Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Komuś się udało zainstalować nowe aplikacje Telefon, Kontakty, Wiadomości?
  3. little.big.conversation

U12+ vs S9+ vs V40 vs Huawei P20Pro/P30/Mate 20

Jeśli szukasz telefonu za 2 tyś to proponuję Xiaomi Mi9 tym bardziej że szukasz czegoś na dłuższy okres czasu. Snap 855 i 6gb ramu zapewni płynność działania telefonu przynajmniej na 2-3 lata.
  4. Marcin_Zgryza

Huawei P20. Aktualizacje oprogramowania.

Działa działa [emoji4][emoji4][emoji4] Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
  5. dix241

Huawei P20. Aktualizacje oprogramowania.

Ja czekam aż dodadzą vollte/wifi calling Orange ,w Play i T-Mobile działa ;(
  6. zulu88

Gdzie kupić pewnie i korzystnie

Jakoś nie wierzę, że poprzedni właściciel używał do słuchawek wszystkich "gumek" z zestawu. Moim zdaniem nie o higienę tu chodzi, a raczej o wyrwanie kolejnej kasy od innego klienta [emoji6], albo po prostu o pozostawienie ich dla siebie, bo obecnie można już kupić na serwisach aukcyjnych tylko tandetne podróbki tych AKG.
  7. Zainstaluj taką lub podobną aplikacje jak Menedżer Zadań. W jego ustawieniach ustaw na liście Bluetooth jako Aplikacje chronioną przed zamknięciem. Zobacz czy w Ustawieniach Systemu jest coś takiego jak "Chronione Aplikacje", odszukaj na liście Menedżer zadań i zaznacz (chyba że można ustawić od razu aplikację Bluetooth, wówczas pierwsze dwa zdania powyższego postu są nieaktualne).
  8. the_naturat_com

@balwanekbuli nie wiadomo czy to oryginalny. Nie jest sygnowany operatorem, a sklep to nie jest. Jeśli to kolejny serwis?
  9. Wpisz w ustawieniach w wyszukiwarce Pixel imprint i zobacz czy masz taką opcję ona odpowiada za czytnik.
  10. reniew

W Neonet masz promo. Jeszcze dostaniesz od tej ceny 55 zł za każde wydane 500 więc 275 jesteś do przodu.
  11. Jesienią 2018 roku Apple zaprezentowało trzy nowe smartfony. iPhone’a X zastąpił XS, a obok pojawiła się też większa wersja nazwana XS Max. Oprócz dwóch flagowych modeli otrzymaliśmy też trzecie urządzenie czyli iPhone XR. Ten ostatni pozycjonowany jest dość nietypowo. Zwykle kiedy Apple chce zaoferować tańszy telefon po prostu obniża cenę jakiegoś starszego modelu. Tym razem […] Artykuł iPhone XR vs iPhone X – który smartfon Apple to lepszy wybór? pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  12. Dzisiaj
  13. lucano

P20 Pro - opinie i pytania do posiadaczy

Mocno myślę nad zakupem P20 pro (przesiadka z S7 flat). Chciałbym się dowiedzieć która wersja kolorystyczna a w zasadzie ramki znoszą ślad czasu. Moja srebrna metalowa ramka ma kilka odprysków i strasznie mnie to irytuje. W p20 pro czarna warsja ma ciemniejszą ramką w porównaniu do Twilight. W której wersji na tej ramce ślady obić będą mniej widoczne? Może ktoś podpowiedzieć?
  14. Witam. Mam problem z gear S3 a mianowicie po resecie gdy chce sparować telefon z zegarkiem każe mi podać pin który ustawiłem podczas konfiguracji zegarka po wpisaniu pinu wyświetla się napis że pin prawidłowy i zegarek się ponownie resetuje i cała procedurę ustawień muszę robić od nowa. Przed resetem miałem zegarek sparowany z telefonem i działał bez problemu. Reset zrobiłem bo chciałem odświeżyć soft.
  15. mrmb

[FREE][GAME][4.1+] OrtografiaPL

Wersja produkcyjna dostępna jest już w Google Play.
  16. balwanekbuli

Na zdjęciach jest faktura. W sumie ona by wystarczyła Albo zatrzymał sprzedający albo kupujący. Jak dla mnie podstawa do urwania 100zł. P.S. W kilku komisach się z tym spotkałem - nie dają słuchawek używanych ze względów higienicznych
  17. balwanekbuli

LG G7 - Pytania nowego użytkownika oraz pytania do właścicieli

Chmmm... Mnie to właśnie bardzo zastanawia. Mam we flocie smartfonowej G6. Telefona za chwilę będzie miał dwa lata. Ja go używałem od 07.2017 do 04.2018, potem córka do teram 04.2018 do 04.2019. Oczywiście ja w sposób normalny a córka jak to 16 latka. YT non stop, apki non stop i co się tylko da. Ona przeca baterie potrafii ładować 3 razy dziennie albo wiecznie pod PowerBankiem siedzi. Ona zajechała już dwa kable do ładowania. Ale ekran nie ma żadnych powidoków ani innych problemów. P.S. OT teraz nie ma szybkiego ładowania, ale to po zalaniu mlekiem Pewnie zaschły resztki na porcie
  18. noexde

Android Oreo [8.x] - wrażenia/opinie/błędy

u was tez w najnowsxym wydaniu jak sie wl lokalizacje wlacza sie też odrazu blutu Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  19. dzidexx

Jak usunąć pulpit/ekran google?

