Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Pancakee

Android Oreo [8.x] - wrażenia/opinie/błędy

Używam stockowego launchera i mimo że w opcjach mam zaznaczone oryginalne kształty ikon to i tak mam wokół nich białą otoczke... Jak to wyłączyć?
  3. Wczoraj
  4. U mnie bez problemu działa aktualizacja. Nie ma na pewno powiązania z serwerami z samsungiem. Skorzystaj z aplikacji samsung members tam jest czat live oraz kontakt na infolinie. Ludzie tam naprawdę znają się na rzeczy i pomogą Ci. Ja bym spróbował reset telefonu albo ustawienia fabryczne i wtedy instalacja aktualizacji.
  5. Cierpliwie czekaj, wyskoczy Ci informacja że aktualizacja jest dostępna. Inne metody są dla niecierpliwych [emoji6]
  6. Milan Niezatapialny

Tv box a5x max nie wlacza sie

Jak w tytule, działał dwa dni i zgasł, nie włącza się. Kupiłem go tacie na święta, a on wyrzucił pudełko i paragon. Proszę o poradę.
  7. Dawid5283007

Aparat - dyskusja ogólna i zdjęcia wykonane naszym telefonem

To i ja się podzielę małym testem trybu nocnego. W moim przypadku zrobiłem porównanie tryb pro vs auto vs noc. Tryb pro ustawiony na 4 sekundy naświetlania oraz ISO na 800. W trybie pro jakby trochę jasniejsze, jednak szczegółowość zdjęcia na duży plus dla trybu noc. Jak dla mnie na plus aktualizacja. Znacznie lepiej niż przed updatem. Niebieska poświata to wynik niebieskiego Leda, który sobie delikatnie świecił w pokoju. W rzeczywistości trochę ciemniej niż zdjęcie w trybie auto. Wstawiam fotki dla waszego porównania. 1. Tryb pro: https://1drv.ms/u/s!Ak1HQ49LC35pgawyeNEIUocCFwfHTQ 2. Tryb auto: https://1drv.ms/u/s!Ak1HQ49LC35pgawzgQzRW_5IXvOVHA 3. Tryb nocny: https://1drv.ms/u/s!Ak1HQ49LC35pgawxUIkSd2nY7Lez2w
  8. Roy

OnePlus 7 - informacje i plotki

Zawiodłem się wersją standard: https://twitter.com/OnLeaks/status/1118271323703267329 Ciekawe jaka cena Pro, bo podstawowa wersja niestety *upska nie urywa.
  9. PLANETA

Jak wykonać debrand

@krzyszy691 A tak po polsku możesz to tu napisać, przyda sie reszcie jak coś ok?
  10. Arcio 700

Huawei Mate 20 Lite. Pytania do posiadaczy.

Miałem styczność z p smartem. Ma andtka 9 no śmiga nawet nawet. Trochę plastikowa obudowa łapie ryski no i mniejsze ramki ma to fakt. Nie mniej jakoś myślę że mate to mate i bym się skłonił w jego kierunku
  11. Norbas

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Rozumiem, że w niedługim czasie również powinna wyskoczyć na telefonie informacja, że można pobrać i zainstalować aktualizację? Czy też w oneplus jest inaczej niż np. w samsungach itp i trzeba ręcznie pobierać i aktualizować?
  12. Bezben

Sluchawki do huawei p30 pro

To tak slabo z bateriami w sluchawkach? Nigdy nie mialem na bt W krytycznych sytuacjach(wyjazdy 4h moze sie okazsc za krotka praca
  13. jacek orzel

Problem z aplikacją

App wcześniej działała a po aktualizacji du*a Drugie pytanie gdzie znajdę wsad do symbol tc75x
  14. bartek laska

Aktualizacje oprogramowania.

Dzięki piekne! Downgrade zrobiony, telefon działa jak należy. Ja do 9tki nie wrócę i pewnie będę już jechał na Oreo cały czas
  15. Jagielon_0

Aparat - dyskusja ogólna i zdjęcia wykonane naszym telefonem

@Josephe no mam czas do końca miesiąca tak naprawdę . roznica w abonamencie jest też nie wielka. Może do tego czasu ktoś wrzuci jakieś porównania jeszcze zdjęć i filmów z obu telefonów. Dzięki
  16. Autor już sie wyrejestrował z forum, więc temat zamykam.
  17. mareg1

