Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. melis

Samsung Galaxy Xcover 3 (SM-G389F) - (Android 6.0.1) - ROOT

Twój temat został przeniesiony do kosza.
  3. BlueBlazer

Note 9 pytania do właścicieli

Perypeti z serwisem ciag dalszy. N9 wrocil z serwisu z naprawiona kamera, ale wyswietlacz ewidentnie jest niehalo. Po pierwsze, ma zielone zabarwienie, jest jasniejszy, szczegolnie na czarnym tle to widac. Sprawe zglosilem do serwisu, i najpierw dostalem odpowiedz ze skryptu, zebym przywrocil ustawienia fabryczne, zebym sprawdzil w menu serwisowym plansze RGB no i ze to moze byc jakas apka (!!!). Pozniej, gdy grzecznie wyjasnilem, ze nie jestem byle januszem, ktory kupil telefon w promo, tylko raczej swiadomym i doswiadczonym uyztkownikiem serii Note. Napisali, moge za darmo odeslac telefon do serwisu, i dostalem maila od UPS z etykieta do wyslania. Wydrikowalem ja i pacze, a tam wysylka do Sekocina Starego do CTDI. Telefon kupiony w NIemczech, pisze z niemieckim Samsungiem, a telefon jedzie do Polski do naprawy? Moze mi to ktos wytluamczyc? Zawsze odsysllaem Samsungi tu do NIemiec, a teraz nagle do Polski? I co zrobili z wyswietlaczem? Podmienili czy uszkodzili? BO tego na 100% wczesniej nie bylo.
  4. melis

Samsung Galaxy Xcover 3 (SM-G389F) - (Android 6.0.1) - ROOT

@loograk W związku z tym, że jest to zdublowanie postu stąd: https://forum.android.com.pl/topic/241111-samsung-galaxy-xcover-3-jakiś-root-rom/page/12/?tab=comments#comment-5569967 ten temat przenoszę do kosza
  5. slawo0907

OnePlus 7 - pytania przed zakupem/pytania nowego użytkownika

Mam pytanie, czy z tym telefonem działa Android auto?
  6. Pawlak093

Nie wyszukuje karty microSD

7. Catate

Zenfone 5/5Z - Aktualizacje oprogramowania

Pojawił się nowy Update. Sprawdźcie sobie aktualizację oprogramowania. Szczegóły aktualizacji w linku poniżej: https://www.asus.com/Phone/ZenFone-5-ZE620KL/HelpDesk_BIOS/
  8. Aplikacji Telefon też dla pewności. Przydał by się też log z FC jeśli dalej wystąpi, łatwiej namierzyć przyczynę. Podejrzewam że problem w bazach danych SQLite po dirty-flashu/aktualizacji ROMu bądź samej apki przez Galaxy Store (czasem tak jest). Zwykle wyczyszczenie wszystkich danych aplikacji pomaga (chodzi mi po wejściu w Ustawienia > Aplikacje > Wiadomości > Wyczyść dane i też Wyczyść pamięć podręczną ale to czyści się razem z danymi). To samo dla Kontakty i Telefon.
  9. topoll

ONEPLUS 7 PRO - ETUI/SZKŁO

Zamówiłem case i szkło, 10 dni i doszło
  10. jak widzę takie nie naturalne przemówienia to mam wrazenie ze nadają dla umysłowo uposledzonych
  11. ImageX7

@topoll A jak jest z dostawą? Ile trzeba czekać? Bo jak kilka tygodni to już wole poczekać aż pojawi się coś u nas .
  12. topoll

Aliexpress
  13. gianni_zambrotta

OnePlus 7 Pro- Aparat/dyskusje/wasze zdjęcia.

za*******e wygladaja nawet tutaj. Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka
  14. ImageX7

Na jakich stronach zamawiacie akcesoria? Na Allegro nic nie ma, a jak jest to dostawa dopiero w czerwcu...
  15. dzidexx

Taki
  16. trampowsky

Bateria - dyskusja ogólna, statystyki

Dash podobno przekłamuje AccuBattery, dlatego jego wskazań nie biorę pod uwagę.
  17. Pawel knyszyn

Poszukuje mod ktory dodaje nowy ekran

18. @vitucky zechcialbys rozwinac kwestie opcji?
  19. Pawlak093

nadal nie działa w smartfonie. Wyżej pokazałem 3 screeny, co dokładnie mam pokazać? bo nie wiem
  20. seb84

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

Nie da się tego zmienić ? Czy da się zmienić formę plakietki na aplikacjach z kółeczka na liczbę nieodczytanych powiadomień ? Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  21. all999

Bez dymku.
  22. dzidexx

Jeśli 64 nadal nie działa w smartfonie to pokaż screeny z mini tool. Jeśli działa to nie trzeba.
  23. topoll

Ja zamówiłem Almond.
  24. seb84

Czy pojawiają Wam się powiadomienia tapatalk jako dymek ? Czy tylko sygnał dźwiękowy i informacja na górnej belce ? Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  25. Root.rtf Root.rtf dodana zawartość Cześć! Witam wszystkich serdecznie od pewnego czasu mam problem z moim telfonem:Orange Neva 80 wiem,to nie jest dosyć znana marka telefonu.Problem polega na tym że potrzebuje go zrotoować ale nie mam pojęcia jak, oglądałem dużo poradników jak zrotoować telefon ale żaden sposób którego próbowałem nie udał się.Probowałem już:King Roota,odblokować bootloadera,instalowania SuperSu.I nic licze na waszą pomoc. Może mnie ktoś poprawaić jak mam to wykonać. Alan
  26. Prawie dokładnie to miałem na myśli. Przy Dash/Warp Charge, zdecydowana większość ciepła powstaje w ładowarce, ale w akumulatorze też trochę. Tylko dużo mniej niż przy QuickCharge i mniej niż przy zwykłym ładowaniu. U mnie na DashCharge akumulator ma do 30-32 stopni. Przy zwykłym 34-36 stopni.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się