Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. folusek

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

@Budus Wysyłasz sms-a z kilku urządzeń z jednego konta
  3. maniek971

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Czytaj że zrozumieniem, jest wskazane a nie konieczne.
  4. Powiedzmy, ze stoje przed podobnym wyborem telefonu do 2000zl i wezme MI 9 jak tylko bedzie, chcialem tez kupic P30 ale jak prosze kupujacego o fakture czy jest na raty to 0 odezwu. Takze na twoim miejscu rozgladałbym sie miedzy tymi dwoma, ewentualnie poszukal jeszcze S10e,Mate 20 pro.
  5. P.M.

Tasker - jak i z czym to się je :)

Say działa na słuchawkach BT ! Jak dam stream "media" lub "ringer" to dźwięk pojawia się i w głośniku telefonu i na słuchawkach a jak dam stream "call" to tylko na słuchawkach. Zgaduję, że powinienem zrobić profil oparty na Call Incoming, tylko nie wiem jak wyciągnąć wypowiadanie nazwy kontaktu.
  6. https://www.sammobile.com/apk/edgelighting/edgelighting-1-0-10/
  7. Pobrałem najnowsza aktualizacje dzisiaj. I gdzie moge teraz pobrac edge lighting?
  8. @halfi nie ma jej przy najnowszej wersji oprogramowania czyli: G975FXXU1ASD5_G975FOXM1ASD4_XEO
  9. DeathMagnetic

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

@jaqjordan Opcje programistyczne, pole najmniejsza szerokość, lub ustawienia rozmiaru wyswietlacza w opcjach zwyklych. Suwak ma zdefiniowane wartosci dpi, normalna to 360, najmniejsza to 423. Tak czy siak, nie skaluje interfejsu. Huawei P10 | Tapatalk
  10. Budus

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

po aktualizacji, wcześniej tego nie widziałem, pojawiło się Call @ Message Continuity - ktoś wiec co i jak działa ?
  11. Santi100

[Samsung Galaxy S10e] Pojawiła się nowa aktualizacja...

Jest osobny tryb nocny [emoji846] eS10e
  12. Goompie

Płatności zbliżeniowe

Czy komuś udało się użyć P30 Pro do płatności zbliżeniowych innych niż Google pay? Próbowałem dodać swoją karte w aplikacji ING i otrzymałem komunikat że do tego telefonu nie można dodac karty płatności zblizeniowych. Dzwoniłem do ING i konsultant potwierdził, że organizacje płatnicze (typu Visa, Mastercard) nie akceptują nakładek Huawei. Działa na paru innych (np p10, p20) ale to dlatego ze producent coś poprawił w oprogramowaniu i dopuścili te modele. Mam nadzieję że i P30 Pro zrobią jak trzeba bo na dziś zostaje tylko gpay
  13. EdgeLighting jest dostepny w nowej aktualizacji systemu? czy trzeba to samodzielnie pobrać?
  14. Marucins

Aparat - dyskusja ogólna i zdjęcia wykonane naszym telefonem

Czy Samsung podaje gdzieś bardzo dokładny changelog, co zmienia jego nowy soft?
  15. piotruspan1

Aparat - zdjęcia i dyskusja.

@Ziomal_1313 Od zawsze miałem i mam taką opcję w ustawieniach aparatu.
  16. DaN995

Samsung S10E Podforum

Jednak nie. Mimo wszystko jest kilka dość znaczących różnic (bateria, 2 obiektywy vs 3 w aparacie, czytnik). Jestem za osobnym podforum. SGS10e
  17. Jaka rozdzielczością robicie zdjęcia? Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
  18. Roxbox

Sense Home- brak licznika wiadomości

hmm uzywacie stockowej apki do sms ? przeciesz ona nie ma zadnych funkcji
  19. wtoro

Huawei Mate 20 X. Motywy i pulpity - propozycje i dyskusja.

Ja miałem to w ustawieniach baterii, tam jest opcja przyciemnienie kolorów interfejsu.
  20. Bobby Santa

Huawei P30 Pro. Pytania do posiadaczy.

Witam. Czy ktoś z was też ma problem z włączeniem asystenta Google? Nie mam też możliwości odtworzenia filmu z telefonu na telewizorze ani przez YouTube ani Netflix.
  21. jaqjordan

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

A gdzie macie to ustawienie DPI? Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
  22. rot

[Samsung Galaxy S10e] Pojawiła się nowa aktualizacja...

I jest tryb nocny jako odrębny tryb w aparacie? W Playu pewnie poczekam z miesiąc na tą aktualizację Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
  23. Model SM-G975F Nazwa modelu Galaxy S10 + Region Poska XEO Wersja Android 9 Wykaz zmian Data budowy Kwiecień 2019 Poziom poprawki zabezpieczeń 2019-04-01 Kod produktu XEO PDA G975FXXU1ASD5 CSC G975FOXM1ASD4 DOWNLOAD - w krótce... Instrukcja 5 plikowa Instrukcja Jednoplikowa
  24. @rifek4_ Mam pytanie jak zrobić aktualizacje tego romu i chciałbym też wgrać ELS karnel muszę wgrywać wszystko od nowa ?
  25. silversideup

Włos pod szybką UV - zakładane na stoisku ze szkłami

Ewentualnie badanie DNA z tego włosa w celu ustalenia czy aby na pewno pochodzi z brody sprzedawcy. Być może jest to włos sprzedawczyni, który przykleił się do brody sprzedawcy... [emoji6] Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
  26. Marika21

Ochrona ekranu - szkła, folie

A ja uważam że do 3mk warto dopłacić. tego od gadgetshieldz nie miałam nigdy, ale porównując do innych szkieł które miałam okazje nosić na tele to 3mk je wygryza aż miło
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się