Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. krapkov

Czym nagrywać rozmowy telefoniczne?

Działa nagrywanie zawsze i zawsze słychać obie strony (również przez bluetooth).Czy da się wgrać na s10? Nie próbowałem, ale nie powinno być problemu.
  3. Rafal55

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Jakiś czas temu czytałem na stronie Samsunga że poprawią tryb nocny, ale programowo nie da się osiągnąć jakości zdjęć z p30 pro. Także osobiście uważam że poprawią tylko tryb nocny. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  4. Mialo nie być huawei ze względu na afere ze szpiegostwem ale... Teraz mam dylemat miedzy s10e a p30, z lekka przewaga nad huawei. Oba w tej samej cenie ~2200, we wrzesniu spokojnie ponizej 2000zl bedzie
  5. Bartus Wolniaczyk

Huawei P30 Pro. Folie ochronne i szkła hartowane.

Podważasz paznokciem i samo odchodzi, nic nie zostaje, ściągałem już dwa takie szkła, myślę, że można je nawet później użyć jak się ma klej
  6. OnePlus 3 i jego poprawiona wersja, czyli OnePlus 3T pomimo prawie trzech lat na karku są bardzo dobrze wspominanymi smartfonami. Wokół nich wciąż funkcjonuje bardzo duża społeczność. Nie ma się czemu dziwić, specyfikacja tych smartfonów wciąż jest przyzwoita, zwłaszcza jeśli porównamy je ze średnią półką. Android 9.0 Pie na OnePlus 3 i OnePlus 3T Dlatego […] Artykuł Android 9.0 Pie w wersji beta już dostępny dla OnePlus 3 i OnePlus 3T pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  7. seb84

1. Czy w natywnym nagrywaniu rozmów w romie izraelskim działa nagrywanie rozmów przez słuchawkę bluetooth? 2. Da się ten rom wgrać na s10 ? Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  8. Gwozdek

Honor 7X - aktualizacje oprogramowania.

W sieci krąży grafika od Huawei, która sugeruje, że model 7X może liczyć na jeszcze jedną aktualizację Androida - Pie!
  9. fido

Xiaomi Mi A2 Lite - ogólne wrażenia, opinie

Kopię zrobiłem poprzez dysk google i niestety nie wszystkie aplikacje zostały przywrócone. Ustawienia sieci WIFI też się nie przywróciły.
  10. Luksok

Huawei P20 Pro. Beta testy Androida 9

Witam Dzisiaj mój p20 pro pomimo wyłączenia możliwośći aktualizacji w nocy pobrał nową wersję systemu. Obecnie to 8.1.0.161 i robi tragiczne zdjęcia, czy istnieje możliwość powrotu do oprogramowania wolnego od tych wad?
  11. endrju_pl

Masz na myśli ten backup od Samsunga? Ogólnie wiem, że większość rzeczy się backupuje, mam nawet ustawiony automatyczny backup. Jednakże z nim mam nieco gorsze wspomnienia jeżeli chodzi o przywracanie względem Helium, które używałem wcześniej mając root. Mimo wszystko każde takie backupowanie i przywracanie może przynieść jakieś niespodzianki.
  12. Gwozdek

Honor 10 - pytania do posiadaczy.

@can5ona Może ta apka coś wykaże https://play.google.com/store/apps/details?id=com.myd.android.nhistory2
  13. kebul

Brak podstawowych aplikacji po wgraniu launchera

Jaki model radia?
  14. 1zl

[Motorola One] Pytania do posiadaczy.

Witam. Mam problem z internetem. Jak połącze się z komputerem lub innym telefonem to nie działa internet. Na moim starym Honor 8 po przełożeniu karty internet działa po podłączeniu się z komputerem i innym urządzeniem. Mam włączony roaming. Ktoś pomoże? Pozdrawiam.
  15. jackq

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

A propos blokowania telefonów przez plusa. Wczoraj (kupowałem żonie p20pro) rozmawiałem z gościem, który ma 2 punkty serwisowe gsm, komisy i salon play. Osobiście sam telefonów z plusa nie skupuje ale za to "serwisuje" te zablokowane i jak powiedział, nie spotkał się jeszcze z telefonem zablokowanym po IMEI, blokują softowo, wystarczy root i pozbyć się knoxa (a zarazem gwary) i fon odżyje. Zawsze to jakaś alternatywa. No i można taniej kupić smartfona. Jest też sposób na ominięcie blokady plusowej przy pierwszym uruchomieniu. Teraz ja stoję przed dylematem czy kupić S10 czy S10+ a gdzie, tylko w mojej okolicy zatem z olx, nówka zafoliowana i z normalnej sieci Gość mi wczoraj proponował właśnie z playa nóweczkę s10 za 2600 a 10+ za 3000zł tylko dylemat, który wziąć?
  16. benkas

Huawei P30 Pro. Etui, case'y i covery.

