Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. pawloszczak

Problem z działaniem mikrofonu po aktualizacji do Androida 9

Mam wersje 215, ktos moze potwierdzic ze wersja 223 rozwiazuje problem. Podobno w mate 20 pro rozwiazali to updatem. Wylaczenie dostepu googla do mikrofonu nie pomaga, 3tyg spokoju ale problem znowu sie pojawil. Wybor operatora moze pomoc?
  3. BLADEpl

Huawei P Smart 2019. Aktualizacje oprogramowania.

Nowa aktualizacja
  4. MaciejB

Skojarzenia

Moc S9+&Tapatalk
  5. emil51

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

To dziwne mam xef aktywne xeo a brak aktualizacji ocb?
  6. andx

Wydaje mi się, że Lg chce najpierw G8 z Pie wypuścić na rynek EU, a później da aktualizację dla G7. Tak czy siak, to raczej mój ostatni tel. Lg, ich polityka to tragedia, a z fajnych rozwiązań pozostało tylko puknięcie w ekran, jak dla mnie.
  7. Mam pytanie,czy do mojego Frontiera będzie pasował pasek od Galaxy Watcha ? ,nie mam jak narazie sprawdzić bo zegarek pojechał na serwis ,dlatego pytam.
  8. Nawet jak zadziała z każdą apką to co z tego. I tak czas wyświetlania powiadomienia jest za krótki. Wysłane z S10e
  9. Znam większość problemów z tym telefonem z tym , że powiadomienia to nie problem a inne podejście producenta do powiadomień. Jest to niewygodne dla laików a dla mnie jest ok. Zmieniłem jak chciałem i działa większość rzeczy bardzo dobrze. Na razie mam o wiele więcej problemów z s10 pro niż z p30 pro. Czy da się w ogóle włączyć banery w s10 plus ? W Huawei się da Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  10. eXe

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

Dostałem dzisiaj giffgaff, wszystko poszło super mam 9. Jednak problem jest z DPI. Na 8 ustawiłem sobie chyba 510 i było super. Tutaj po zmianie cześć aplikacji jest taka jak była, część się nie zmieniła. Przeglądarka jest wielkie jak słońce. Czy ktoś miał podobny problem? Do tego po każdym restarcie DPI wraca do jakiejś kosmicznej wartości.. Chciałbym uniknąć factory reset. Ewentualnie jaki jest najlepszy soft aby zrobić backup wszystkiego?
  11. Na pierwszym masz wyraźny backfocus (ostrość jest na drzewie z tyłu).
  12. Josephe

@sroczkin @spec-naz1 Czekamy Panowie wieczorem na pierwsze porównania zdjęć od was.
  13. Tracershy

Huawei P20 Pro. Folie ochronne i szkła hartowane.

Racja jak paprochy przykleiły się do szkła to za wiele się z tym nie zrobi bo zostają ślady. Miałem taką sytuację ze szkłami spigena i hybridglass. Wkurzało tylko oko. Jak pozbyłem się taśmą jednego paprocha to pojawił się drugi i jak odkleiłem ze szkła to został ślad. Ze szkłem spigena wytrzymałem 2 miesiące bo szkoda mi było wymieniać takie drogie szkło a hybridglass wyrzuciłem od razu. Żadnego z nich już nie kupię bo najzwyczajniej nie umiem ich bezproblemowo nakleić. Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  14. Qwak1

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

@Geno85 Co Ci właściwie przeszkadza w tym że ktoś czeka na aktualizację? Pouczasz tu chłopaków żeby rodziną i świętami się zajęli a Ty co robisz? Piszesz posty zamiast świętować? Pozdrawiam wszystkich i życzę spokojnych świąt tobie też @Geno85
  15. Violetowy

Hmm, brzmi fajnie. Tylko czy nie stracę gwarancji / nie zrobię cegły z telefonu? Kiedyś HTC Desire jak miałem wgrywałem room i właśnie ucegliłem go, jakiś forumowicz pomógł mi go postawić na team viewerze Jak to wygląda, ściągam tego softa, pobieram jakiegoś odina do wgrywania softu, wgrywam go i tyle? np. według tego tutka: https://forum.android.com.pl/topic/335517-samsung-galaxy-s9s9-debranding/ do s9
  16. sroczkin

Ale PLS to zdaje się Plus a on nie ma jeszcze aktualizacji . Patrzac na zdjęcie widzę że ściągasz ostatnią wersję i pewnie tą ktora masz w telefonie . Ściągnij sobie XEF , zrób debranding i będziesz miał dużo szybciej aktualizacje niż w plusie
  17. Violetowy

Dzięki. Mam PLS. zamiast xef wpisać PLS i będzie okej?
  18. sroczkin

Musisz sobie zainstalować PhoneINFO i w zakładce Kod CSC i w Kod oprogramowania CSC zobaczysz jaki masz region . U mnie wygląda to tak
  19. majek9

Obudowa, Case

Tak to wygląda w przypadku zwykłego przezroczystego tpu którego używam od zakupu Pixela 3. Przed upadkiem na beton chroniłby cienko, ale na jakieś mniejsze wypadki da radę. Świadomy wybór etui głównie właśnie pod kątem ewentualnych zarysowań pleckow czy ramki. Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka
  20. robertd

Huawei P20 Pro. Folie ochronne i szkła hartowane.

Jeżeli paprochy zastały na ekranie to nie ma problemu. Klejącymi paseczkami zbierzesz i nie powinno być śladu. Ja tak robiłem. Gorzej jeżeli paprochy przylepia się do szkła spigena od spodu. Wówczas paseczki nie za bardzo podziałają. Na innym szkle próbowałem i niestety został ślad.
  21. Violetowy

Jak sprawdzić czy mam XEF czy coś innego?
  22. frappie

Jaki masz CSC? Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  23. Dzisiaj
  24. bani42

To u mnie coś się źle pobrało jeszcze raz 7 i win nie może rozpakować Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  25. sroczkin

Ja do wypakowania uzywam winrar .
  26. bani42

No tak czym wypakowałeś?? Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  27. sroczkin

Przez SamFirm ściąga się 5-io plikowiec .
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się