Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Dawid Łukasiewicz

[PORADNIK] Aktualizacja do ANDROIDA 9 oraz EMUI 9.0.1

Aktualizacja z linku powyżej się zainstalowała. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda ok. I to jest wersja oficjalna która jest rozsyłana przez Huawei?
  3. xPatrykPlayX

Tzn? Jak wam zależy mogę to wrzucić na inny hosting Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  4. Dominik “Dosia” Paczkowski

Jakiś lepszy Upload ?
  5. Opcja hide AOD i daj disabled. Będziesz miał aod i diode Sent from my SM-G975F using Tapatalk
  6. little.big.conversation

v30 vs p20 vs g7 vs mi9 se

Do 2 tyś to szedłbym w stronę P20 pro lub Xiaomi Mi9 reszta jest sporo słabsza...
  7. little.big.conversation

P30 Pro vs pozostali producenci - porównanie możliwości fotograficznych

To chyba logiczne że VoWifi będzie działać na brandzie, orange też dołącza, pozostaje Plus
  8. cichykoksik2207

Dioda powiadomień, a właściwie jej brak - jak ją zastąpić?

A da się zachować aod taki jaki sobie ustawiłem wraz z ikonkami powiadomień? Bo teraz mam ciemny ekran,więc na aod nic się nie wyświetla,ale za to jest dioda.Chciałbym mieć to i to-nie idę na kompromis dodana zawartość Weź napisz jak to zrobiłeś?
  9. Ja mam i aod i powiadomienia. Jest tylko jeden problem, jak jest ustawiona autojasność dla aod to czasem jest ciut za słabe to kółeczko. Pozostaje ustawić jasność na max. Wysłane z S10e
  10. cichykoksik2207

Dioda powiadomień, a właściwie jej brak - jak ją zastąpić?

Apka spoko,ale nie wiem jak i czy w ogóle da się zachować aod taki jak chcę wraz z wyświetlanymi powiadomieniami? Bo po co mi dioda jak aod z powiadomieniami jest nieaktywny.
  11. noorus

EMUI 9.1 Beta

Kiedy oficjalnie na nasze Play'e ?
  12. Branża gier wideo nieustannie się rozwija, tak samo jak sprzęt – komputery, konsole, a także smartfony. Raczej dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, jeśli powiem, że w wiele gier PC można już zagrać na smartfonie. Kiedyś byłoby to nie do pomyślenia, jednak czasy znacząco się zmieniły, a smartfony stały się o wiele lepsze. Gry PC na […] Artykuł 5 najlepszych gier PC, w które możesz zagrać na smartfonie pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  13. Mam nietypowy problem jedne słuchawki widzi i działa perfekt. Inne np nie widzi. Sony w zestawie widzi i Huawei. blackberry, sennheiser nie widzi. Uszkodzenie gniazda odpada jest możliwość braku kompatybilności? Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
  14. _tommy_

Huawei MediaPad T5 Problem z graniem

Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3. Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz. Przydatne linki: Pierwsze kroki na forum Zmiana tytułu wątku Jak poprawnie nazwać temat Huawei MediaPad T5 Problem z graniem
  15. Podepnę się pod temat, w sumie budżet taki sam i zastanawiam się nad redmi note 7. Zależy mi na baterii i na lepszym aparacie, w grze widzę w ofertach nokię 7.1 ale bateria chyba będzie gorsza. Czy w tej kasie dostanę coś o lepszym aparacie niż note 7? Czy może kupić 5 i mieć lepsze czasy na baterii?
  16. _tommy_

Uciążliwy problem z graniem przez system czy coś innego?

Twój temat został przeniesiony do kosza.
  17. _tommy_

Uciążliwy problem z graniem przez system czy coś innego?

Dubel tematu https://forum.android.com.pl/topic/360541-huawei-mediapad-t5-problem-z-graniem/?tab=comments#comment-5555483 W związku z tym temat przenoszę do kosza.
  18. zabka35i

Uchwyt samochodowy do Note 9

Po tym jak oryginalny uchwyt Samsunga z indukcją odmówił posłuszeństwa, kupiłem teraz :Baseus z szybkim ładowaniem i powiem szczerze, że jak na takie pieniądze to całkiem spoko sobie radzi i wygląda.
  19. Camulos

Złośliwe oprogramowanie

wykonywałeś z poziomu recovery?
  20. @morek900 na xda masz pełno tego co prawda nie mam samsunga już, ale normalnie moge polecić havoc os, bardzo dobry rom, praktycznie stock ale z fajnymi funkcjami do rozbudowanej personalizacji. daje linka w spoilerze: instalacja banalnie prosta w 5 min, chyba już ogarniesz, w dużym skrócie - najpierw pobierasz pliki rom i gappsy (dla 9.0 i najlepiej pico) i wrzucasz na pamięć telefonu/karte sd - odinem np 3.0.7 wrzucasz twrp (ODZNACZ opcje auto reboot i factory reset), po wgraniu odłączasz kabel i odraz wykonujesz kombinacje vol up+power+home - robisz jeśli chcesz backup - robisz wipe data, dalvik, system, cache - potem instalujesz rom, potem gappsy gotowe
  21. Jakoś dla mnie takie rozwiązanie trochę słabe mimo wszystko kupić, pocykać, oddać, trochę takie mało moralne
  22. Jinx66

Złośliwe oprogramowanie

WhatsApp jedynie i messenger lite
  23. videosz

Lenovo K5 jak zrobić roota?

Czy mógłby mi ktoś pomóc odnośnie poradnika jak zrotować telefon ? Po wykonaniu wszystkich czynności z pierwszego postu, wchodząc na Recovery - Apply update from sdcard i zatwierdzeniu na Supersu otrzymuje takie oto komunikat: Finding update package... Opening update package... Verifying update package... E: failed to werify whole-file signature E: signature verification failed Installation aborted. Wszystkie pliki ściągnięte zostały z pierwszego posty. Recovery przeszło normalnie, a ROOT nie.
  24. Ale ja poprzednim razem normalnie moglem sie zalogowac majac Mate 20 pro.Od wczoraj mam tez to samo. edit:probowalem teraz i nadal nie mozna sie zalogowac.
  25. pantin

OnePlus 7 - informacje i plotki

Przewidywane ceny: OP7 - 600$ OP7 Pro - 800$
  26. garyfisherka

Huawei P30 Pro. Opinie i wrażenia.

szczerze mówiąc to raczej tu wygrywa samsung. Ja filmów praktycznie nie kręcę więc dla mnie ten aspekt ma małe znaczenie
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się