Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. mirku

Huawei P30 Pro. Opinie i wrażenia.

Moim niewymagającym okiem, to SGS10PLUS jednak nadal przed Huawei.
  3. Dawid Łukasiewicz

[PORADNIK] Aktualizacja do ANDROIDA 9 oraz EMUI 9.0.1

Załączam zdjęcia. Paczkę z aktualizacją pobrałem z linku podanego w poradniku. Folder "dload" skopiowany wraz z zawartością na kartę sformatowaną w exFAT.
  4. Mytherios

[Samsung Galaxy S10e] Pierwsze wrażenia i opinie posiadaczy

Ja wyrwałem na OLX za 2300, ale napisałem do kolesia dosłownie po trzech minutach od dodania postu. Faktura z Orange, sprawdziłem u Orange, wszystko w porządku, udało mi się go u Samsunga zarejestrować. Zrobiłem sobie debrand, jest wporzo. Koleś na firmę go wziął za 1900 zł, jak odliczy vat to i tak będzie do przodu. Jedyna wada to ryska z tyłu i brak ikonika do odbioru (dla niektórych to mega wada ). Generalnie jestem zadowolony. Na plus ekran, aparat, bardzo sprawnie działający tryb LiveFocus. OneUI jest bardzo ładne, działa lepiej niż przypuszczałem. Wcięcie w ekranie aż tak nie przeszkadza. A największy plus to jego kompaktowe wymiary. Mega dobrze leży w dłoni i nie przeciera kieszeni. Na minus to pewnie jedynie bateria, ale to było do przewidzenia.
  5. xperiagosc

Skojarzenia

Żelastwo Huawei P10 | Tapatalk
  6. kurtzman

Aktualizacje oprogramowania.

Ja mam 335 brand Play i mam gesty Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
  7. marceli 6

Skin ikonik do gry Fortnite dla S10

I oto chodzi jak oddają będzie darmowy puki co biorą kasę jak nie masz kasy Ty nie pobierzesz cała afera o 1 zeta.
  8. maciej09

Na razie nic nie zauważyłem Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
  9. Mytherios

[Samsung Galaxy S10e]Etui, pokrowce

Ja od dłuższego czasu jeste wierny natural case od 3mk. Chroni przed zarysowaniami i jest mega dobrze spasowane. Niektórzy nie są w stanie uwierzyć, że to etui i musiałem ściągać by pokazać.
  10. Lambada10

Czy w 341 jest jakaś "ukryta nowość" jak np. w 339 gesty? Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
  11. Camulos

Czy jest jakaś opcja na przyspieszenie leciwego już nota 3

@morek900 to już leciwy fon, jakby nie patrzeć nie za bardzo jest coś nowego, ale poczytać możesz tutaj https://forum.android.com.pl/forum/783-rom-y-modyfikacje/
  12. darek11560

Potrzebny backup JB z Tmobile (tmob009)

@invok3d moge prosic o backup pod jb T-MOB009
  13. Ja też się dopiero uczę tego telefonu, bateria schodzi szybko, ale widziałem, że tak będzie. 3100 mAh to malutko. No ale cóż, z braku alternatyw zostanę przy S10e. Będę musiał kupić powerbanka porządnego i tyle, na dłuższe podróże. W pracy mam swoją ładowarkę qi, w domu tak samo, więc tragedii nie ma.
  14. sirrah777

NOTE 8 - Pytania do właścicieli

Zmieniam w zależności od zapotrzebowania. Standardowo 4:3, ale pozostałych także używam.
  15. NVS

Huawei P30. Bateria - statystyki i dyskusja.

Jaka ładowarka dołączona jest do P30 18W czy mocniejsza
  16. morek900

Czy jest jakaś opcja na przyspieszenie leciwego już nota 3

@Pt3k czy masz może jakiś custom ROM godny polecenia? Może zwykły downgroade do KitKata załatwi sprawę?
  17. Who.Am.I

Serwis LG - dyskusja ogólna i pytania.

Witam serdecznie! Mam problem z moim LG G6, ponieważ aparat tylni robi słabe zdjęcia. Na pewno jest to spowodowane porysowanym szkłem aparatu. Czy jest sens oddawać to na gwarancję z nadzieją że naprawia to na naprawie gwarancyjnej? Druga sprawa mam odblokowany bootloader i teraz pytanie czy jak go zablokuje to czy gwarancja będzie dalej obejmowała telefon? Dodatkowo telefon z salonu Play a zainstalowany najnowszy soft openEU. Czy muszę szukać i zainstalować soft z Play? Z góry dzięki za podpowiedzi [emoji6] Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  18. Kamiton

Kabel Samsung dex

tak
  19. balwanekbuli

Ładowarki sieciowe i samochodowe

@Damian Klimek Zmień salon, albo zgłoś się bezpośrednio do LG. Nie ogarniam takich ludzi. Zepsuł się telefon czy słuchawki? Jedynie co jak mi klient przynosił telefon z usterką typu: nie ładuje, brak styku i pochodne wymagałem kompletu cyzli ładowarki z kablem. Czemu? Bo serwisy idą na łatwiznę. Nie ładuje telefon - brak ładowarki - oni nie zgłębiają tematu tylko odsyłają telefon, bo wg nich równie dobrze może być wada kabla a nie gniazda. Ot taka polityka. Słuchawki czy ładowarką zawsze była wysyłana samo. Co więce tan na marginesie. HTC U play córka miała. I jak padły słuchawki czy kabel USB się normalnie rozpadł, pekł i wyszły kabelki. To wystarczyło na stronie napisać zgłoszenie dodałem zjęcia i mi przysyłali nowe kurierem do domu. Uszkodzonego kabla czy słuchawek nawet im nie wysyłałem
  20. royal90

NOTE 8 - Bateria

Zrobi się
  21. Viarus_

Ochrona na ekran [folia, szkła] dla Note 9

Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że w przypadku Note 9 się nie da. Będąc w sklepie, w którym miałem montowane szkło, pani zakładająca mi T-Maxa wzięła na początku właśnie stelaż od Dome i nie szło tego zrobić. Była zaskoczona, bo mówiła że w przypadku jakiegokolwiek innego modelu smartfona bez problemu szło wykonać taki "myk".
  22. Jagielon_0

Huawei P30 Pro. Opinie i wrażenia.

A jak z nagrywaniem filmow ? Jakość, możliwości? Względem s10+?
  23. Camulos

Nie można się zalogować się do sklepu Samsunga

problem dotyczy telefonu z poza stajni samsunga opisywany już na forum błędy współpracy z galaxy apps w tym temacie były zgłaszane problemy https://forum.android.com.pl/topic/350469-samsung-galaxy-watch-tarcze-wygląd-instalacja-modyfikacja-problemy/?do=findComment&comment=5554637
  24. Wczoraj musiałem zresetować fona i po ponownym wgraniu aplikacji Galaxy Wear i sparowaniu z SmartWatch nie mogę się zalogować do sklepu Samsunga - pojawia się czyste białe pole. Pomożecie?
  25. Dzisiaj
  26. Obejrzyj sobie porównanie p30 i s10e u nawrowskiego na kanale. Ja bym wybrał samsunga głównie ze wzgledu na wymiary bo bateria nie jest wybitna.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się