Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Who.Am.I

Serwis LG - dyskusja ogólna i pytania.

Witam serdecznie! Mam problem z moim LG G6, ponieważ aparat tylni robi słabe zdjęcia. Na pewno jest to spowodowane porysowanym szkłem aparatu. Czy jest sens oddawać to na gwarancję z nadzieją że naprawia to na naprawie gwarancyjnej? Druga sprawa mam odblokowany bootloader i teraz pytanie czy jak go zablokuje to czy gwarancja będzie dalej obejmowała telefon? Dodatkowo telefon z salonu Play a zainstalowany najnowszy soft openEU. Czy muszę szukać i zainstalować soft z Play? Z góry dzięki za podpowiedzi [emoji6] Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  3. Kamiton

Kabel Samsung dex

tak
  4. balwanekbuli

Ładowarki sieciowe i samochodowe

@Damian Klimek Zmień salon, albo zgłoś się bezpośrednio do LG. Nie ogarniam takich ludzi. Zepsuł się telefon czy słuchawki? Jedynie co jak mi klient przynosił telefon z usterką typu: nie ładuje, brak styku i pochodne wymagałem kompletu cyzli ładowarki z kablem. Czemu? Bo serwisy idą na łatwiznę. Nie ładuje telefon - brak ładowarki - oni nie zgłębiają tematu tylko odsyłają telefon, bo wg nich równie dobrze może być wada kabla a nie gniazda. Ot taka polityka. Słuchawki czy ładowarką zawsze była wysyłana samo. Co więce tan na marginesie. HTC U play córka miała. I jak padły słuchawki czy kabel USB się normalnie rozpadł, pekł i wyszły kabelki. To wystarczyło na stronie napisać zgłoszenie dodałem zjęcia i mi przysyłali nowe kurierem do domu. Uszkodzonego kabla czy słuchawek nawet im nie wysyłałem
  5. royal90

NOTE 8 - Bateria

Zrobi się
  6. Viarus_

Ochrona na ekran [folia, szkła] dla Note 9

Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że w przypadku Note 9 się nie da. Będąc w sklepie, w którym miałem montowane szkło, pani zakładająca mi T-Maxa wzięła na początku właśnie stelaż od Dome i nie szło tego zrobić. Była zaskoczona, bo mówiła że w przypadku jakiegokolwiek innego modelu smartfona bez problemu szło wykonać taki "myk".
  7. Jagielon_0

Huawei P30 Pro. Opinie i wrażenia.

A jak z nagrywaniem filmow ? Jakość, możliwości? Względem s10+?
  8. Camulos

Nie można się zalogować się do sklepu Samsunga

problem dotyczy telefonu z poza stajni samsunga opisywany już na forum błędy współpracy z galaxy apps w tym temacie były zgłaszane problemy https://forum.android.com.pl/topic/350469-samsung-galaxy-watch-tarcze-wygląd-instalacja-modyfikacja-problemy/?do=findComment&comment=5554637
  9. Wczoraj musiałem zresetować fona i po ponownym wgraniu aplikacji Galaxy Wear i sparowaniu z SmartWatch nie mogę się zalogować do sklepu Samsunga - pojawia się czyste białe pole. Pomożecie?
  10. Obejrzyj sobie porównanie p30 i s10e u nawrowskiego na kanale. Ja bym wybrał samsunga głównie ze wzgledu na wymiary bo bateria nie jest wybitna.
  11. jeronimo

Mirrorlink - jak sprawdzić jaką posiadam wersje w swoim telefonie

Wejdź w ustawienia - aplikacje - u góry w prawym górnym rogu 3 kropki- "pokaż aplikacje systemowe" - wyszukaj "samsung mirrolink 1.1" i jak klikniesz w apke to na dole znajdziesz wersję
  12. Jak w temacie - Bluetooth po kilku sekundach rozłącza telefon połączony z nawigacją R-Link. Nie jest to problem z nawigacją bo telefon żony działa prawidłowo (ma również Mate 20 Lite). Telefon mam sparowany z SmartWatch Gear3 i działa prawidłowo. Macie jakieś pomysły co z tym zrobić?
  13. Już jutro mamy oficjalnie poznać termin premiery OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro. Przy okazji mają też zostać odkryte karty tajemniczego modelu z modemem 5G, który jest zapowiadany od kilku miesięcy. To pierwszy raz, kiedy Chińczycy szykują tyle modeli jednocześnie, a co za tym idzie, zmienią się też ceny. Największa obawa tyczy się oczywiście OnePlus […] Artykuł OnePlus już tłumaczy wyższą cenę OnePlus 7 Pro, a my poznajemy szczegóły aparatów pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  14. Kinga Korzeniowska

