Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Rambdal

Bateria w Galaxy S8.

@melis Ja 4h nie mam co mnie szokuje. Telefon praktycznie ciągle na LTE. Wysłano z Walkman-a
  3. Marcin Kruwczyk

Kabel Samsung dex

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ten kabel będzie wspierał s10+? https://allegro.pl/oferta/samsung-kabel-ee-i3100-dex-usb-c-do-hdmi-4k-7772586935?bi_s=ads&bi_m=listing%3Amobile%3Aquery&bi_c=MDVkODM2NzMtMzAxOC00YTBlLWFmMDYtNGJhMGQ5MDA4MWQwAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=82ec8e60-c15a-4cd2-af57-96ecaccd25ce
  4. Andrzej H. Wojaczek

Huawei Watch GT - Aktualizacje oprogramowania

...ale są. I działają. U wielu użytkowników ta aktualizacja jest nadal czystą teorią. To jakiś żart
  5. melis

Bateria w Galaxy S8.

Przy 22h max 3 z nie wielkim hakiem. Jakby tak przysiadł i siedział cały czas to 5h wyszło by, ale kto by tyle w tel się gapił @Rambdal dodana zawartość Ale poprawkę u mnie należy wziąć na to, że bat ma zaraz 2lata. Jak w końcu wyśle na gwarancję, to wtedy będzie wiadomo ile nowa pociągnie.
  6. KakMarx

chrzciny

Hej. Moja córka zamierza zrobić chrzciny w ładnym miejscu w plenerze. Chcemy wynająć przenośną toaletę. ktoś coś poleci?
  7. Pt3k

Przyspieszenie note3

Wrzuć jakiś custom rom.
  8. melis

NOTE 8 - Bateria

@royal90 ogólnie aplikacje tego typu nie są miarodajne, ale jeśli już chcesz na tym bazować, to jeden cykl to za mało. Po dwóch trzech, ładując od 20-30%, sprawdź wyliczenia. tap
  9. royal90

NOTE 8 - Bateria

Jeśli wierzyć pomiarom zewnętrznych programów zaczyna być wszystko jasne dlaczego bateria trzyma mi tak sporo mniej. Sporo baterii wyparowalo przez te szybkie ładowanie
  10. morek900

Przyspieszenie note3

Cześć, Czy jest jakaś opcja na przyspieszenie leciwego już nota 3? Z telefonu nie da sie korzystać a może można go jeszcze jakoś reanimować, niż wywalać do śmieci. Kwestie bateri pomine, bo tel trzyma z 4h. Android 5.0 sm-n9005
  11. Nie wiem czy zauważyliście, ale podłączając telefon do portu usb 3.0 poprzez orginalny kabel i wybierając w telefonie przesyłanie plików komputer pokazuje info "to urządzenie może pracować szybciej, podłącz pod usb3.0". Inne dyski czy pendrivy podłączam do USB 3.0 to widzę w menegerze urządzeń że łączą się przez usb 3.0, a p20 pro jaki p10 łączą się tylko przez usb 2.0 , szkoda bo usb 3 jest zdecydowanie szybsze. Słyszałem też o kablach USB C Thunderbolt 3 - coś wiecie na ten temat ? cz można podłączyć smartfona do komputera aby wykorzystywał USB 3 a nie USB 2, pomimo tego że wpinamy do portu USB 3 ?
  12. Dzisiaj
  13. skoro jest to galaxy apps :)
  14. jelon954

Ochrona na ekran [folia, szkła] dla Note 9

Ja stelaż Dome glass mam od N8, więc nawet nie próbowałem. Etui mam Sgigen liquid air i nie ma problemu. Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  15. @Remiqa Bo to jest problem ogólnoświatowy. Działa tylko z telefonu samsunga. Już kilka osób zgłaszało że mając inny niż samsungowy sprzęt jest białe okno
  16. ochkarol

Czym nagrywać rozmowy telefoniczne?

Na Pie raczej żadnym programem nie dasz rady. Mam na myśli sensowne nagrania, gdzie dobrze słychać obydwie strony. Alternatywą jest rozmowa głośnomówiąca ale nie zawsze jest taka możliwość.
  17. Rambdal

Bateria w Galaxy S8.

@melis tzn ile godzin na ekranie? Wysłano z Walkman-a
  18. melis

Bateria w Galaxy S8.

@Rambdal u mnie lepiej jak na nougat, a podobno na 8 gorzej jak na 7, więc jest lepiej na 9 jak na 8 [emoji6] tap
  19. kubatm

Asystent Google - Voice Match nie uczy się głosu

Wyczyść pamięć wewnętrzną aplikacji Google i skonfigruj ją od nowa. Wysłane z mojego 1+6 przy użyciu Tapatalka
  20. Dzień dobry. Walczę z Asystentem Google bez powodzenia. Jeśli mam ustawiony język polski, to nie mogę włączyć dostępu przez Voice Match ponieważ przy nauce rozpoznawania głosu i powtarzania OK GOOGLE nic się nie dzieje. Jeśli zaś zmienię w telefonie język na angielski (US) to wszystko działa bez problemu. Jeśli da się to jakoś rozwiązać to prosiłbym o przedstawienie krok po kroku wszystkich czynności tak by wszystko było dobrze ustawione. Pozdrawiam
  21. Camulos

Skojarzenia

złom
  22. xperiagosc

Skojarzenia

Badziewie Huawei P10 | Tapatalk
  23. Camulos

Skojarzenia

szmelc
  24. _tommy_

Czym nagrywać rozmowy telefoniczne?

Zastanawiam się czym nagrywać rozmowy jak jest dostępne VolWifi lub VoLTE no ACR nie nagrywa takich rozmów. Wysłane z Moto G(7) Power przy użyciu Tapatalka
  25. Ces2019

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

Cześć mam pytanie czy ktoś z was posiada huawei p10 plus yky-l09 i dostal aktualizacje do 9? Zastanawiam się kiedy wyskoczy bez kombinowania.
  26. xperiagosc

Skojarzenia

Tandeta Huawei P10 | Tapatalk
  27. canisRC

Gra jazda samochodem po mieście

Witam bardzo mocno, poszukuję gry, w której się jeździ samochodem po mieście. I tyle (i aż tyle). Bez misji, jazdy na czas, wyścigów. Po prostu w miarę otwarty świat po którym można krążyć. Dobrze by było aby była w miarę ładna graficznie. Może być płatna - przy czym żeby to była opłata jednorazowa a nie konieczność mikropłatności co chwilę. Z góry dziękuję i pozdrawiam,
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się