Mam. Wersja telefonu czarna. Cyknę fotkę po pracy bo teraz nie mam czym.
  17. prahs

@endrju_pl możesz zrobić kopię zapasową i po wgraniu softu ILO przywrócić sobie dane. Niektóre rzeczy trzeba skonfigurować od nowa (np. zalogować się na konta) ale pozostałe dane wróciły.
  18. seb84

Dziwne. U mnie słychać świetnie. Wejdź w ustawienia i zwiększ głośność w dwóch opcjach. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  19. endrju_pl

Alternatywą jest wgranie np. izraelskiego oprogramowania ILO, które to ma natywne nagrywanie. Ja nadal siedzę na Androidzie 8, gdyż zerowanie telefonu na razie jest mi nie po drodze, za dużo rzeczy do stracenia i ponownego konfigurowania.
  20. _tommy_

ACR unchained 31.1 nagrywa choć słabo rozmówcę i zapisuje nazwę kontaktu bądź !r telefonu. Sam używam na Pie i nie ma tragedii choć do ideału jeszcze daleko. Wysłane z Moto G(7) Power przy użyciu Tapatalka
  21. arianpl

Różowy ekran

Dzięki U mnie jednak zmienia się kolor na bialym tle i jest to zauważalne. Nie wiem czy nie muszę reklamować w Play, telefon mam już niestety ponad miesiac.
  22. pawel.wroc

Huawei P30 Pro. Opinie i wrażenia.

To może ja się wypowiem. Witam Używam aktualnie Note 9 i P30 Pro (wersja 6GB). Kupiłem P30 Pro głównie ze względu na zoom, potrzebowałem też drugiego telefonu. W porównaniu do Samsunga Note 9 (oprócz kręcenia filmów, tego nie testowałem jeszcze, pomijam też funkcjonalność rysika - nie dla każdego to jest istotne): zalety P30 Pro: - mega szybkie ładowanie - mega przydatne - lepszy zoom (zoom x10 robi robotę) - lepszy NFC - większy zasięg (ale zobaczymy jak będzie za kilka miesięcy, w Mate 10 Pro miałem tak że na początku działał świetnie a potem ledwo łapał) Zalety Note 9: - samsung ma lepsze kolory na zdjęciach w nocy (Huawei jakieś sztuczne, nieprawdziwe) - większa dynamika tonalna w zdjęciach nocnych u Samsunga (w trybie zwykłym), przy użyciu trybu nocnego zdjęcia z Huawei sztucznie wyglądaja (jak przesadzony HDR) - ekran Note 9 lepszy od P30 Pro - brak notcha - głośniki stereo - na prawdę fajna sprawa - mini-jack - nie trzeba kombinować z przejściówką której i tak nie ma w pudełku z P30 Pro, jak ktoś ma dobre słuchawki na kablu to jak ma je sobie podłączyć?? - o wiele lepszy interfejs, ładniejsze ikony Podsumowując jeśli komuś nie zależy na mega zoomie to lepszym wyborem będzie Samsung.
  23. Siever

Jak długo po zakupie telefon może leżeć nieużywany?

Może leżeć latami. Bateria jest naładowana i nie rozładuje się sama przy wyłączonym telefonie.
  24. ochkarol

@seb84 Sprawdzałem tą aplikację i na swoim S9 (Oreo, soft Plusa) bardzo słabo słychać rozmówcę. Praktycznie wcale. Tak jak i w innych aplikacjach.
  25. Na tym CP60 - jak z prędkością ładowania w porównaniu do domyślnej ładowarki i karmienia 'po kablu'?
  26. Chcę zaktualizować zonie fona, rozumiem, że najnowszy do wrzucenia z pena jest ten -> Huawei P20 Pro CLT-L29 hw eu HLRCF Charlotte-L29C 9.0.0.203(C432E5R1P9) Firmware 9.0.0 r3 EMUI9.0.0 05015BGR [androidhost.ru].zip
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się