Po fabrycznych nie powinna być nadal wyłączona. Coś żle robisz albo źle piszesz. Zrób reset do fabrycznych. Huawei ma swój dział na tym forum.
  20. mariopablo1

Galaxy S8 - Pytania do włascicieli

Przecież jest mowa o Androidzie Pie, to chyba skoro odpowiadam w tym temacie, to znaczy, że mam 9 [emoji6] Motyw mam domyślny, tylko ikony zmieniłem. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  21. SJCAM M30 jest wyposażony w nowy procesor obrazu SJCAM A7-10 i czujnik obrazu Sony Exmor IMX323, łączący świetny obiektyw z kątem widzenia 140 ° i przysłoną, aparat F2.0 ma również, jako jedną z niewielu kamer na rynku wbudowany moduł WiFi, który umożliwia podgląd na żywo na urządzeniach mobilnych i zmiany ustawień kamery. Cechy produktu: ● 3-calowy ekran TFT. ● Panel przycisków dotykowych, łatwy w użyciu za pomocą przycisków dotykowych. ● Przysłona F2.0, szeroki kąt 140 stopni i rozdzielczość HD 1920 × 1080. ● Przyjmuje chip NT96658 i IMX323 czujnika obrazu Sony. ● Połączenie WiFi pozwala w czasie rzeczywistym oglądać nagrania i udostępniać filmy lub zdjęcia w popularnych mediach społecznościowych. ● Wbudowany czujnik G, jeden klucz do zablokowania wideo w przypadku sytuacji awaryjnej. ● Technologia WDR, rejestruje wyraźny obraz i pojawia się więcej szczegółów nawet przy słabym oświetleniu. ● Automatyczne włączanie i opóźnianie wyłączania, nie ma potrzeby obsługi ręcznej. ● Zaawansowana technologia kompresji fotografii H.264 zapewnia wysokiej jakości filmy i odgrywa również rolę w oszczędzaniu pamięci. ● Obsługa odległości wykrywania ruchu 1-3m. ● Nagrywanie w cyklu pętli, efektywnie oszczędza miejsce w pamięci. ● Znacznik czasu sprzyja przeglądaniu. ● Ultra smukła konstrukcja z mocowaniem przyssawki, może być łatwo i pewnie przymocowana do szyby samochodu. ● Obsługa maksymalnie 64 GB pamięci na karty TF. ● Obsługa 17 języków. ● Wykorzystuje kondensator do zasilania, bezpieczniejszy i zapewnia dłuższą żywotność kamery. M30 posiada również wbudowany system stabilizacji obrazu Gyro. Dzięki bardzo wyraźnemu i ostremu obrazowi, lepszej jakości nagrywania w nocy i szerokiemu kątowi widzenia, możesz być pewien, że każda sytuacja na drodze zostanie nagrana: https://gearvita.com/sjcam-m30-dash-cam-dvr.html Następujące produkty kwalifikują się do 10% zniżki z kodem kuponu „MISALE10”: xiaomi mi mix 2s redmi note 7
  22. Tofik1993

NOTE 8 - Bateria

Ja po półtorej roku notesem robiłem 2-2.5h sot teraz na nowej baterii robię 4-4.5h sot więc masz odpowiedź Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  23. Wczoraj
  24. Cześć kilka dni temu kupiłem łanplasa 6T i od razu po wyjęciu z pudełka zauważyłem, że ten suwaczek od trybów jest jakby krzywy, luźny. Kiedy przejadę po nim palcem to się wykrzywia natomiast sam przycisk działa dobrze, trudno zmienić tryby, czy to normalne? czytałem, że te suwaki mają tendencje do luzów ale nie wiem czy wszyscy mają na myśli to co ja... proszę powiedzcie mi, że to normalne, bo zwariuje, a nie chce wysyłać na gwarancje z powodu guzika i rozstawać się z telefonem na jakiś czas : ) dzięki z góry za pomoc.
  25. Mia23

Jak usunąć pulpit/ekran google?

Jak ponownie włączyć ekran google (kartę) po lewej stronie. wylaczyłam przez przypadek. Wyłączyłam aplikacje google. Przywrocilam fabrycznie ustawienia. Właczyłam aplikacje googla dalej nie mam karty po lewej stronie ekranu głównego. odznaczony mam równiez ''google feed''. gdy zaznacze jest taka sama sytuacja.. ( nie mam karty google na ekranie glownym po lewej stronie. Pomocy.
  26. Jak ponownie włączyć ekran google po lewej stronie. wylaczyłam przez przypadek. Wyłączyłam aplikacje google. Przywrocilam fabrycznie ustawienia. Właczyłam aplikacje googla dalej nie mam karty po lewej stronie ekranu głównego. odznaczony mam równiez ''google feed''. gdy zaznacze jest taka sama sytuacja.. ( nie mam karty google na ekranie glownym po lewej stronie. Pomocy.
  27. the_naturat_com

@Spasticink na olx dostaniesz oryginalny dowód sprzedaży? Gdzie słuchawki?
  28. Maciek pokerzysta

Serwis LG - dyskusja ogólna i pytania.

Tlenek ceru i lecisz z tematem.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się