rysuje bardziej niż ekran niby 9h ale to jakieś chińskie 9h Dodstkowo zdejmowalem ostatnio szkło i odeszło wyjątkowo łatwo,na YouTube jakoś trudniej się zdejmowalo ale to lepiej dla mnie w sumie. Ogólnie polecam w wuj Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
  5. Pamiętam, że jest tryb nocny w Samsungu. Po wykonaniu chyba z 50 zdjęć po aktualizacji do trybu nocnego jestem przekonany, że dalej mu daleko do p30 pro. Jest jaśniej ale ilość detali i ogolna jasność zdjęć jest dalej nie do pobicia. Z resztą szczegółowe porównania już są na Youtube i na /ciach/. Niestety muszę potwierdzić ich opinie . Co do zdjęć dziennych to już różnica jest żadna. Czasem jeden telefon zrobi lepsze zdjęcie a czasem drugi. Jeżeli jednak porównamy p30 bez pro do s10e to wtedy tak jak piszesz różnicę są praktycznie żadne bo aparat p30 jest gorszy od tego z p30 pro. Ja również wybrałbym Samsunga ale autor napisał o 3 ważnych aspektach a licząc je łącznie nieznacznie lepszym wyborem będzie Huawei. Wybór należy do niego Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  6. Mi po restarcie wszystkie odczyty wróciły do normy, restart zegarka był wymuszony przez zmianę telefonu z P20 PRO na P30 Pro i po tym restarcie wszystko idealnie działa. Nawet nieszczęsne piętra dobrze wskazuję [emoji6] Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
  7. Zamów w sklepie do domu W Jakim trybie cykacie swoje fotki na co dzień? Auto czy pro?
  8. bartek laska

Aktualizacje oprogramowania.

No nie wiem jakie były Wasze wrażenia, ale na Pie telefon działał tragicznie. Po powrocie do Oreo diametralna różnica przede wszystkim w multitaskingu i telefon przestał lagowac. Dodam że na Pie aparat odpalal się w jakieś 15 sekund za każdym razem, niezależnie od ilości apek w tle
  9. @seb84 Pamiętaj,że w samsungu jest już tryb nocny,więc pod tym względem różnice się trochę zacierają. @bem91 Samsung lepiej wypadnie w kręceniu filmów i zdecydowanie lepiej ze wsparciem. Funkcjonalność-zdecydowanie samsung. Raczej odwrotnie bo tylko bateria przemawia za huawei,ale zdjęcia już nie tak jak wsparcie aktualizacjami. Celowo omijam desing bo to kwesti gustu,więc przewagę ma samsung.
  10. jeronimo

Pytania do właścicieli

To może ja tobie odpowiem, tak w kazdym telefonie z plusa jest ta aplikacja. Kupujac w sieci plus u operatora nie maja rozdziału pomiedzy telefonem na raty, a telefonem bez rat. dodana zawartość Sprawdzone organoleptycznie na telefonie mojego szefa.
  11. bani42

Skin ikonik do gry Fortnite dla S10

Chłopie daj sobie już siana.... Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  12. M@reS

Pytania do właścicieli

Dlatego, że na tym to polega i każdy operator robi to w ten sam sposób....jeżeli chodzi o Samsungi przez Knox. Poczytaj trochę na ten temat, a na pewno zmienisz zdanie co do mojej odpowiedzi.
  13. bodziocx15

Ułamana tacka, nie widzi karty SIM. Gwarancja?

Mój dotarł w piątek do serwisu. Ciekawe czy gwarancja obejmie to uszkodzenie. Dam informacje jaka była decyzja serwisu.
  14. pecet

Problemy z wyświetlaczem - Temat zbiorowy

Ja oddałem na serwis telefon bo mam podobnie i niestety nie uznali. Zmienili oprogramowanie i twierdzą że urządzenie sprawne. Jeszcze dwa razy do nich pisalem i mieli przysłać kuriera i wysłać do katowic ale coś kurier mnie zlał. Chyba pora pożegnać się z marką lg i poszukać czegoś lepszego Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  15. W moim LG-H870 z systemem Android 8 utworzyłem wzór blokujący dostęp do albumu zdjęć i dodatkowo tzw. PIN zapasowy, którego obecnie nie pamiętam. Czy mogę teraz zmienić wcześniej utworzony wzór. Jeżeli jest to możliwe, to bardzo proszę o podpowiedź jak to zrobić. Z góry dziękuję za ewentualną poradę. Wiesław
  16. Tekaer

Google Camera mod (cstark27)

Czy ktoś orientuje się czy jest w gcam opcja zmiany na szerszy kąt w przedniej kamerze, tak jak na stockowej apce? Mam dwie wersje gcam, stabilniejszą GoogleCamera_5.2.025-Final_fu24-18 do zdjęć dziennych i tą mniej stabilną GCam_6.1.021_Advanced_V1.4.032219.1950 do Night Sight. W obu nie ma problemu z przechodzeniem na szeroki kąt w aparacie głównym, ale nie mogę się przełączyć na szerszy kąt w przednim aparacie. Robi się to w jakiś szczególny sposób, czy po prostu te pory gcama nie dają takiej opcji?
  17. TrueGrand

