Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Turel

Huawei P30. Opinie i wrażenia.

Tak, też tak mam na stronie głównej yt, ale tylko jak przewijam filmiki w dół które się jeszcze nie załadowały, (miniatury) jak wrócę do góry i znów przewijam w dół, to działa płynnie. W niczym to nie przeszkadza, ale jest widoczne. Na Chromie to nie wiem, bo nie używam. Nie, nie ma. Tylko na ekranie. @little.big.conversation A jeszcze chciałbym wspomnieć o wymienionym przez Ciebie ładowaniu indukcyjnym. Po co to komu? Tak trudno włożyć i potem wyjąć kabelek do portu usb? Czy to aby na pewno potrzebna rzecz? Można żyć bez tego. Nie rozumiem ludzi, którym tego brakuje. Telefon można normalnie naładować, te ładujące indukcyjnie stacje dokujące tylko zajmują miejsce i trzeba je dokupić dodatkowo, bo rzadko są w zestawie, plus pewnie są droższe od zwykłych. Dziwne imo i niepotrzebne udogodnienie robiące z ludzi leniuchów.
  3. Witam! Chcę zamienić mój Galaxy A5 2016 na coś nowszego i zastanawiam się nad Poco F1 lub galaxy A50, parametry zbliżone. Chcę dużą baterię, dobry aparat, jack 3,5mm (oprócz słuchawek korzystam ze sticka do zdjęć na wyjazdach rodzinnych), slot na kartę pamięci. Pytam o te dwa telefony bo są podobne i idealnie wpasowują się w moje wymagania cena podobna choć poco ciut tańszy, jestem pewny ze któryś z nich tylko kwestia aparatu mi nie daje spokoju wiadomo A50 ma więcej mpx ale to nie one robią robotę. Spotkałem się z porównaniami że to poco robił lepsze zdjęcia rywalizując z 20 tel i to niektórymi flagowcami . a nawet zajął 2gie miejsce w tym teście. Proszę o pomoc i konkretne argumenty za i przeciw Z góry dziękuję.
  4. penguino

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

Dziewiątka zaczyna się wyrabiać.
  5. Jash

Mi A2 - aktualizacja oprogramowania, informacje

Mnie się nie wydaje, ja to wiem. Żyję tym od 15 lat proste jak budowa cepa. I nie ma czegoś takiego jak "najpierw serwis". Rozmawiamy o dwóch odrębnych drogach dochodzenia swoich roszczeń. Ogarnąłem bez wgrywania ROMu ale nadal ten telefon nie działa jak trzeba. Część aplikacji mogę odinstalować normalnie, a część powoduje zawieszanie się całego telefonu. Poza tym wszytko działa. Nie mniej pewnie też na dniach oddam go tam gdzie kupiłem, tylko u mnie będzie trochę inaczej bo to sprzęt służbowy, wzięty na firmę. Nie jestem z niego zadowolony, ale na szczęście służy tylko do odbierania rozmów. Mi A1 żony działa wzorowo.
  6. lasica

Pisanie głosowe działa tylko na podłączonych słuchawkach.

@Space86To się podziel z innymi, może się komuś przyda w przyszłości.
  7. FozzY

Witam. Przesiadlem się z LG G6 do P30. Różnica jest kolosalna. Szybkość działania, ekran, aparaty, bateria a nawet zasięg. Tak, w G6 w miejscu wktorym P30 ma zasięg (1 2 kreski) a w poprzednim telefonie zero. Jestem zachwycony amoledem po przesiadce z LCD. Kolory robią wrażenie, maty i jasność to bajka.
  8. Camulos

Skojarzenia

napój
  9. Ardaenye

Etui/folie - Zenfone 5/5Z

Cały ekran, tam gdzie jest delikatne zagięcie ekranu szkło nie przylega idealnie ale tam masz tą czarną ramkę, która to maskuje.
  10. Siedem Jeden

Co warto kupić do 600-800zł?