Powiadomienia, szybkość, czytnik linii papilarnych

Ok, ja nie mówię, że wyłączenie trybu w kieszeni nie pomoże. Po prostu jest to dla mnie na tyle istotna funkcja, że miałbym poczucie kastrowania sobie telefonu. A wkurza mnie to tym bardziej, że wcześniej żadnego problemu nie miałem. Wychodzi na to, że problemu z powiadomieniami i lagami w ogóle nie da się rozwiązać. Szkoda, bo to był naprawdę dobry telefon.
  18. te wyższe iso to raczej tylko w trybie PRO przy praktycznie całkowitym braku światła dodana zawartość
  19. marek.m73

Brak zasięgu sieci komórkowej po aktualizacji

Ja bym spróbował ustawień fabrycznych a dopiero jeżeli to nie pomoże to raczej pozostanie tylko serwis. V20i
  20. Czy masz zrobionego roota ? Jeśli tak to w jaki sposób bezpiecznie można zrobić ? czy pi roocie działa aktualizacja ?
  21. seb84

Mi9 vs P30 pro vs s10+

Bateria jest zdecydowanie najlepsza w p30 pro. W moim przypadku p30 pro wytrzymywał nawet czasem trzykrotnie dłużej od s10 plus. Aparat: s10 plus otrzymał ostatnią aktualizację, która dodaje tryb nocny. Zdjęcia są dużo lepsze w tym trybie i wydaje mi się, że Samsung poprawił tryb normalny. Jest więcej szczegółów niż było. Jednak ogólnie dalej twierdzę, że aparat w p30 pro jest lepszy. Nie jest jednak już duża przewaga dla Huawei a w dzień częściej lepsze zdjęcie wykonam s10 niż p30 pro. Chodzi mi głównie o kolorystykę i ogólną jakość zdjęcia. Natomiast więcej detali praktycznie zawsze jest w p30 pro. Niestety autofocus w p30 pro jest kiepski. Zdarza się, że zdjęcia w p30 pro są nieostre w niektóre części kadru. Reasumując w dzień jest remis bo jedno zdjęcie lepiej wyjdzie na p30 pro a drugie na s10 plus. W trudnych warunkach dalej p30 pro jest niedościgniony. Mi9 nie mam więc się nie wypowiem. Nie warto zmieniać na mi9 lub p30 pro w Twoim przypadku. Chyba , że nie zależy Ci na ogromnej funkcjonalności nakładki tylko na szybkości i przyjemności użytkowania to wtedy bym się zastanowił. Nie potrafię tego wytłumaczyć ale jednak przyjemniej mi się użytkuje p30 pro. Jest niesamowicie szybki. Z drugiej strony nakładka systemowa jest archaiczna względem oneui. Jeżeli te 2 aspekty, które wymieniłeś w pytaniu, bierzesz tylko pod uwagę to pomimo przewagi p30 pro jednak bym nie zmieniał telefonu. Jeżeli natomiast najważniejszym czynnikiem jest dla Ciebie bateria i jesteś niezadowolony tej z s10 plus to wtedy warto. Różnica jest ogromna Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  22. bak.adi136

Sluchawki do huawei p30 pro

Ja, sobie kupiłem takie, czas grania około 4 h, dobry bass i cena panasonic-rp-nj300be-a-niebieskie.bhtml Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
  23. A zegarek obsługuje kompas?
  24. krzyszy691

Jak wykonać debrand

Na XDA jest taki temat: https://forum.xda-developers.com/20-lite/how-to/guide-how-to-root-debrand-remove-retail-t3887456 Zwróć uwage na firmware! Musi się zgadzać.
  25. trampowsky

Powrót z Oreo do Nougat

Kupowałeś w Polsce, czy sprowadzałeś zza granicy? Jeżeli nic nie pomaga, to odsyłałbym na gwarancję. Ewentualnie jeszcze pokombinował ze sterownikami - raz miałem taką sytuacje, że musiałem formatować dysk i instalować na nowo system, aby telefon został ponownie wykryty. Ostatecznie pozostaje wymiana gniazda USB w przypadku braku gwarancji.
  26. spec-naz1

Ochrona ekranu - szkła, folie

Przecież to jest chyba ta sama folia co jest naklejona na nowych, fabrycznych modelach, a jeśli tak, to podatność na uszkodzenia i zarysowania jest duża, mimo że poślizg palca jest dobry.
  27. preston74

OxygenOS 9.0 stable

OxygenOS 9.0.5 https://otafsg1.h2os.com/patch/amazone2/GLO/OnePlus6Oxygen/OnePlus6Oxygen_22.O.30_GLO_030_1904032206/OnePlus6Oxygen_22_OTA_030_all_1904032206_78fbdbe782584c7.zip
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się