Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Yildunn

Honor 10 - Jak odinstalować demo video

Aplikacja która uruchamia demo to " Retail Demo " jej nie da się odinstalować ani zatrzymać Za chwilkę podeślę screeny wszystkich aplikacji dostępnych na telefonie
  3. Nie udajemy, że Oppo Reno to coś nowego. Nowa seria smartfonów została dokładnie dwa tygodnie temu zaprezentowana w Chinach. Na tę rodzinę składają się trzy modele — bazowy, 10x Zoom Edition oraz Reno 5G. Dzisiaj zostały one oficjalnie przedstawione w Europie, a dokładniej w Zurychu. Szwajcaria, jako pierwszy kraj w Europie, otrzyma dostęp do najlepszej […] Artykuł Oppo Reno w Polsce – cena nie powala na kolana, a wygląd tak! pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  4. Smykoo

Pierwsze wrażenia

Niby tak, ale poczekajmy na odpowiedź serwisu. Wysłane z Google Pixel XL
  5. @up Też tak miałem że bez PIT nie dało rady wgrać. Ja zawsze wyciągam plik PIT z csc i go wgrywał. Stary dobry i sprawdzony sposób. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  6. Kr!stov

Pierwsze wrażenia

@Smykoo "Zajmiemy się na zasadach wyłączności naprawami gwarancyjnymi i odpłatnymi z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Hiszpanii i Francji." MM w Niemczech powinien się tutaj załapać [emoji6] Sam posiadam Pixela 3 z MM.de , jednak sprawuje się bardzo dobrze i oby tak pozostało. Google Pixel 3
  7. zakupiłem xiaomi mi8 po premierze mi9 widzę ceny spadły i można nareszcie za 1300 wyrwać
  8. mateusz1807

Power-bank Xiaomi ZMI 20000mAh - długo ładuje telefon.

Szybkie ładowanie = wyższa temperatura baterii = większe kuku dla baterii Też nie korzystam z szybkiego, ale to dlatego że ładuję telefon w nocy, więc nie ma to dla mnie znaczenia czy on się ładuje 2h czy 4h, czy 7h. Jeśli chodzi o miernik to wydaje mi się że miernik coś miesza i przez to powerbank nie daje pełnej mocy. Jak podłączę telefon przez miernik to na mierniku zazwyczaj jest ~1,18A, wg aplikacji na telefonie skacze od 980mA do 1100mA - czyli mniej więcej to co pokazuje soft pokrywa się z tym co pokazuje miernik. Gdy wpinam telefon bezpośrednio do powerbanka to soft pokazuje tak jak na screenach wcześniej, czyli 1600-1800 mA. Robiłem kilka prób i z miernikiem wyniki są różne. Wpinam raz - 1,18A, odpinam i wpinam - 1,3A, znowu odpinam/wpinam 1,5A, potem znowu 1,18 kilka razy, potem 1,4 i tak w kółko to skocze. Obstawiam że elektronika w powerbanku nie jest w stanie dogadać się z elektroniką ładowanego urządzenia przez ten miernik i przez to wyniki są zakłócane. Wieczorem jak mi trochę bardziej spadnie poziom baterii w telefonie, a za to podładuję powerbanka to zobaczę jaki mi pokaże przewidywany czas ładowania.
  9. Schatzi

Aplikacja została zatrzymana...

SOFT, który pobrałem to Android wersja 9.0 (PDA:G950FXXS4DSC2 i CSC:G950FOXM4DSBA) z 17 marca 2019r. W Odinie załadowałem 4 pliki wraz z plikiem PIT. Potem zrobiłem full wipe. Po próbie uruchomienia Sklepu Play praktycznie za każdym razem pojawia się wiadomość "Sklep Play wciąż przestaje działać"...
  10. peterpp

Czy pobrałeś chociaż dobry rom nie jakąś wersje Usa lub inne państwa spoza Europy??? Możesz napisać skąd go pobrałeś? Sugeruję pobrać z tego linku https://samfrew.com/pl/download/Galaxy__S8__/bzOh/XEO/G950FXXS4DSC2/G950FOXM4DSBA/ rom oraz jeszcze raz zainstalować tylko pamiętaj żeby postępować według instrukcji która znajduje się na stronie
  11. ct65

Bateria w Galaxy S8.