Cześć, jestem judoką który czasami pojawia się na siłowni, jestem zainteresowany smartwatchem czy chyba bardziej sport testerem skierowanym pod funkcje dla osób aktywnych fizycznie, funkcje takie jak ciśnieniomierz czy wysokościomierz mysle ze są dla mnie zbedne, jesli sporo się przy takim sprzecie doplaca za gps i funkcje sledzenia trasy to tez moglbym z tego zrezygnowac (kilkanascie razy w roku wybiore sie na rrower, biegac jeszcze rzadziej) - najbardziej z tego typu produktów podobają mi się te zblizone wygladem i wykonaniem do stalowych zwyczajnych zegarków (nic gumowego czy plastikowego) - jestem osobą której zdarza się upuscić i zmieniać szkło w telefonie wiec cos z wzglednie wytrzymala szybką by mnie interesowało - ostatnia kwestia gdzie sie rozgladac ? wierze ze sklepy typu media expert/ saturn doplacam wiecej niz za ten sam produkt w internecie wiec, jakie znacie portale gdzie warto kupic nie jakas chinszczyzne/podrobke? Pozdrawiam i dziekuje za wszelkie odpowiedzi.
  11. MaciejB

Skojarzenia

Red bull S9+&Tapatalk
  12. jurislawek

Folie/szkła ochronne na wyświetlacz i tył telefonu.

dobre etui i bez folii też użytkuje i nie żałuje, bo bez etui spigen było by krucho
  13. carolef

Powrót z Oreo do Nougat

Czy z najnowszego pie można zejść do oreo?
  14. Kontakty są od LG, Wiadomości od Google.
  15. Mam od tygodnia LG G7 Thinq, przywracałem wszystko z LG G6 i pytanie, czy w G7 do wiadomości lub kontaktów fabrycznie nie ma aplikacji od Google?
  16. thomas516

Jaki macie kolor ramki dookoła ekranu w czarnej wersji?

Nie jestem slepy i odrozniam kolory, nie ma tu nic z zieleni
  17. To w takim razie chyba ING robi jakieś problemy. Nie używam odblokowywania twarzą, a używanie odcisku palca proponuje już sama aplikacja ING
  18. antekajtek

Mi A2 - aktualizacja oprogramowania, informacje

Zwrot z tytułu rekojmi to nie taka łatwa sprawa jak Ci się wydaje,najpierw serwis a ja zostaje bez sluchawki w ręku bo pierwsze co jak odpaliłem smarta i okazało sie że nie mogę zaktualizować do andka pie to pojechałem do sklepu i trochę lipa. Miałeś problem z tego co czytałem i mam pytanie-udało Ci się wgrać nowy rom ?Jeśli tak to może napisz krok po kroku jak to ogarnąłeś bo ja probowalem tej metody jaką Ci ktoś z forum polecił i lipa. Dzięki
  19. Botis

Samsung Galaxy Note 9-etui/case.

Szkło na aparat do kupienia na AliExpress ja mam takie samo. Jest super bo wystaje ponad ramkę i telefon leży wtedy na tym szkle. (dają to często gratis do szkieł na ekran)
  20. balwanekbuli

@Botis Acha oki. A too i tak. To co masz na szybce to jest w takim razie też folia z tej skórki?
  21. Botis

To jest skórka nie etui
  22. malpaso

Huawei P20 Pro. Folie ochronne i szkła hartowane.

Mam ją naklejoną od listopada. Poślizg jest ok, trochę gorzej jak się ma mokre paluchy -wtedy czuć delikatny opór. Pod względem wytrzymałości nie mam zastrzeżeń. Na telefon mam założone etui Ringke a telefon poniewiera się po podłodze w aucie (często mi się zsuwa z siedzenia a uchwytu używam tylko do nawigacji), w plecaku lub po kieszeniach z monetami. Nie zauważyłem jakichś większych rys. Jedynie w miejscu gdzie najczęściej ślizgam palcem zrobiło się lekkie zmatowienie które jest widoczne pod pewnym kątem. Ale myślę że wpływ na to miała bardzo spękana skóra na moich palcach w zimie. Ogólnie jest ok mając na uwadze że jest to folia a nie szkło. Bardzo twarda i dobrze dopasowana i naklejona folia.
  23. spec-naz1

S8 czy LG G7?

Twój temat został przeniesiony do kosza.
  24. spec-naz1

S8 czy LG G7?

Dubel: https://forum.android.com.pl/topic/360168-samsung-s8-czy-lg-g7/?tab=comments#comment-5553451
  25. PKO BP oraz PKO SA działają bez problemu tj IKO oraz PeoPay
  26. Bartekeuro90

Zadam może głupie pytanie: Fabrycznie nie ma żadnej folii na aparacie???
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się