Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. gustlik95

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Mam nadzieje że do końca kwietnia się wyrobią
  3. matush93

Nadal brak powiadomienia o aktualizacji, Ciekawe ile im to zajmie
  4. andx

LG V30 vs LG G7

W G7 nie przeskoczysz w czasie nagrywania filmu z szerokiego na "zwykły" i dowrotnie, może po aktualizacji do Pie coś się zmieni. Przedni aparat o wiele kepszy w G7. Miałem V30 i po pół roku wypalił się pasek nawigacyjny na dole ekranu, mi akurat pasuje ips w G7, bo jest jasny i nie boje się o wypalenie. Dźwięk z głośnika lepszy w G7 dodatkowo położony na płaskim daje fajny bas. Dioda led do powiadomień tylko w G7, bateria chyba z lekką przewagą V30. Jako były posiadacz V30 i obecny G7, raczej wybrał bym G7.
  5. Odpal "Motywy", w których możesz zmienić cały motyw lub poszczególne części składowe motywu, np. same ikony. Wpisz w wyszukiwanie "MIUI 9" i znajdź ikony, które Ci odpowiadają.
  6. Jash

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

Karta też musi być ich [emoji6] próbowałem już z 2 i 2 xl zanim kupiłem je w PL Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  7. A telefon miał kontakt z wodą?
  8. Jash

Mi A2 - aktualizacja oprogramowania, informacje

U mnie tak... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  9. Adamo1990

Roaming krajowy nie działa.

@Helix120 pewnie niedługo się zdziwisz bo play będzie odłączał się od innym sieci i wyłączy roaming bo ma już dużo swoich stacji bazowych, chociaż dokładnie nie wiem kiedy to nastąpi.
  10. Dirian

Etui/folie - Zenfone 5/5Z

Kupiłem to szkło ale jak dla mnie kiepska opcja - psuje nieco jakość obrazu i do tego pod Notchem nie ma kleju i gromadzi się syf. Nie wspominając, że te czarne ramki są po prostu za grube. Żałuje wydanych pieniędzy i zostaję przy folii. Natomiast pancerz IMAK COWBOY mogę polecić - przyjemnie leży w dłoni, ładnie wygląda na telefonie i go mocno nie powiększa. Wątpię by jednak chronił przed upadkami jakoś dobrze, ale mi telefony z rąk nie lecą więc to mi nie przeszkadza.
  11. swat911

Co to jest USB Type-C PD charging?

Czy ktoś używa może jakiejś szybkiej ładowarki ale nie od Sony? Zastanawiam się czy coś nieoryginalnego będzie działać.
  12. Gwozdek

Huawei P10 - Pytania do posiadaczy

Robiąc z poziomu ustawień mamy jeszcze możliwość zachowania multimediów. Wipe bezpośrednio z recovery czyści wszystko.
  13. szuwar1978

Power-bank Xiaomi ZMI 20000mAh - długo ładuje telefon.

To czekam na info.... ja zglosilem i maja mi kolejny raz wymienic. Jak znowu bedzie to samo to oddaje i biore inny.
  14. Gwozdek

Jak odzyskać ukryty album?

@zofswi555557 O tutaj:
  15. mrnikt

Co wy tu o 9.1 Jak jeszcze 9.0 na dobre się nie zadomowiło na naszych Mate'kach
  16. piotr paweł

Dziwne zachowanie przycisku zmiany trybów (niestabilny/luźny)

Suuper dzięki wielkie boję się tylko, że znowu będzie ten sam problem z tym suwakiem, no ale chyba spróbuje...
  17. Gwozdek

Brak powiadomień ze sklepu Play - poradnik

No nie, nie pokazuje. I w ogóle zdziwię się, jeśli jakaś będzie w stanie odczytać info z przed instalacji.
  18. Patrol619

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Ma ktoś jakiś nowszy soft od 236 ,który otrzymał oficjalną drogą OTA lub HiSuite?
  19. U mnie przesuwa się normalnie może masz włączone jakieś oszczędzanie energii Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
  20. Roy

Asystent Google - Voice Match nie uczy się głosu

Coś tam trzeba było poaktualizować, aby to zaczeło trzybić jak należy z tego co pamiętam. Usługi Google Play i Google Search ?
  21. bbartek93

Android P Beta - dyskusja ogólna

Na najnowszym sofcie BETA trochę słabiej mi bateria trzyma, tak o godzinę krócej jak na poprzedniej. Teraz ciężko mi SOT 7h zrobić.
  22. kiperos

NOTE 8 - Bateria

Ja z kolei nie wiem już co mam począć z moim notesem... Wszystkie optymalizacje aplikacji włączone, teoretycznie garstka aplikacji ma prawo do odświeżania w tle, żadnych Facebooków/Snapchatów, ciemny/czarny motyw gdzie tylko się da, średnia optymalizacja baterii włączona, lokalizacja/BT wyłączone a telefon wytrzymuje 2,5h SOT przy max 18h bez ładowarki! Dodam, że urządzenie ma niespełna 4 miesiące, nie jest rozładowywane poniżej 20%, nie jest ładowane na noc ani bezprzewodowo a ja mieszkam w dużym mieście więc problemu z drenowaniem baterii przez sieć być nie powinno. Katastrofa po prostu.
  23. mateusz1807

Power-bank Xiaomi ZMI 20000mAh - długo ładuje telefon.

@szuwar1978 też do mnie idzie ten powerbank więc będę mógł sprawdzić, ale pewnie jeszcze trochę to potrwa
  24. Z doświadczenia podpowiem Tobie, że lepiej bezpośrednio problem zgłaszać na czacie OP i prosić o założenie RMA w danej sprawie, niż samemu wypełniać RMA i czekać na odpowiedz z strony supportu. Zaoszczędzisz trochę czasu w ten sposób. 3rd apk to akronim od aplikacja firm trzecich :) tu masz apk : Ringer Modes - Quick Tile – Aplikacje w Google Play Zainstaluj. Edytuj szybkie ustawienia i dodaj skrót Ringer Modes do szybkich ustawień.
  25. mateusz1807

Messenger - powiadomienia z opóźnieniem na S10+

Z messangerem problemów nie mam, ale powiadomienia z facebooka są bardzo ciche, nie wiem czemu. A z aplikacji x-kom nie dostaję powiadomień o gorącym strzale i o statusie zamówienia. I nie wiem o co chodzi. Niby wszędzie wszystko zezwolone a powiadomień brak.
  26. Dzisiaj
  27. Tomasz Limon

Google Maps

Mam pytanie do Was. Pobrałem mapy offline i zapisałem. Niestety bez internetu nie idzie zaplanować podróży w obszarze pobranej mapy. Czy do samego wpisania i zaplanowania trasy muszę mieć transmisję danych, czy jest może inny sposób?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się