Powiedziałbym, że nie trochę, ale aż o 20% większa
  12. Wątek służy do dyskusji i zgłaszania wszelkich problemów związanych z baterią.
  13. Temat przeznaczony do dyskusji o oficjalnych aktualizacjach systemu dla Honor 8A.
  14. lopez07

[HTC U12+] Pierwsze opinie i wrażenia

Jak ci się sprawuje bateria po dwóch miesiącach? U mnie na razie jest słabo. Po pierwszym ładowaniu byli 4 h 40 min sot a teraz ledwo do 3 h 30 min. Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
  15. Ładowanie indukcyjne rzeczywiście grzeje telefon. Ogólnie powinny być zabezpieczenia, które przy wyższej temperaturze powinny zmiejszać prąd ładowania. Ogólnie jest tak że bateria ma przewidziane ileś tam cykli ładowania, po których przekroczeniu pojemność będzie już niższa niż wyjściowa. Proponuję ładować kabelkiem, telefon się prawie nie grzeje i ładowanie jest bardzo szybkie.
  16. bartekc00

Ekipa Forum android.com.pl

Dzisiaj nasze szeregi opuszczają na jakiś czas @RealEcho oraz @natha którym dziękujemy za wkład w Forum i czekamy na powrót Jednocześnie do Ekipy moderatorów powraca @ipsec który obejmie następujące działy: Forum Samsung, Samsung Galaxy S10+, S10, S9+, S9, S8, S8+, S7 Edge oraz S7. Forum Huawei, Huawei P20 Pro, P20, Mate 20 Pro, Mate 20 Lite. Życzę ponownej satysfakcji z moderacji
  17. samson09

Pierwsze wrażenia

Napisałem do nich jak odpowiedzą dam znać. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. jataman

Wakelock detector analiza

Witam, od jakiegoś czasu bateria zaczęła lecieć w oczach. Na noc telefon załadowany na full, po czym włączony tryb samolotowy i na rano 87%. Resetowałem dziada i nic nie pomogło. Załączam screeny z wakelock detector lite. Czy ktoś z doświadczonych może nakierować ? Aha, pacjent to HTC U Play.
  19. kiperos

Overwatch aukcji, czyli czy w tej aukcji nie ma haczyków?

Hej, czy może mi ktoś doradzić na co uważać w poniższej aukcji? Jest zakupiony w niemieckim MM. Czy będę miał problem z gwarancją w Polsce? Czy na coś jeszcze muszę uważać? https://www.olx.pl/oferta/google-pixel-3-wymiana-lub-sprzedaz-CID99-IDzwVH8.html#c8aaf932ab z góry dzięki
  20. Schatzi

Wgrałem soft jeszcze raz oraz zrobiłem full wipe. Po uruchomieniu się telefonu nadal problem występuje.
  21. kelloco2

Samsung Members - galaxy buds, care+, odkup.

Ja chcę, ja ! Mi póki co Budsy działają okey. W Samsung odkup z tego co się dowiedziałem wysyłają 300zł nawet jak telefon nie ma dla nich żadnej wartości (tj. robią recykling). Nie wiem natomiast czy jak nie ma żadnej wartości to mogą bezpłatnie odesłać go spowrotem (na Allegro pewnie miałby wartość z 200zł) a mimo to naliczyć 300zł z kodu na odkup
  22. Dajcie znać, czy zmiana z 2xl na 3xl daje lepszą jakość zdjęć oraz jak z wytrzymałością baterii ?
  23. Wozik

Samsung Members - galaxy buds, care+, odkup.

Chce ktoś kod 300 zł na odkup?
  24. szuwar1978

Power-bank Xiaomi ZMI 20000mAh - długo ładuje telefon.

@up Może i tak ale wiesz jak to jest.... stara szkoła stare nawyki
  25. kiperos

Pixel 3 z niemieckiego Media Markt

Witam! Chciałbym zakupić w swoim mieście przez Olx Pixela 3 z niemieckiego Media Markt. Czy mając dowód zakupu mogę go gdzieś ewentualnie reklamować w Polsce czy tylko w Niemczech? Z góry dziękuję, pozdrawiam.
  26. Draco73

Google play nie instaluje aplikacji

@up Miałem podobny problem. Google Play nie chciało mi pobrać żadnej apki ani zrobić aktualizacji zainstalowanych apek. Byłem akurat w podróży i próbowałem wszystko to robić przez sieć. Po powrocie do domu telefon podłączył sie do sieci wifi i zauważyłem tylko że coś się zaktualizowało, myślę że to sklep Play bo wyłączone mam automatyczne aktualizacje apek. Po tej aktualizacji wszystko wróciło do normy. To znaczy już normalnie mogłem pobrać. Więc raczej to wina aplikacji sklepu Play. Dziwne że sklep Play nie chciał się zaktualizować przez sieć GSM. Pomimo że mam włączone aktualizacje przez dowolna sieć. Może masz ten sam problem więc apróbuj podłączyć się do jakiejś sieci wifi i pobrać jakąś apkę może sklep się zaktualizuje. Wysłane z P 20 PRO przy użyciu Tapatalka
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się