Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Dzisiaj
  2. SJCAM M30 jest wyposażony w nowy procesor obrazu SJCAM A7-10 i czujnik obrazu Sony Exmor IMX323, łączący świetny obiektyw z kątem widzenia 140 ° i przysłoną, aparat F2.0 ma również, jako jedną z niewielu kamer na rynku wbudowany moduł WiFi, który umożliwia podgląd na żywo na urządzeniach mobilnych i zmiany ustawień kamery. Cechy produktu: ● 3-calowy ekran TFT. ● Panel przycisków dotykowych, łatwy w użyciu za pomocą przycisków dotykowych. ● Przysłona F2.0, szeroki kąt 140 stopni i rozdzielczość HD 1920 × 1080. ● Przyjmuje chip NT96658 i IMX323 czujnika obrazu Sony. ● Połączenie WiFi pozwala w czasie rzeczywistym oglądać nagrania i udostępniać filmy lub zdjęcia w popularnych mediach społecznościowych. ● Wbudowany czujnik G, jeden klucz do zablokowania wideo w przypadku sytuacji awaryjnej. ● Technologia WDR, rejestruje wyraźny obraz i pojawia się więcej szczegółów nawet przy słabym oświetleniu. ● Automatyczne włączanie i opóźnianie wyłączania, nie ma potrzeby obsługi ręcznej. ● Zaawansowana technologia kompresji fotografii H.264 zapewnia wysokiej jakości filmy i odgrywa również rolę w oszczędzaniu pamięci. ● Obsługa odległości wykrywania ruchu 1-3m. ● Nagrywanie w cyklu pętli, efektywnie oszczędza miejsce w pamięci. ● Znacznik czasu sprzyja przeglądaniu. ● Ultra smukła konstrukcja z mocowaniem przyssawki, może być łatwo i pewnie przymocowana do szyby samochodu. ● Obsługa maksymalnie 64 GB pamięci na karty TF. ● Obsługa 17 języków. ● Wykorzystuje kondensator do zasilania, bezpieczniejszy i zapewnia dłuższą żywotność kamery. M30 posiada również wbudowany system stabilizacji obrazu Gyro. Dzięki bardzo wyraźnemu i ostremu obrazowi, lepszej jakości nagrywania w nocy i szerokiemu kątowi widzenia, możesz być pewien, że każda sytuacja na drodze zostanie nagrana: https://gearvita.com/sjcam-m30-dash-cam-dvr.html Następujące produkty kwalifikują się do 10% zniżki z kodem kuponu „MISALE10”: xiaomi mi mix 2s redmi note 7
  3. Tofik1993

NOTE 8 - Bateria

Ja po półtorej roku notesem robiłem 2-2.5h sot teraz na nowej baterii robię 4-4.5h sot więc masz odpowiedź Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  4. Wczoraj
  5. Cześć kilka dni temu kupiłem łanplasa 6T i od razu po wyjęciu z pudełka zauważyłem, że ten suwaczek od trybów jest jakby krzywy, luźny. Kiedy przejadę po nim palcem to się wykrzywia natomiast sam przycisk działa dobrze, trudno zmienić tryby, czy to normalne? czytałem, że te suwaki mają tendencje do luzów ale nie wiem czy wszyscy mają na myśli to co ja... proszę powiedzcie mi, że to normalne, bo zwariuje, a nie chce wysyłać na gwarancje z powodu guzika i rozstawać się z telefonem na jakiś czas : ) dzięki z góry za pomoc.
  6. Mia23

Jak usunąć pulpit/ekran google?

Jak ponownie włączyć ekran google (kartę) po lewej stronie. wylaczyłam przez przypadek. Wyłączyłam aplikacje google. Przywrocilam fabrycznie ustawienia. Właczyłam aplikacje googla dalej nie mam karty po lewej stronie ekranu głównego. odznaczony mam równiez ''google feed''. gdy zaznacze jest taka sama sytuacja.. ( nie mam karty google na ekranie glownym po lewej stronie. Pomocy.
  7. Jak ponownie włączyć ekran google po lewej stronie. wylaczyłam przez przypadek. Wyłączyłam aplikacje google. Przywrocilam fabrycznie ustawienia. Właczyłam aplikacje googla dalej nie mam karty po lewej stronie ekranu głównego. odznaczony mam równiez ''google feed''. gdy zaznacze jest taka sama sytuacja.. ( nie mam karty google na ekranie glownym po lewej stronie. Pomocy.
  8. the_naturat_com

Gdzie kupić pewnie i korzystnie

@Spasticink na olx dostaniesz oryginalny dowód sprzedaży? Gdzie słuchawki?
  9. Maciek pokerzysta

Serwis LG - dyskusja ogólna i pytania.