Problemy z aparatem - uznanie gwarancji

Tak tylko wtedy jeśli bym to robiła podczas jednej naprawy to zastanawiam się czy nie odrzucą reklamacji aparatu sugerując, że usterkę spowodował upadek. Nie mam żadnych dowodów na to, że usterka istniała przed upadkiem.
  15. U mnie dzisiaj poleciało z 97% na 88% przez jakieś 4 godziny nieużywania - telefon był w kieszonce kolarskiej bluzy i tyle. Włączone wifi, włączone LTE i tyle, nic specjalnego nie mam. Największe użycie niby wykazały usługi Google Play - i to brzmi źle, jakbym w androidzie wracał do problemów, które miały w nim miejsce dobre kilka lat temu... Wiem, że brzmi jakbym mega marudził - ale nie, bo wszystko oprócz baterii na razie bardzo mi pasuje i telefon jest spoko.
  16. Witam, jak sprawdzić wersję Mirrorlink w telefonie Samsung Proszę o pomoc
  17. Cześć, mam wrzucone 2 karty z czego jedna jest domyślna do połączeń, a druga do internetu. Podczas połączeń nie ma internetu, bo druga karta jest niekatywna. Jest to sporadycznie przeze mnie używane, ale może jest jakaś opcja zeby podczas rozmów telefon korzystał z internetu z pierwszego, a nie drugiego sima?
  18. Często zaznaczamy, że aktualizacje smartfonów są bardzo istotne. Powinny być wydawane szybko i dopracowane, ale z tym ostatnim nie zawsze jest tak kolorowo. Nawet, jeśli aktualizacja nie jest wydawana szybko. Dzisiejszy przykład Nokii 9 PureView jest o tyle ciekawy, że firma udostępniła użytkownikom poprawki, które między innymi miały ulepszyć czytnik linii papilarnych. W końcu skanery […] Artykuł Nokia 9 PureView z czytnikiem linii papilarnych, który myli palce z… gumą pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  19. ELM0

Etui/case S7 Edge

@Kenas Ciekawe.
  20. xPatrykPlayX

[PORADNIK] Aktualizacja do ANDROIDA 9 oraz EMUI 9.0.1

Nigdy nie nadaje 100% że coś będzie działało może być kilka czynników przez które nie zadziałało to, jaką wersje firmware posiadasz obecnie.. Czy napewno pobrałes i dobre pliki przeniosłes na kartę SD, możesz wrzucić screen plików które masz pobrane i które masz na karcie SD postaram się pomóc Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  21. Dzisiaj
  22. szuwar1978

Power-bank Xiaomi ZMI 20000mAh - długo ładuje telefon.

Też o kablu myslalem ale... na fabrycznym od banku tak sie dzieje... mam dodatkowo nowy 25cm kabel pleciony Rock i jest to samo oraz na kablu od S10+ to samo..... To moj 3 bank xiaomi i tylko ten laduje mi tak niskim pradem przy 5V. Jak włacze w telefonie szybkie ladowanie to idzie OK.... 9V i ponad 1.6A. Żony S9+ jak ładuje jest to samo okolo 1A. No szlak mnie trafia jak mi 3h telefon ładuje. Dlatego już zglupialem czy to wina telefonu czy coś z bankiem nie tak. Ale z drugim? Sam już nie wiem... dlatego pytanie do Was jaki czas ładowania Wam pokazuje telefon jak ładujecie z banku? Powiedzmy tak od 15% czyli komunikatu podlacz ładowarke. A jak ktoś ma miernik USB i może podać jakim prądem mu laduje S10+ to już w ogole bedzie super.
  23. Telefony w naszych kieszeniach oferują ogromną moc obliczeniową. Flagowce są już potężniejsze od kilkuletnich komputerów. Więc dlaczego nie zastąpić PCta telefonem? W tym filmie pokażę Wam, jak to zrobić! Materiał Lista urządzeń Jest o tutaj! Artykuł [YouTube] Jak zamienić telefon w komputer?! pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  24. rafsonn

Etui, pokrowce

Czy ktoś miał styczność z takim zestawem Etui na tył iMesh Carbon w kolorze czarnym pokrowiec ze szkłem iMesh 5D Flexible , i mógłby coś o nim powiedzieć? Nie jest najtańszy, a zastanawiam się jak ma cena do jakości..
  25. @DaN995 mi 2% schodzi przez 3h leżenia ze 100% na 98%.
  26. topoll

OnePlus 5T - Ochrona ekranu - szkła, folie

Folia jak każdy materiał elastyczny rozprasza energię na większym obszarze. Rozchodzi się jak fale w wodzie. Szkło nie ma takiej zdolności rozpraszania energii. Wcześniej opisane było zdejmowanie szkła i folii z ekranu. Siła potrzebna do zdjęcia niszczyła szkło a nie folię. Bo folia pochłonęła jej więcej bez szkody dla siebie czy ekranu. Strefa zgniotu w samochodzie jest pewną analogią, pokazującą, iż struktury elastyczne pochłaniają więcej energii. I nie jest to magia tylko fizyka, ale dla niektórych to jedno i to samo.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się