Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. MaciejB

Skojarzenia

Kasa S9+&Tapatalk
  3. abukson

Bateria - dyskusja ogólna i statystyki

Nie wiem niestety jak się ta funkcja dokładnie nazywa ale chyba tak. Ogólnie czytałem w jakiś recenzjach o tym, że bateria "uczy" się naszych zachowań i dostosowuje się do nich dzięki czemu czas pracy jest lepszy
  4. lukaszsas23

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

chodzi o to że wyłączam voLTE restartuje tel i znowu się samo wlacza Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  5. Kris Dyl

Note 9 pytania do właścicieli

czy jest możliwość zmniejszenia tej szarej przerwy między klawiszem spacja a przyciskami nawigacji?
  6. zabka35i

S10 Debranding - Dyskusja Ogólna

@Dzonzi Skoro chcesz wgrać XEO tylko po to by pozbyć się brandu to śmiało wgrywaj, będziesz miał czysty soft tylko że CSC będzie BTU i aktualizacje będą z UK.
  7. larry.bigl

P20 Pro - Bateria (statystyki, opinie, SOT)

Pierwszy cykl baterii za mną. Czas od ładowania 1d12h, SOT 5h45min, mieszane LTE z Wi-Fi, więcej Wi-Fi, niecałe pół godziny rozmów, trochę Chrome, 9gag, Whatsapp, messanger, kilkanaście zdjęć. Synchronizacja wyłączona. Pozostało 15% baterii. Jest ok? Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  8. Dominik “Dosia” Paczkowski

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Właśnie dostałem aktualizacje od t-mobile
  9. Seba_Roz

Emui 9.1 Beta - Dyskusja, pytania, problemy

Jak można się zapisać? Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka Edit Już znalazłem - niestety projekt nie jest dostępny.
  10. Będzie na dniach a w g6 w 3 kwartale dlatego szybciej w g7 Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  11. Kubaan88

Emui 9.1 Beta - Dyskusja, pytania, problemy

@hejkamil, wyświetla mi się że jest 5/1000 uczestników. Może jeszcze Twojego IMEI nie objęło
  12. marceli 6

S10 Debranding - Dyskusja Ogólna

Ja oprócz loga startowego i na wyłączeniu nie mam nic innego czego nie można usunąć.Play nie robi uciążliwego brandu a i aktualizacja jest w miarę szybko.
  13. Yildunn

Honor 10 - Jak odinstalować demo video

Ok, dzięki z wielką przyjemnością sobie porównam swoje od Huawei
  14. Maciek pokerzysta

Android Oreo [8.x] - wrażenia/opinie/błędy

Ja chyba znalazłem rozwiązanie. Od niepamiętnych czasów miałem włączony wygaszacz ekranu. Realnie nigdy z tego nie korzystałem Wyłączyłem tą opcje. Telefon poczyściłem ze 'śmieci' i albo to efekt placebo albo faktycznie ugrałem coś na baterii. Telefon intensywnie używany.
  15. A to niby dlaczego? Seria V od LG jest pod względem audio najlepszą opcją. Producent stosuje tam cztrekortony wzmacniacz, którego nie znjadziemy w telefonach HTC, dodatkowo telefony z serii V, jako jedyne potrafią napędzać słuchawki o impedancji 50Ohm. Co do ekranu tutaj zgoda, OLED'y nie lubią długiego wyświetlania statycznych obrazów, więc do nawigacji się zbytnio nie nadają
  16. Puma2012

Huawei P20 Pro. Folie ochronne i szkła hartowane.

Niedługo będzie jakaś usługa w Play z docinaniem i naklejaniem szkła to skorzystam, Bratanek tam pracuje to mi zrobi. Huawei P20 Pro - CLT-L29
  17. majkel02

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Może masz wyświetlone kontakty tylko z jakiegoś konkretnego konta? Na wszelki wypadek odbuduj indeks kontaktów i usuń cache tej aplikacji Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  18. bluebob

GNet CCTV - Kamery IP

Ja poproszę o kod. Mail już wysłany
  19. Notatka Moderatora: Zbytnio się rozpędziliście jak widzę... Temat też został utworzony po to, abyście mogli porównywać tutaj możlwiości fotograficzne innych modeli, do tego co oferuje s10/s10+. Dyskujs o tym, kto, gdzie, za ile, kupił dany model i czy jest to prawdą, czy tez nie, na pewno tych kryteriów nie spełnia a już na pewno nie spełnia ich ton niektórych wypowiedzi. Z ostatnich stron zostało to, co można było zaliczyć do tematu dyskusji, oraz to, co można było uznać za dość "stosowne"
  20. Camulos

Skojarzenia

pensja
  21. Puma2012

Huawei P20 Pro. Etui, case'y, bumpery.

Wczoraj dostałem przysłane takie zwykłe czarne etui, Etui carbon fiber tpu. Dobrze dopasowane, w dłoni też leży dobrze. Myślałem nad przezroczystym ale na moim poprzednim takie miałem z zżółkło. Huawei P20 Pro - CLT-L29
  22. bartolinio

Odblokowanie bootloadera, TWRP i ROOT (Magisk)

nie używasz GPay? też kiedyś próbowałem tego całego xxx ale przez to mi GPay nie działało więc wywaliłem...
  23. melis

Naprawa bezgotowkowa po wypadku

No zawsze musi być ten 1wszy raz. Prędzej, czy później[emoji6] Nie ma co się spieszyć. Procedura chwilę trwa, a jeśli ktoś popędza to ojjjj... Kijem go[emoji1787] tap
  24. adamos111

Skojarzenia

Wynagrodzenie
  25. janki111

Brak aktualizacji

Patrzyłeś w HiCare, czy jest wniosek do 9.0?
  26. xperiagosc

Skojarzenia

Praca Huawei P10 | Tapatalk
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się