Tlenek ceru i lecisz z tematem.
  10. cichykoksik2207

Samsung Members - galaxy buds, care+, odkup.

Otrzymałem odpowiedź od samsunga,że kod powinien się pojawić za 14 dni. Sprawdzali to po nr imei.
  11. puter

Czy można połączyć GW z opaską do pomiaru tętna?

Dołączam się do pytania, czy jest możliwość sparowania GW z opaska do mierzenia pulsu np. polar
  12. mgr_rybak

Przykładowe zdjęcia i filmy

Czyli najlepiej obróbka i trochę z tego i trochę z drugiego.
  13. mgr_rybak

Serwis LG - dyskusja ogólna i pytania.

Weź pastę polerską i wyczyść szkło. Uszkodzenia mechaniczne nie wchodzą w gwarancję.
  14. Problem dotyczący aplikacji Galaxy Wearable dotyczy tylko urządzeń innych niż Samsung. Właściciele Samsung Gear i Galaxy Watch narzekali na ten problem na oficajlnych forach Samsunga. Dotyczy to tylko urządzeń innych niż Samsung. Każdy, kto używa aplikacji Galaxy Wearable na smartfonie Samsunga, nie ma tego problemu. Samsung potwierdził, że pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. dodana zawartość Tutaj jest konkretne info dotyczace tego problemu. https://www.sammobile.com/2019/04/22/galaxy-wearable-app-issue-sign-accounts/
  15. Problem dotyczący aplikacji Galaxy Wearable dotyczy tylko urządzeń innych niż Samsung. Właściciele Samsung Gear i Galaxy Watch narzekali na ten problem na Twitterze i Reddicie, a także oficjalne fora Samsunga. Dotyczy to tylko urządzeń innych niż Samsung. Każdy, kto używa aplikacji Galaxy Wearable na smartfonie Samsunga, nie ma tego problemu. Samsung potwierdził, że pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. Informacja z dzisiaj: https://www.sammobile.com/2019/04/22/galaxy-wearable-app-issue-sign-accounts/
  16. Wystarczy ? https://forum.android.com.pl/index.php?/topic/359399-Huawei-P30.-Etui,-case'y-i-covery.#entry5548814 Wysłane z mojego Huawei P30 przy użyciu Tapatalka
  17. pecet

LG V30 vs LG G7

Witam. Przymierzam się do zmiany swojego G6 i mam pytanko. Co lepsze? V30 czy G7? Proszę o szczerą odpowiedź Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  18. sondejm

Galaxy S8 - Pytania do włascicieli

I jeszcze pytanie trzeba zadać: na jakim systemie? Czy to jest Android 8 czy 9? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  19. grzechot

[Samsung Galaxy S10e] Pierwsze wrażenia i opinie posiadaczy

Ja wyrwałem za 2200, nówka pudełko w folii z T-Mobile z fakturą bez rat. OLX odbiór osobisty z 2 tygodnie temu. Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
  20. WD40MAX

EMUI 9.1 Beta

Oficjalnie nie wiadomo. Nie wiadomo także, czy wszystkie funkcje będą dostępne na wszystkich modelach Huawei/Honor.
  21. Witam czemu nie mogę skalować wszystkich aplikacji tylko są wybrane od czego to zależy? Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  22. vag1sell

Huawei P20. Aktualizacje oprogramowania.

nic nowego
  23. aoxd

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Siemaneczko, został już naprawiony błąd polegający na tym, że przednia kamerka nie potrafiła złapać ostrości przy bardzo małym dystansie (poniżej 10 cm odległości)?
  24. MaciejB

Skojarzenia

Huta S9+&Tapatalk
  25. PLANETA

Galaxy S8 - Pytania do włascicieli

@mariopablo1 A jaki masz motyw zastosowany?
  26. @lukasamd Ale Google Play to jest sklep z aplikacjami. Może zaczęło ci aktualizować wszystko co popadnie. A że byłeś na Lte no to possało %
  27. Sam napisałeś "kupić" i "oddać"
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się