OnePlus 7 - informacje i plotki

Co jaki czas zmieniasz Rom? I dlaczego zmieniasz?
  18. sroczkin

Skin ikonik do gry Fortnite dla S10

Tak jak kolega wyżej , widzę że nie do końca wiesz o co biega w Rodo. A co do pobrania 1 zł w celu weryfikacji to jest normalna procedura ktora stosuje wiele instytucji . Skoro tak się pieklisz z powodu pobrania tej złotówki widać że nie posiadasz konta na allegro , nigdy nie podpisywales umowy bankowej przez Internet, nie brałeś kredytu przez Internet, nie przypisywales karty bankowej do aplikacji usług mobilnych . W tych wszystkich przypadkach z konta pobierana jest opłata ktora służy do weryfikacji danych osobowych i po ich zatwierdzeniu pieniądze wracają na konto .
  19. ochkarol

Pytania do właścicieli

Dlaczego zakładasz, że w Plusie musi być tak samo? Nie chcę być niegrzeczny ale w Twoich dwóch postach nie ma odpowiedzi na moje pytanie a skutek może być taki, że ktoś, kto będzie tę odpowiedź znał już mojego posta z zapytaniem nie zobaczy.
  20. Fairblue

Galaxy S8 - Pytania do włascicieli

Na androidzie Pie - Jak usunąć obramowania ikon? Na oreo mogłam sobie to dowolnie ustawić a na Pie nie jestem w stanie znaleźć takiej opcji A wygląda to szpetnie jak wokół jest taka duża brzydka biała ramka... Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  21. Pirzu na swoim kanale porównał dość szczegółowo p20 pro i p30. Zgadzam się z nim. Nie ma sensu już kupować p20 pro. Co do p30 i s10e to już trudniejszy wybór. - Aparat jest na podobnym poziomie aczkolwiek w trudnych warunkach oświetleniowych wygrywa p30 - Bateria lepsza w p30 - Aktualizacje raczej Samsung. Na pewno poprawki bezpieczeństwa będą dłużej aktualizowane przez Samsunga . Nie patrząc na cenę jednak wg mnie s10e>p30>mi9 a patrząc na cenę wygrywa mi9. Sam zastanawiałem się nad nim, nawet go zamówiłem. Niestety brak tego modelu w sklepach spowodował, że wziąłem na gesty p30 pro i s10 plus. Nakładka Samsunga jest najlepsza jaką miałem przyjemność używać . No ale przyjemność użytkowania dla mnie lepsza jest w Huawei. Więcej Twoich wymagań spełni Huawei ale s10e jest bardziej równym telefonem. Mi9 będzie się używać podobnie do Huawei (podobne gesty,szybkość i płynność). Gorszy będzie aparat i trochę bateria. Natomiast nakładka systemowa jest bardziej rozbudowana w mi9. Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
  22. little.big.conversation

P30 Pro vs pozostali producenci - porównanie możliwości fotograficznych

Jak masz dobrej klasy słuchawki bt to nie ma znaczenia czy telefon generuje dobry dźwięk.
  23. 01adacho

Ułamana tacka, nie widzi karty SIM. Gwarancja?

właśnie to samo mi sie przytrafiło z lg g6 chciałem wyjąć tackę i wyszła w kawałkach a część została w środku cała została część z sim, ta część w której siedzi karta sim jest ok nieuszkodzona i piny do karty sim też nie są powyginane ale telefon nie reagował na włożenie karty sim (nie widział jej), w czesci gdzie wkłada sie karte sd widać kawałek połamanej tacki ten który został w srodku, okazuje sie ze po stronie karty sd jest jakiś mikrostyk lub coś w tym stylu który odczytuje czy tacka jest włożona i jesli nie zostanie załączony przez tackę nie podłączy karty sim, więc zamiast szarpać i ciągnąć za ten kawałek który pozostał w srodku, poprostu go delikatnie wcisnąłem do środka, i sie okazało że po włożeniu sim działa , na szczescie sim działa i można korzystać z telefonu, po świetach zobacze czy uda sie to zareklamować T-mobile.
  24. Ja jestem jeszcze tylko ciekaw, jak ten telefon daje sobie radę z dźwiękiem na dobrej klasy słuchawkach BT. Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
  25. Witam. Od ponad dwóch lat użytkuję Samsunga Galaxy S7 i choć nadal jestem z niego zadowolony uznałem, że pora na zmiany. Telefon coraz krócej trzyma na baterii, zestarzał się design'owo i póki jeszcze jest cokolwiek wart chcę go sprzedać i kupić coś nowszego. Podobał mi się Huawei P20 Pro jednak po obejrzeniu wielu recenzji jego oraz innych opcji mam w głowie galimatias jeszcze większy niż wcześniej. Na telefon chcę wydać ok. 2000zł - może być trochę więcej... lub mniej. Rozglądałem się głównie pomiędzy P20 Pro, P30, S10e, S9+, Mi 9 ale z chęcią posłucham rad i być może innych propozycji. Moje priorytety: - trzymanie na baterii co najmniej od rana do wieczora (z ok. 4 godzinami pracy a włączonym ekranie) - aparat fotograficzny widocznie lepszy od tego w S7 - nie chcę patelni typu GALAXY NOTE itd. - jak najdłuższe wspieranie aktualizacjami
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się